PGM Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o PGM Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Mieszkaniec wspólnoty 2014-07-16 09:20:47
NIGDY PGM KILCE, NIECH WAS RĘKA BOSKA BRONI BY PODPISYWAĆ UMOWY Z TA FIRMĄ. BRAK KOMPETENCJI NA KAŻDYM KROKU, PANIUSIE KTÓRE WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁY, POGOTOWIE TECHNICZNE TYLKO NA PAPIERKU, BO JAK MA PRZYJECHAĆ TO NA NICZYM SIĘ NIE ZNA I KARZE SAMEMU SOBIE NAPRAWIĆ. KONTAKTU BRAK ,NIE ODBIERAJĄ TELEFONU. C(usunięte przez administratora)
Małgorzata 2016-12-09 17:21:42
kompletna niekompetencja i niechęć do pracy. Pracownicy robią wszystko by zniechęcić mieszkańców do remontów,bo wtedy nie trzeba niczego załatwiać.Mieszkam w budynku małej wspólnoty. Zostawiono nas na czas mrozów z zepsutym okienkiem na klatce schodowej.Nad moim mieszkaniem cieknie woda z wywiewki kanalizacyjnej. Chodzę co parę godzin na strych i wymieniam ścierki na suche. Naprawa awaryjna załatwiana jest już trzeci dzień.Jutro sobota i niedziela więc zostawiono mnie z takim problemem na weekend.Na domiar złego nie wiadomo kiedy przyjdą fachowcy w przyszłym tygodniu,a może w 2017r.? Wystrzegajcie się takiego zarządcy,to nieporozumienie!!
Zostaw swoją opinię o PGM Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGM Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.