Piekarnia Hert

Jarocin

Opinie o Piekarnia Hert

xxx-pat 2015-04-23 17:18:04
pracowałam w hercie kilka dni i o kilka dni za dużo gorzej niż getto przez 20 lat pracy w moim życiu najgorszy pracodawca to hert i współczuje tym co tam pracują:)
Lojalna Jola 2015-05-08 23:11:58
Pani wyrafinowanabaniatrwa ... jak dobrze pamiętam to nie było dnia, kiedy nie narzekała na kierownictwo, wypłatę czy firmę :)
A tu na forum takie ładne komentarze umieszcza!
Obłudnych dziewczyn w hercie na szczęście jest niewiele :)
Pozdrawiam !
klientka 2015-05-12 20:55:47
Może by tak zwrocic uwagę paniom ekspednientkom co by nas klientów nie okradaly w "białych rękawiczkach" wazac nam ciastka w torebkach papierowych nie tarujac wcześniej wagi, bo w końcu trafi kosa na kamien i się skończy dobra passa.
jolka 2015-05-12 22:45:39
racja jedna torebka to pewnie z pół kilo wazy,sama jestes torba!!!
ryzyk fizyk 2015-05-13 09:36:37
Jolu....takie sprawy regulowane są przepisami prawnymi. Nawet gdyby taka torebka obniżała wagę(:-O ?!? to należy zapoznać się z obowiązującym porządkiem prawnym.
ekspedientka 2015-05-14 22:57:03
Waga w sklepach ma nośność do 10 kg i dokładność do 0,1 g.
Torebka papierowa w którą pakujemy ciastka waży ~0,008kg.
Biorąc pod uwagę nieznaczącą wagę opakowania względem dokładności narzędzia pomiarowego aspekt tarowania opakowania papierowego może zostać pominięty :)
Trafi kosa na kamień i dostanie stare ciastka :D
Taaaaaa daaaaaam :)
zyczliwy 2015-05-17 18:33:23
Pracowałem w firmie hert jest to obuz pracy zakrzaniasz po 12 godzin i potrafią ci na wypłatę zabrać 1000zl notatki za byle co wypisują chodzi jeszcze o technologa pana Krzysia rogoskiego potrafi z pracownikami normalnie rozmawiać a puzniej obgadac cię proszę na niego uważać bo jest bardzo fałszywy pozdrawiam pracowników z tego obozu:/427;)427
gość 2015-05-19 09:50:12
0,008kg to jest 8g.
1 beza to ok~2g.
1 torebka to 3~4 bezy ?????
dokładność wagi to 0,1g.
Lojalna Jola 2015-05-20 19:44:26
Gdy położyłam na mojej wadze torebkę papierową ani nie drgnęła.
A zresztą... Ciastka będziemy pakować w foliowe woreczki :-D
Chyba że je też mamy ważyć ??
wyrafinowanabaniatrwa 2015-05-22 18:00:28
Pani Jolu nie sądzę, żebyśmy miały przyjemność się poznać ;) Ale cieszę się, że uważa Pani mój komentarz za "ładny" :) Pozdrawiam również, serdecznie.
Nati 2015-06-02 21:29:46
Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Kierowniczka jest w porządku. Widzę, że tu bardzo wszystkie psy wieszają na Pani Anecie. Była przez chwilę naszą kierowniczką. Bardzo dobrze wypełnia swoje obowiązki, ludzie przed przełożonym trzeba czuć respekt, a widocznie skoro jest taka nerwowa to Wy nie do końca jesteście dobrymi pracownikami. Co prawda nie ma prawa Was obrażać, ale nie dziwię się, że jej nerwy puszczają. Miałam okazję pracować z paroma takimi co się nie nadają chyba do żadnej roboty. W tych czasach trzeba się cieszyć, że ma się pracę i to całkiem dobrze płatną. Teraz się nie docenia pracy, paniusie myślą, że przyjdą do sklepu i jeszcze się samo wszystko zrobi i jeszcze kierownik po główce pogłaszcze za to, że w ogóle raczyłaś przyjść. Tragedia...
xxx-pat 2015-06-15 16:16:31
odrazu widac że tu pierwsze sjrzypce gra wazelina kierowniczkom:)
normalny 2015-06-18 16:59:33
Trzeba było poświęcić trochę więcej lat na naukę to byście pracowały w biurze a nie w hercie :-)
gogo 2015-08-08 11:57:13
A gdzie jest dla nas woda którą pracodawca ma zapewnić gdy jest wysoka temperatura ?
