Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Oleśnica

W dniu wczorajszym miedzy godzina 16 a 17 kupowałam pieczywo w punkcie koło Lidla i pani Gosia sprzedawała i podawała pieczywo w podniesionej szybie od przylbicy. Co z tego, że jest pleksa przy kasie, ale skoro jest obowiązek noszenia maseczek to dotyczy on wszystkich zarówno klientów jak i sprzedawców. Może pani kierownik zainteresowała się tym jak pracują jej pracownice i wyciągnęła konsekwencje. Następnym razem zrobię zdjęcie i osobiście dostarcze na piekarnie do J-L.

@Oleśnica

A w domu wszyscy zdrowi? Tobie zrobić zdjęcie przygłupie i wrzucić na wiocha.pl.

Abba
@Oleśnica

Jesteś jedną z pracownic herta. Tylko wy ekspedientki jesteście zdolne do skarżenia jedna na drugą aby tylko tej drugiej dokopać. Klient by zwrócił większą uwagę na poziom obsługi niż przejmował się podniesioną szybą od przyłbicy.

Oleśnica
@Abba

Na szczęście nie jestem pracownica herta. Skoro od wszystkich się wymaga noszenia maseczek to ona nie jest święta krową i ja też to obowiązuje. Ma styczność z żywieniem i jest (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest mieć ochronę na twarzy. Nie po to chyba dostali przylbice. Ty i osoba powyżej jesteście pracownikami albo rodzina więc bronicie jej. Jest tylko zwykła sprzedawczynia, a nie papieżem. Całe szczęście mają być kontrole z sanepidu w sprawie noszenia maseczek więc nie zna ona dnia i godziny. Nie pozdrawiam

lol
@Oleśnica

a może byś się tak zainteresowała tym ze przez te (usunięte przez administratora) nic nie widać bo sa tak porysowane i przez mycie ich plynami dezynfekującymi są zniszczone a po drugie nie stoi się za ladą pare godzin tylko caly dzień nie wiem kto jest w stanie to wytrzymać widzę ze ten wirus nie atakuje płuca tylko mózgi

Abba
@Oleśnica

Ile w Tobie złości jest dziewczyno. Szkoda życia marnować na takie drobnostki. Więcej optymizmu daj od siebie a będziesz szczęśliwsza w życiu. Trzeba było delikatnie zwrócić ekspedientce uwagę na temat prawidłowego noszenia przyłbicy jeśli bardzo Panią to zdenerwowało niż zareagować niepotrzebnie wyzwiskami. To właśnie tacy ludzie jak Pani, którzy mają za dużo złości w sobie są najbardziej nieszczęśliwi. To jest wcale niepotrzebne nikomu. Więcej uśmiechu i życzliwości a będzie Pani aniołem dla innych. Trzymam kciuki????

Lola
@Oleśnica

konsekwencje to się wyciąga w szkole

Mała
@Oleśnica

Masakra jacy ludzie potrafią być wredni szok.... Tobie się chyba nudzi i dlatego szukasz wrażeń Ręce opadają...

Renard

Ostatnio bardzo spadła jakość chleba "Rustykalnego" jest nie wyrośnięty z zalążkami zakalca .Ostatnio kupiłem 24.06.2020 trzy chleby w Dzierżoniowie ul. Piłsudskiego i wszystkie są płaskie , nie wyrośnięte.Następnym razem będę sprawdzał i takiego chleba nie kupię.

Klient

Kierowniczki kierowniczkami ale ekspedientki są beznadziejne a zwłaszcza przy ul. Legnickiej opryskliwe i bardzo wulgarne jedna z tatuażem a druga z zielonymi paznokciami obrzydlistwo że jeszcze one pracują firma niech się dobrze zastanowi kogo zatrudnia

klient
@Klient

Za sklep na ul. Bujwida niech się wezmą, wysłałam maila do pana Prezesa i czekam na podjęcie stosownych kroków. Właściciele powinni mieć kamery online na sklepach, bo to co się wyrabia tam rujnuje firme - sprzedawczynie dla których jest ważniejszy papieros niż obsługa klientów i to co te "sprzedawczynie" robią z kierowca.

