Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Małamery

Ja również nie polecam, mała czarna kierowniczka napuszcza na siebie ekspedientki, sieje ferment żeby babki żyły w niezgodzie i donosiły na siebie. To się zrobił cyrk, a nie praca. Zacznijcie przyjmować kierowniczki, które się znają na postępowaniu z ludźmi, a nie byłe sklepowe "z ambicjami"

@Małamery

Chyba zapomniały jak sprzedawały bułki hahaha

Małamery
@Monika

Dokładnie. Nawet zapomniała, że kolega kierowca do jednej klasy z nią chodził i kazała sobie mówić na "Pani". Damesa

Aniula

Idzie na wolne ten kto chce ja tez stalam caly miesiac narazajac sie i swa rodzine a wdziecznosci nic tylko zastraszanie kierowniczki ze hajs zabiora no tak bo utargi mniejsze a czy to z naszej winy?!no kurde raczej nie to po co ta szopka cala.

@Aniula

Kierowniczka w Jelczu zastrasza cały czas tych pracowników co nie lubi i mają coś do powiedzenia, ma swoje koleżanki na punktach i ich broni. Jest niesprawiedliwa, kłamie. Szkoda tylko że nikt się za to nie weźmie tylko winę zawsze widzą w ekspedientkach

Aneta
@Marta

Miałam przyjemność pracować na Jelczu krótki czas i z tą kierowniczka z Jelcza to prawda że ma swoje koleżankii przywozi im wszystkie wiadomości ze sklepów i się wyśmiewa. Nie potrafi kierować zespołem jest niesprawiedliwa. Teraz mam extra kierowniczkę jest profesjonalna w tym co robi i wszystkich traktuje na równi

Klaudia

W Jelczu pani ekspedientka kradnie a kierowniczka jej na to pozwala bo nic z tym nie robi

klient

byłem dzisiaj w Hercie i nie mogę powiedzieć złego słowa, są dwie Panie, jedna podaje pieczywo w rękawiczkach a druga nabija na kase w rękawiczkach, widać że dbają o higienę

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

katarzynawro

Daria, pisze że traci się usługę no cóż, a co mają powiedzieć te z nas które stały cały miesiąc. Nie korzystały z opieki tylko dlatego ,że była taka okazja, nie uciekały celowo na zwolnienia. Dziewczyny znamy się doskonale i każda z nas wie, która skorzystała z wolnego bo tak było wygodnie. Ja cały miesiąc chodziłam do pracy , nie skorzystałam z opieki, a też mam małe dziecko, jakoś to wszystko starałam się zorganizować bo zależy mi na pracy. W Biedronkach, Lidlach też trzeba spełnić pewne warunki, żeby dostawać premię w całości.

Klienteria

Panie w Hercie charuja w tak ciezkiej sytulacji w Polsce ,pracodawca powinnien ich wesprzec i podziekowac ze Panie stoja i narazaja swoje zycie i zycie swych bliskich czego nieda sie kupic za jakakolwiek kase. Taki pracownik w czasach Koronawirusa to PRACOWNIK POZADANY I MAŁO DOSTEPNY!! Gdyby wszystkie ekspedientki poszły na zwolnienia firma by upadla , a ludzie niemieliby co jesc

Klient Oleśnica
@Klienteria

I odpisz że gdyby wszystkie Panie poszły na zwolnienie to nie miałyby już do czego wracać i zasiliły by szeregi bezrobotnych... bo taka przyszłość nas czeka. A z tego co zauważyłeś jakoś klient to w piekarniach Hert personel jest bardzo dobrze zabezpieczony w maski, przesłony rękawice, za co wielkie brawo dla firmy.

takinikt
@Klient Oleśnica

ekspedientki jak lekarze i pielęgniarki muszą być na stanowiskach pracy inaczej nie byłoby co jeść , taka praca. Ważne jest to że wszystko co możliwe mają zapewnione.

sylwia_s

Jakiś Antek pisał , że nie było na czas środków do ochrony, we Wrocławiu maski i płyny do dezynfekcji miałyśmy pierwsze żadne inne sklepy jeszcze nie miały , może pracujesz w innej piekarni ?

Alutka

To jak dziś na własne oczy zobaczyłam jak zwalnia s panie które ktore haruja narazjac swoje zdrowie w tych ciężkich czasach to dramat. Pani zalana łzami nie mogącą wydobyć słowa zmuszana do podpisania wypowiedzenia przez dwie opriskliwe kierowniczki,przy czym jedna z tekstem ja dzisiaj u siebie zwolniłam cztery wielka sprawa taka jest sytuacja (usunięte przez administratora) jakich mało i jeszcze w takich okolicznościach kazdemu ciężko.

Aniula

Jak jestes taki bojarzliwy to raczej zostan w domu skoro boisz sie Pani z Grabskiego raczej to ona sie naraza stoja w tej pracy na to ze zarazi sie od klietow ntow takich jak ty latajacych po sklepach z nudow .Pani skoro jest w pracy to niema . A to ze nosi maske to sie broni przed toba bo ty latasz

Agnieszka

Panie w sklepie na ul.Grabskiego we Wrocławiu i nie miały dzisiaj masek, jedna miała nawet podniesioną osłonę plastikową twarzy wykładając towar. Kiedy zapytałam dlaczego nie mają masek jedna z nich odpowiedziała że jest za gorąco. Jeśli któraś z nich jest nosicielem wirusa lub jest chora a nie ma jeszcze objawów, zarazi całą okolicę.