Takie upały i to się nazywa dbanie o pracownika.
Wymaga się od nas ale od siebie nic chociaż za te kary porządkowe które są na każdym kroku by się nazbierało kilkaset litrów.
ola la 2015-08-08 12:46:02
KtOraś z ekspedientek wspominała o parkowaniu kierowniczek w niedozwolonych miejscach czyli co mamy robić - robić zdjęcia i wysyłać na piekarnię.
Regulamin i higiena pracy według kodeksu pracy ma być zachowana.
Takie zarządzenie podjął kierownik kierowców z piekarni aby przestrzegać przepisów na drodze ale czy się zastanowił ?
pkt 1. Jak kierowcy parkują pod sklepami na zakazach (każdy powinien być ukarany)
pkt. 2 jaką ilość towaru wożą (przeładowanie ) policzcie kosze razy kilogramy razy ilość sklepów które obsługują do mnie do sklepu idzie 40 koszy i kuwety
Od 2 tygodni mamy nowego kierowcę który nam mówił jakie sprzeczności musiał podpisywać .
Także teraz robimy zdjęcia kierowców pod sklepami i kierowniczek aby zastanowili się nad tym co robią, jak i kogo chcą karać .
Chodzi mi o zasadność wymogów które przeczą jedne drugim .
As 2015-08-17 19:22:51
To dobrze ze nie wychodza czesciej????popatrz ile jest rzeczy do ktorych pracodawca powinien sie dostosowac! Dostalismy 1 zl na wode za kazdy dzien pracy,ale wychodzac kupic sobie ta wode ,zabieraja Ci 50 zl z premii???
klient 2015-09-04 08:55:26
proszę-zmieńcie p.Anię na Sokolej,czyżby firma miała aż takie ogromne problemy z rekrutacją?
xyz 2015-09-08 10:52:28
a niby uczą czytania ze zrozumieniem
Pati 2015-09-25 21:21:23
Praca w hercie to najgorsze dziadostwo.
Pati 2015-09-25 21:28:32
Ekspedientki traktuja jak sprzataczki ciekawe czy kierowniczki tak czysto w domu mają. Jeszcze troche to same będą pracować, grosze płacą a wymagania.
co się dziwisz 2015-09-26 08:33:43
Czystość i higiena w sklepie z żywnością nie pakowaną przeznaczoną do bezpośredniego spożycia jest kwestią oczywistą i nie podlega żadnej dyskusji.
Ale szacunek dla drugiego człowieka i pracy którą wykonuje... to całkiem inna bajka. W ˝HARCIE˝ nie od zawsze był z tym problem. Od 5-6sciu lat coś się zmieniło?? i dotyczy to wszystkich, nie tylko ekspedientek.
ole 2015-09-26 12:18:06
Grosze płacą , ciekawe proponuję się przenieść gdzie płacą więcej .
Trudno będzie znaleźć taką opcję jako ekspedientka.
astg 2015-10-07 15:07:04
pozdrowienia dla kierowcy cyrkowca z grabiszyńskiej. jak wszyscy kierowcy tak biegaja z dwumetrowymi słupami chleba to zamiast piekarmi mógł by byc cyrk.
papuas 2015-10-29 22:40:54
jestem zachwycony jakością i smakiem pieczywa 10/10
Anna 2015-11-23 18:25:23
W Hercie nie ma żadnego socjalu!
Na Święta nawet okruszka z ciasta nie dostaniesz.
Na tłusty czwartek na pączka się nie doczekasz chyba, że sama sobie go kupisz.