@klient

Problem przedstawia się następująco. Sprzedawczyni z bujwida pali papierosy z kierowcą i nie jest to jednorazowa sytuacja i mowi ludziom żeby poczekali. A później na sklepie wyprawiają niesamowite rzeczy. Myślałam, że to jest sklep z pieczywem, a nie bur., że kierowca przesiaduje minimum 30 minut.

@klient

Sprzedawczyni z bujwida pali papierosy z kierowcą i nie byl to pierwszy raz, mowi ludziom żeby poczekali. A później z kierowca zabawiaja sie na sklepie. To jest sklep czy agencja?!!

Jk
@klient

Problem przedstawia się następująco. Sprzedawczyni z bujwida pali papierosy z kierowcą i nie byl to pierwszy raz. Mówi ludziom żeby poczekali. A na sklepie nieziemsko się zabawiaja

@Klient

Problem przedstawia się następująco. Sprzedawczyni z bujwida pali papierosy z kierowcą i nie byl to pierwszy raz. Mówi ludziom żeby poczekali. A później zabawe przenoszą na sklep. Pomylili zawody

jj
@klient

Preblem przedstawia sie tak, ze sklepowa pali z kierowca, a pozniej zabawe przenosza na sklep. chuba zawody im sie pomylily

Pani prezes(usunięte przez administratora) potrafi zwalniać ludzi ale nie potrafi spojrzeć im w oczy zachowuje się jak tchórz nie mówiąc już o kierownikach a zwłaszcza o (usunięte przez administratora) która nie potrafi normalnie porozmawiać tylko wysyła inna kierowniczkę fałsz i obluda

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
obserwatorrynkupracy

hert - firma która podeptała wszelkie normy i zasady! Szkoda tylko że pracownicy zachowują się jak w latach 90 tych ubiegłego stulecia (teraz pracy jest dużo) i nie szukają sobie nowych pracodawców...

A my bardzo lubimy P.kierownik Anetę I ja Pozdrawiam

Olga
@Pracownica

co niektóre t kierowniczki to niepowinny być na tym stanowisku interesują się czym innym a nie praca radze sie szefostwu przypaczec , dobrze jest brać kasę wieksza . Nieogary a panosza sie

Pracownica

Pani prezes niech się dobrze zastanowi jakie kierowniczki ma pod sobą a zwłaszcza jedna panią Ed.Wo.

Ciekawy

Hej! Jak jest z pracą kierowcy? Od której do której, ile pieniędzy na początek?

@Ciekawy

Wstawanie o 2 rano, ciągłe nadgodziny, kiepskie pieniądze, i ekspedientki wkurzające się bo jest się za wcześnie/za późno, ale to przez to, że boją się kierowniczek, którym nic nie pasuje. Nie warto.

ktoś

praca kierowca w piekarni hert. duża rotacja, dobre pieniądze, niestety dużo godzin,kadra kierownicza bardzo słabo, ale najgorsze to mobbing, najlepiej pracuj i się nie odzywaj.

@klijenta nie ładnie kolega się zachował ale na kawę to mogę się wybrać?

@Anonim

Koleś widzę, że masz nieźle (usunięte przez administratora)pod kopułą. Wez zajmij się czymś normalnym, a nie robisz z siebie pajaca

Kto
@Anonim

Kolega to się ładnie zachował w przeciwieństwie do Ciebie

Klientka
@Anonim

I będziesz tak jak on kazał pisać maile swojej dziewczynie

justyna

Dzień dobry. Potrzebuję numer do pani Kierownik z ulicy Bujwida. Mogłabym prosić o podanie.

@justyna

A na co ci numer do kierowniczki ?

Bylypracownik

A tak naprawdę to szef powinien dokładnie przyjrzeć się pracy kierowniczek, bo co nie które są kierowniczkami przez duże K!! Nie potrafią ogarnąć grafiku, nie liczą się z pracownikami, a jak już przyjadą na sklep to tylko po to by zamieszania narobić, jak by to ująć[świnie do koryta się dorwały] a nie jedna była eskpedientka, ale już się o tym nie pamięta!! Jest dużo pracy gdzie szanuje się pracowników, więc dziewczyny głowy do góry!!

