Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Emeryt

Punkt Hert przy ul Oleskiej. Bardzo lubię chleb pełnoziarnisty co z tego. O godzinie max 9.00 już go nie ma. poza tym bułeczki są zawsze niedopieczone lub wręcz surowe. wielokrotnie zgłaszałem problem obsłudze ale niestety nikogo to nie interesuje. Personel jest sympatyczny i miły ale wszystkie sprawy każą kierować do Was.

@Emeryt

Ten portal dotyczy WARUNKOW PRACY w ww. Firmie a nie sprzedawanych produktów, ich jakości czy obsługi. Ma pan jakieś uwagi dot. Produktów to proszę dzwonić bezpośrednio na firmę, co ekspedientki mają zrobić skoro taki towar otrzymują, przecież ich osobiście nie pieką. Litości emeryci...

@Emeryt

Bo pracownice przed otwarciem sa zajęte rozmowami z kierowcą

@.

Przed otwarciem sklepu mogą robić co chcą i nic panu do tego. Uwagi można mieć podczas obsługi

@a

ile wynosi średnia miesięczna zarobków ? czy są dodatki na zakup odzieży(ile ?)

Klientka

Witam, jestem stalą klientką piekarni Hert na Jaworowej, Pani Sabinka i Pani Dorota są zawsze usmiechnięte, miłe i sympatyczne ale jesli chodzi o tą starszą panią, która pracuje na Jaworowej od niedawna to musze przyznać, nie spodziewałam się, że Hert zatrudnia tak niemiłe osoby, ta Pani moim zdaniem wogóle nie nadaje się do obsługi, jest nie sympatycza, wogóle nie słucha klienta, podaje inny towar niż się prosi i narzuca w sposób nieuprzejmy swoje zdanie, wydaje mi sie ze ta pani powinna juz dawno być na emeryturze. Pozdrawiam

Klient
@Klientka

Dzisiaj byłem na zakupach w punkcie na ulicy Jaworowej Pani Irena wydarła się na mnie że ciasto wrzuciłem do torby zabrała mi torbę i zaczęła mi układać w niej tymi brudnymi rękawiczkami. Ta ekspedientka jest jak za PRL-U

assa
@Klientka

Witam najlepiej oczernić kobietę jak pracują 2 panie ze sobą juz kilka lat to 3 osoba juz przeszkadza ,może ta pani potrzebuje pracy bardzo może ma na utrzymaniu, rodzinę, czasami taka osoba lepiej pracuje niż młode kobiety .nie można od razu krytykować i wypisywać na forum ,trzeba czasu na miejscu kierownictwa to porobiłabym roszady na sklepach z tym koleżeństwem totalna porażka wstyd pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

xD

Rozmiar buta , waga , rozmiar biustonosza - podstawa , glupie pytanie, glupia odpowiedz ...

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

Bardzo miła obsługa na ul. Krakowskiej ???? Panie uśmiechnięte, miłe zawsze pytają czy jakiś chlebek odłożyć. Polecam stały klient

Bea

Witam, jak wygląda praca w biurze, rachunkowość/kadry? Jak atmosfera i zarobki? Można liczyć na jakieś szkolenia itp.?

Gigola

Zaczęło się mocny mobbing co niektóre kierowniczki naważyly bigosu i spierdzieliły umywajac ręce , powtarza się sytuacja z przed lat zastraszanie i mobbing

kasia

Witam mam pytanie jakie są godziny pracy w Hercie w sklepie i soboty jak się pracuje

Koleżanki

Gorące pozdrowienia i buziaki dla Rudolfa

@Koleżanki

Kapelusz widzimy obrobiony hahahaha lodziary

Kto

Ale pustka i głupota, nie mierz wszystkich swoja miara

Koleżanki

I tu się mylisz, bo kolega ma rodzinę. Za bycie miłym nie można już pozdrowić?

Czy jest możliwość darmowego posiłku w pracy ?

Ktosik

Jak sobie kupisz to zjesz

Kolezanka
@Ktosik

Hahaha niby kiedy zjesz , jak w hercie nie przysługują przerwy ha ha ha ha

Była
@Kolezanka

Dokładnie, przerwy sobie sama trzeba zorganizować jak jesteście we dwie to jakoś zjesz ale jak jesteś sama to już spokojnie nie zjesz .