O wodzie do picia przy 30'c można pomarzyć ponoć "za dużo nas"
Ale kort jest :-)
No to to było by na tyle
Wstyd taka duża firma.
ola 2015-11-26 19:17:21
Najlepiej powiedzieć że nas jest dużo. To w biedronce dostają talony paczki a tu mogą tylko zabrać premie. Tylko na to ich stać. WSTYD ALE TAKA FIRMA
Anna 2015-11-29 20:20:45
Lepszy rydz niż nic :-D
Dżoana 2015-12-19 21:19:57
Witam, zastanawiam się dlaczego tak najeżdzacie na Panią Anetę ? Może poprostu nie umiecie z Nią pracować ? zostałam poproszona o pomoc na dzień przed wigilią powiedziałam że okej ale nie dojadę na np 5:00 tylko na 5:30 i nie ma problemu !!! żałuję że Pani Aneta odeszła z naszego rejonu ....
Dżoana 2015-12-19 21:21:58
i nie narzekajcie na wypłaty bo Boga się nie boicie ! która ekspedientka zarabia 2800 netto ??? napiszcie gdzie! narobimy się prawda ale nie za 1300 zł...
Sandra 2016-01-01 12:53:23
To prawda, że ekspedientki są zatrudnione na dwie umowy?
Umowa o pracę i umowa zlecenie?

As 2016-01-14 19:26:59
Tak,ale na zleceniu placisz tylko zdrowotne,nie odprowadzasz emerytalnego,ale to tez ponoc ma sie zmienic :-D
Martyna 2016-01-30 11:50:36
Mam pytanko do ekspedientek.
Do kiedy muszą wypłacić nam pieniądze za zaległy urlop?
jagodzianka 2016-03-26 18:05:03
Witam. OD jakiegoś czasu cieszymy się bardzo że nie ma już PANI Anety -kierowniczki. MAMY TERAZ BARDZO FAJNĄ KIEROWNICZKĘ. Pani Aneta to straszna kobieta, która znęcała się psychicznie nad niemal każdym pracownikiem, który jej się nie podlizywał. Sama praca w Hercie jest ok, zarobki są dobre (na dobrym punkcie)ale pracownik się nie liczy.

Pozdrawiam
Bea 2016-04-01 21:51:50
Jagodzianko ... mocne słowa w kierunku P.Anety , niegrzeczne i nieprawdziwe. Jak piszesz takie oszczerstwa to w swoim imieniu powinnaś a nie wszystkich pracownic .Nikomu nie trzeba się podlizywać tylko rzetelnie pracować a nie stać przy kasie i udawać gwiazdę . Nikt na siłę Ciebie nie trzyma , nie podoba się to do biedronki za 1600 . Jak się jest kiepskim pracownikiem to masz rację , nie liczy się ...do pracy się weź a nie wypisujesz dziwne opowieści ...
xd 2016-04-19 18:18:04
masz racje ja dostałam wypowiedzenie od pani m przez male m bo na taka wygląda i ZASLUGUJE I jestem szczesliwa powodzenia tym co tyraja dalej hahaha
xd 2016-04-19 18:21:15
znalazł się absolwent a sam zapier... w hercie haha
Maja 2016-04-29 10:54:52
Pracowałam w hercie . I masz rację p. Aneta - kierowniczka wykańcza psychicznie każdego kto się jej nie spodoba .
anonim 2016-05-15 19:31:50
tak, moze i zarobisz tylko napisz jeszcze ile godzin będziesz pracowała na tą kase.wiem coś na ten temat bo pracowałam w hercie
byly pracownik 2016-06-18 20:18:50
pracowalam w hercie dosyc dlugo i musze stwierdzic ze p.Aneta jest wyjatkowo falszywym czlowiekiem i najgorszym kierownikiem z jakim mialam przyjemnoosc pracowac.Sama w czasie pracy potrafi ponad godzine siedziec na kawie u swojej kolezanki i nie jest prawda,ze jak ktos dobrze pracuje to p.Anetka jest ok,ale p.Anetko wozil wilk razy kilka..........POZDRAWIAM
pracownice 2016-06-30 12:18:14
Człowiek nie wielbłąd - napić się musi, więc nie pisz bzdur bo Pani Aneta, przyjeżdża do sklepu sprawach sluzbowych. Oddawaj 30 zł, banana i pomarańcza ... a takim byłaś dobrym pracownikiem, że już Cię nie ma... I nie strasz, nie strasz bo się. ... pozdrawiamy "Oddział Patologii" . PS. Pamiętaj, że nie kij ma dwa końce i nie jesteś anonimowa w Internecie...