Bylypracownik

Ten pozew w sądzie to nie głupi pomysł, zwolnienia z powodu cowid 19?czemu prawdy nie napisali? Że okradl pracowników z wypracowanej nagrody!! I pracownicy wyrazili swój sprzęcie!! Dziewczyny w biedronce i polo pracownicy dostali premie za to że wogule pracowali, że na l4 nie poszli, a w Hercie straszą utrata premii za pójście na l4!! Żenada, ta firma to już nie to samo co kiedyś, i pewnie lepiej już nie będzie, zwalniają pracowników co długo pracowali, aby zatrodniac nowe co nie wiedzą jak było wcześniej. I będą pracować za najniższa krajowa i 1%,

Mała

Po co te wszystkie oszczerstwa nie kumam????‍♀️ Jeśli komuś coś się nie podoba to niech się zwolni i już.....

Wiola

Z tego co wiem od dziewczyn z punktow, (usunięte przez administratora) robi najwięcej zamieszania, udaje zawsze że jest po stornie dziewczyn a tak naprawdę (usunięte przez administratora) wszystko kierownicze a kierowniczka wiadomo komu dalej, (usunięte przez administratora) gada na około że się zwalnia itp a tak naprawdę siedzi tam jak (usunięte przez administratora), bo gdzie po zawodówce znajdźie lepsza robotę, i fakt jeszcze się podpisała, żałosna!

Janek

Chlew jakich mało. Kierownictwo nie zna się na przepisach.

Pracownica

W odniesieniu do wczorajszego mojego wpisu(który w bezczelny sposób został usunięty, wiadomo przez kogo...) dochodzę do wniosku, że prawda w oczy kole i jest bardzo nie wygodna dla Pani Prezes. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw i wszyscy dowiedzą się jakie metody są stosowane w tej firmie wobec pracowników przez Panią Prezes. Wielu pracowników przestraszyło się i siedzą cicho bo boją się że z dnia na dzień zostaną zwolnieni za wyrażanie swoich opinii. W firmie nie bierze się pod uwagę całokształtu pracy pracownika, tylko jeżeli ktoś ma swoje zdanie, które jest nie wygodne dla pracodawcy po prostu zostaje wyrzucony na bruk. Nikt nie jest bezkarny i prędzej czy później posypią się pozwy. (usunięte przez administratora)

pracownica2
@Pracownica

zachecam do spotkania z prawnikiem..naprawde sad pracy jest dla pracownika a nie dla pracodawcy...jesli jest was więcej..proponuje zlozyc pozew zbiorowy...nie można zyc w atmosferze horroru terroryzmu...mamy 21 wiek i pracownicy maja swoje prawa..przypominam o sprawie biedronki..tez w końcu się doigrali...tylko w większości sila

@Pracownica

Hert w końcu spadnie z rowerka. Czysta komuna, która w końcu beknie.

Klient

BRAWO TAK TRZYMAĆ, NIE DAWAJCIE SIĘ!!!!

pracownica 2

trzeba isc z tym do sadu..mobing jest karalny a w dobie pandemi przesuwanie nas ze sklepu do sklepu to jeszcze dodatkowe narazanie naszego zdrowia..nysle ze do pozwu zbiorowego znajdzie się sporo pokrzywdzonych ludzi

Pracownica

Ale wy tu obore robicie masakra ... jedna drugiej grozi , nie długo zamiast się zająć klientem będziecie się tlukly na środku sklepu po IP bym do was doszła i wszystkie po kolei zwolniła. Wstyd ! Okularnica za groźby powinna pierwsza dostać wypowiedzenie jeszcze się sama podpisała żenada... no ale jak kabel to firma będzie ja trzymać do czasu aż nie będzie potrzebna ... Nie długo same na siebie będziecie odnosić. Wariatki bez honoru ;)

Janek

Nie ma żadnego socjalu. Premię ucinają za każdy urlop (nawet wypoczynkowy zaplanowany) i jest coraz niższa. Zamiast doceniać pracowników to wysyłają śmieszne pisma, że należy szanować i doceniać to co się ma. Ciekawostka teraz: urlop-pracownicy wypisują tam na koniec miesiąca co jest wbrew prawu. Czekam aż komuś coś się stanie kiedy pracownik będzie na urlopie - pracownik wtedy jest oficjalnie w pracy. Wtedy może Hert zgarnie po pośladach. Kierowcą też już ucinają godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 6 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.