AUTO-CZĘŚCI TRANSPORT LEKKI MARIUSZ KUNIK

Międzychód

Opinie o AUTO-CZĘŚCI TRANSPORT LEKKI MARIUSZ KUNIK

on juz wie kto 2010-11-16 10:11:06
szkoda nerwów na tą prac,e wysługiwanie sie w kazdej płaszczyznie życia. wulgarny, chamski, bezczelny i arogancki. nie szanuje ludzi.
anonim 2011-01-21 18:25:20
on juz wie kto - 2010-11-16 10:11:06

tylko zapomkniales dodac ze szef cie wyrzucil z pracy bo jestes alkocholikiem i piles w pracy.ja pracuje w tej firmie 10 lat i jestem bardzo zadowolony.zycze wszystkim takiego szefa.pozdrawiam
anonim 2011-04-12 12:44:48
kłamstwo, co widac na twoim przykladzie jest tam rowniez na porzadku dziennym. nikt nie pracuje tam od 10 lat!!!!!!!!nawet od 5!!!!!!!!!! aAUTO-CZĘŚCI TRANSPORT LEKKI MARIUSZ KUNIK jest alkoholikiem i nie tylko zresztą. a tak na marginesie to swój ze swoim się dogada więc powodzenia i jak najdłuzszego stażu buha
s 2013-06-09 19:08:33
jesli chcesz byc smieciem i słuzacym to polecam ta firme.
sawage 2013-07-02 11:00:30
s, no nie bardzo, a służenie nalezy do obowiazków? To znaczy co takiego masz na myśli, bo sama nazwa auto-części transport lekki nie ma nic wspólnego ze służbą.
Zostaw swoją opinię o AUTO-CZĘŚCI TRANSPORT LEKKI MARIUSZ KUNIK - Międzychód
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO-CZĘŚCI TRANSPORT LEKKI MARIUSZ KUNIK