............... 2016-06-30 16:19:05
Pracuję w Hercie od prawie roku, jestem zadowolona z pracy. Pani Aneta jest bardzo dobrą kierowniczką, w 100% angażuje się w prace, poświęca nam uwagę i rozwiązuje problemy, wszystkich traktuje równo chociaż podziwiam ją, że posiada taką cierpliwość do niektórych . Jestem zaskoczona poziomem wypowiedzi poszczególnych osób, ale czego można się spodziewać po osobach nie potrafiących wykonać podstawowych obliczeń matematycznych....
upss 2016-06-30 16:44:16
Btw. wszelkie zniesławienia tego typu są PRZESTĘPSTWEM!
nikol 2016-07-02 08:42:50
zapewne ty, tez studjów nie ukończyłeś bo głupoty wypisujesz.
........... 2016-07-04 13:55:07
Studjow?!! Wtf? Lepiej nic już nie pisz....
nnn 2016-08-19 13:53:21
ta pani kierowniczka niestac ja aby zatrudnic pracownika normalnie to namawia posklepach dziewczyny ale mysle ze jedna zabrala ze slepu to sadzila sie z hertem teraz odbiera druga mysle ze to jeszcze gorsza pracownica da im popalic a ja sie ciesze ze idzie do nich bo itak poszla by na zielona trawke
Kama 2016-09-12 00:20:29
Witam serdecznie.Z tego co się orientuje oraz opowieści osoby mi bliskiej w firmie hert łamane są prawa pracownika. Jeśli znamy def. mobingu to uważam ze jest on tam umiejętnie zachowany. Pracownice powielają wątki dot.np.braku wody, szacunku do pracownika.Jesli ktoś nie widzi problemu aby kupić sobie butelkę wody ok.ale pracodawca powinien takowa zapewnić ale nawet tu widnieje problem. Widzę ze pojawił się wątek pani Anety o której rownież słyszałam i nie jest to problem niedouczonych pracownic jak to któraś z Pan na forum nazwała. Myśle ze Pani Aneta nie wie co to szacunek do nikogo i dowartościowuje się poniżając pracownice. Zima nie można dogrzewać lokalu temp.wynosi w co poniektórych punktach po 16 stopni, brak możliwości przerw zjedzenia korzystania z toalety, a także oczekiwania sprzątania lokalu oraz rozliczeń w niemożliwym limicie czasowym pół godz, oczywiście za nadgodziny się nie płaci. A jeśli ktoś uważa dobre zarobki za najniższa krajowa a reszta to prowizja na umowę zleceńie na inna firmę. Jeśli pracownik boi się ze straci prace z dnia na dzień a zatrudniane są osobne trudnej sytuacji życiowej np. Samotne matki z zajęciami komorńiczymi, Proponuje wziąć się za kierownictwo i iść do sądu Drogie Panie z Wrocławia.zbierajcie dowody i ukróccie te zachowania.Kazda z Was zasługuje na szacunek za tak ciężka prace.
pracownik 2016-09-18 09:36:29
Ja tez jestem zaskoczona POZIOMEM TWOJEJ WYPOWIEDZI.Krytykujac swoje kolezanki z pracy pokazujesz jak jestes zadufana w swojej osobowosci.Szkoda tylko,ze z tak dobra znajomoscia matematyki i poziomem swojej edukacji nie awansowalas na stanowisko dyrektora.
ewa 2016-10-13 19:26:34
obecnie nie posiadają żadnych ofert pracy do piekarni chyba ze do jakiegos sklepu firmowego? pytalas w firmie?
Lola 2016-11-13 09:15:12
Jak wygląda praca w piekarni Hert?
niejestemznieważająca 2016-12-01 22:05:28
Ja do Herta nic nie mam. Ale pani A. to przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Pracuję na punkcie dość wysokoobrotowym i wiem za co. Ale wymagania żeby zostawać po 14 godzinach pracy na sprzątanie z czego i tak pisze się że było 13 to jakieś nieporozumienie. Dni na dziecko nie są w tej firmie uznawane -co jest dziwne że pani z kadr mówi że są a pani A. że nie ma. Zwolnienia nie są tolerowane bo nie bo nie możesz i koniec. A jak się nie podoba to pani A. ma na Twoje miejsce kogoś innego. Smutne to wszystko jest.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Hert - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Hert