Była

Nie polecam pracy w tej firmie. Po 10 latach. Jak się odezwałam to zaczęło się... I zdecydowałam się zwolnić. To była najlepsza decyzja.

tom77 Wrocław

Witajcie, Wiecie może ,czy jest obecnie jakiś nabór na kierownika wizytującego rejon. Posiadam ponad 20 lat stażu w tym zawodzie,kilkuletnie stanowisko kierownicze ( prowadzenie zmiany),ciastowy,stołowy,piecowy,kierowca w piekarni.Rozliczanie kierowców,wystawianie faktur,wydawanie towaru,remanenty,zamawianie towaru.przedstawiciel handlowy-technolog piekarstwa.Obecnie powrót z emigracji i poszukuję stabilnego zatrudnienia ,najlepiej na stałe. P.S. może powiecie jak wygląda praca kierowcy,o której zaczynają,ile razy się ładują w danym dniu,jakie zarobki,czy kierowca ma swoją stałą trasę itd. . Z góry dziękuję za informacje Pozdrawiam Tomek

pracownica2
@tom77 Wrocław

nikt normalny teraz nie idzie do herta do pracy...wyzysk i marne zarobki..wszedzie tylko nie tam..obcinaja godziny zabieraja prowizje nie placa za prace w soboty nie chca placic za nadgodziny...u nas to nawet zmuszaja do odbioru nadgodzin po godzinie dziennie..ogolnie jest (usunięte przez administratora)

Aga
@pracownica2

Zgadz się,nie polecam pracy w hercie.Wyzysk brak szacunku,najgorsza firma w jakiej pracowalam

@tom77 Wrocław

Panie Tomaszu , szkoda Pana kręgosłupa i nerwów. Firma bez kszty godności. Gnojenie pracowników opanowali do perfekcji . Nie polecam również!

tom77 Wrocław

Witajcie, Wiecie może ,czy jest obecnie jakiś nabór na kierownika wizytującego rejon. Posiadam ponad 20 lat stażu w tym zawodzie,kilkuletnie stanowisko kierownicze ( prowadzenie zmiany),ciastowy,stołowy,piecowy,kierowca w piekarni.Rozliczanie kierowców,wystawianie faktur,wydawanie towaru,remanenty,zamawianie towaru.Przedstawiciel handlowy-technolog piekarstwa.Obecnie powrót z emigracji i poszukuję stabilnego zatrudnienia ,najlepiej na stałe. P.S. może powiecie jak wygląda praca kierowcy,o ktorej zaczynają,ile razy sie ładują w danym dniu,jakie zarobki,czy kierowca ma swoją stałą trasę itd. . Z góry dziękuję za informacje Pozdrawiam Tomek

wrocek13

Kupowałem w tej piekarni wiele lat ale teraz moja noga tam nie stanie , chleb bardzo marnej jakości a był pyszny bulki to się nadają tylko dla kaczek, strasznie się opuścili nie polecam ich produktów, oni chyba do maki sypia piasek dlatego to jest takie obrzydliwe. Zegnam i nigdy nic u was nie kupie

Mala
@wrocek13

Stawiają na ilość a nie na jakość

Nawet jeśli
@wrocek13

Nikt nie będzie tęsknił :) Raz jeszcze, to forum opinii nt PRACODAWCY, a nie GORZKIE ZALE KLIENTÓW. Już wystarczy że w pracy musimy tego wysłuchiwać.

kaczki
@wrocek13

Nie wolno karmic kaczek i jakichkolwiek ptaków bułkami i ogólnie pieczywem! To tylko rozwala im żołądek i umierają w męczarniach.

A
@kaczki

To zacznę karmić wszystkie gołębie teraz. Dzięki za radę

Zainteresowana

Jak praca teraz wyglada we Wrocławiu?

Zaniepokojony
@Zainteresowana

Nie polecam przyjmować się teraz do pracy , zatrudniona nowa kierowniczka to osoba nie odpowiedzialna ! Mobbing , to jej drugie imię, ta osoba chyba nigdy nie współpracowała z ludźmi a przynajmniej nie miała z nimi zgrania , traktuje ludzi jak zabawki i robi z nich swoje laleczki , 3/4 rejonu na wypowiedzeniach i zwolnieniach lekarskich . Albo firma przejrzy na oczy , albo nie będzie komu pracować.