Czarek

Bardzo dobry pracodawca więc nic dziwnego, że konkurencja tak inspiruje do wpisywania negatywnych tekstów.

Pio

Jakość kanapek i słodkich bułek niestety coraz gorsza.kanapki coraz mniejsze bułki np.z makiem prawie puste.podnoście dalej ceny.

????????????

Praca w hercie nie polecam. Nie zależy im na pracownikach a nie które panie które tam pracują to gadają jedna na drugą. Nie miła atmosfera.

Chętny na pracę

Czemu dramat możesz napisać coś wiecej

Kierowcy

Dramat nie idźcie na kierowcę dostawcy pieczywa.

Oleśniczanka

Dzień dobry ,mam dwie uwagi do pań sprzedających w sklepach Hert w Oleśnicy . Pierwsza dotyczy sklepu przy ul.Kilińskiego w którym sprzedająca tam osoba ,ciasto z gabloty nakłada bez rękawic i nie widzi w tym nic złego ,natomiast zauważa i strofuje kolejnego klienta że ustawił się nie z tej strony kolejki. Druga uwaga dotyczy sklepu przy ul .Krzywoustego a konkretnie wystawiania pustych pojemników po pieczywie przed sklep,gdzie przez kilka godzin owe pojemniki są "stołówką" dla między innymi gołębi.O tym co gołębie roznoszą nie muszę chyba pisać .Bardzo proszę o interwencje.

Renia

Koronawirus

ANIULKA

Moze firma Hert dala by jakoes srodki na zapobieganie zeby ekspedientki nie zaeazily sie przeciez one maja kontak z ok 1000 klientow dziennie. Wszendzie sa akcje .

Wiecie czy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Hejka

Nie przyjmują stażystów ani praktykantów

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech Panie sprzedawczynie zmienią swoją postawę i nastawienie do klientów. Dotyczy Sklepu przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu. Coraz częściej Panie mają pretensje i niezbyt przyjemnym tonem sie zwracają. Głównie w przypadkach jak mają problemy z wydaniem reszty. Przyszłam do sklepu ok. 6.30 i miałam przy sobie 8 zł. Niezbyt przyjemnym tonem się odezwała do mnie sprzedawczyni i po pomruczeniu pod nosem wydała mi w końcu resztę. Ja rozumiem jakbym przyszła z banknotem 100 zł , 50 zł, ale 8 zł???? Panie powinny tak sobie zorganizować środki żeby na następny dzień nie mieć problemów, zwłaszcza przy tak małych kwotach i nie wyładowywać swoich frustracji na klientach. Strasznie zniechęciła mnie postawa sprzedawczyni do odwiedzania sklepu, bo dzieje się tak coraz częściej (Panie blond).

Na forum rozmawiamy o tym, jakim Piekarnia Hert jest pracodawcą. Twoja opinia, pisana z punktu widzenia klienta, jest również bardzo ważna, ale proponuję, byś poza opisaniem tu swoich zastrzeżeń, zgłosiła je dodatkowo do kierownika sklepu, o którym wspominasz. Być może taka uwaga przyczyni się do poprawienia sytuacji, z której jesteś niezadowolona.

Kora

A to ciekawostka,z 8 zł nie mieć wydać. A od kiedy to produkują nominały ośmio złotowe?

inga

tak też jest przy ul.Sztabowej we Wrocławiu.Mają pretensje właśnie o wydanie reszty.

Dawid
@inga

Na rozruch zostaje 150 zł i tylko tyle ...

@inga

Według prawa to klient musi być przygotowany z odliczona gotówka tak, aby Panie pracujące tam mogły przyjąć. Dodatkowo sprzedawczynie nie maja obowiązku wydania reszty jeżeli ich nie posiadają

Sprzedawca

Co za różnica jaki kolor włosów miała ta Pani?! Klient ma obowiązek przyjść z drobnymi.

Ana

Nie masz racji według prawa to ekspedientka ma obowiązek wydać resztę i to jej problem jak niema. Klient ma mieć gotówkę i mozesz jedynie poprosić o drobne. Więc się nie wypowiadaj jak nie masz bladego pojęcia.

Lusia

Jezeli nie ma wydac ,musi powiadomic o tym klienta ,zanim poda towar. Jezeli poda i skasuje sama musi sie martwic o wydanie reszty. !!!

Kalina
@Ana

Nie to klient ma uiścić wyznaczoną kwotę A sprzedawca zapewnia towar. Proszę poczytać przepisy

Aa
@Ana

Jest taki kodeks który mówi że klient powinien posiadać drobne pieniądze wiem bo sama taki wydrukowałam do sklepu w którym pracowałam więc to chyba ty nie masz bladego pojęcia

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.