Lusia
@Zaniepokojony

Kochana, one tam umiejętność g.nojenia pracowników to muszą mieć w cv jak starają się o posadę kierowniczki. Przyjdzie jakaś bardziej ludzka to popracuje miesiąc, dwa i do widzenia, nie nadaje się. Podczas mojej kilkuletniej kariery miałam 5 kierowniczek, dwie super babki (już zwolnione) i trzy wredne, niesympatyczne wiedźmy, wszystkie pupilki szefowej, a jedna nawet dostała posadę prezesa. Śmiech na sali. Dzięki Bogu już tam nie pracuje

@Zaniepokojony

Niby takie poszkodowane, a kolezanka na zwolnieniu w góry jeździ. To nie praca za biurkiem wiec nie wiem do kogo macie pretensje.

Nie chodziło o mobbing. No tak ale czego można się spodziewać po sprzedawczyniach. Ciekawe co tobie dadzą te nagrania skoro bez zgody drugiej osoby nie można nagrywać. Nie jest mi was zal, bo same na siebie dołki kopiecie.

...

Nawet nie wiecie co i komu mówicie

Zaniepokojona
@.

Juz Ty się o sprzedawczynie nie martw, zobaczymy co komu można , a co nie można :D ja nie mam nic do ukrycia , a Ty :)

Zaniepokojona
@.

A tak w ogóle fajne te twoje komentarze, takie nie za mądre ...

@Zaniepokojona

O was się nie martwie, bo pustką wali na kilometr. Niech kierowniczka zrobi porządek z wami

Ktos
@.

Widać jakie zdanie szefostwo ma o swoich pracownikach . Takie rzeczy o ludziach może napisać tylko osoba o niskiej samoocenie . Porządek to możesz sobie zrobić w szafce a nie z ludźmi. Masakra wstyd pisać takie teksty . Nie pozdrawiam

Zaintersowana
@Ktos

Wydaje mi się, że komentarze które są napisane to doskonale przedstawienie, że poprzednicy mieli racje. Może kiedyś będą lepsze warunki to znów na rekrutacje będzie można się zgodzić. Współczuje wszystkim.

Llll
@Ktos

Same sobie zapracowałyscie na takie traktowanie

Pracownica
@Llll

Zapracowalysny sobie tym , że ba kazde wezwanie stałyśmy za kasa , kazdy telefon , obniżanie pensji. Na święta prezenty w formie starego ciasta zeby zaoszczędzić . Nikt w tym (usunięte przez administratora) pracował nie będzie teraz przejrzałam na oczy . Wszystkie komentarze pozytywne piszą kierowniczki , wstrętne baby jagi ! Ich praca sie zajmijcie a nie gnicie sprzedawczynie

Fjhbk

Dzisiaj w bułce miałam jakiś syf resztki pomidora. Bleee. Panie w Hercie są bardzo miłe

Qbacz

Witam, aktualnie są ogłoszenia na kierowcę. Niestety nie mam doświadczenia czy mam szansę? I tak przeważnie o której są wyjazdy?

Lola

No proszę to trza było zejść na dol i dołączyć potańczyć na pace. :-) ludziska jesteście tak wredni i okrutnie podczas pandemi ze masakra , wiemy ktora to osobka zaglądała w okienko

Kamila

@ja a to co się stało? O jakie petycje chodzi?

Aga

Na miejscu właściciela firmy wszystkjie pracownice które pisały petycję powinny być natychmiast zwolnieniine, jak komuś coś się nie podoba zapraszam do biedronki. Potraficie tylko narzekać, wylewając swoje żale w necie, (usunięte przez administratora)odrazu do zwolnienia, właścicielowi hert życzę wytrwałości i nie dać się tej patologi co pracuje jako sprzedawca, zwalniac i je8 raz zwalniać!

@Aga

nie wtracaj sie jak nie wiesz o czym piszesz

Szwedka
@Aga

(usunięte przez administratora) niech płaci porządnie pensje dla pracowników co na niego ciężko pracują, STOP Z (usunięte przez administratora) PRACY ZA GROSZE. Musicie się umyć w KWASIE SOLNY BY DORÓWNAĆ SKANDYNAWII I TAMTYM SUPER LUDZIĄ A POLAK (usunięte przez administratora) W ŁYSZCE WODY BY UTOPIŁ TYLKO NIE ZARÓB WIĘCEJ OD NIEGO!!!!!!ZAZDROSNE, ZAWISTNE (usunięte przez administratora)

@Aga

Przykre czytać jak Pani pisze,to brak kultury,szacunku dla innych osób. (usunięte przez administratora)Proszę się zastanowić,co Pani pisze,bo Pani obraża pracowników. JESZCZE RAZ TROCHĘ KULTURY OSOBISTEJ!!!

pracownica 2

a z glowka u ciebie ok?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.