Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

Obecnie Effect Glass S.A. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Produkcji. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 10 maja.

RA Nowy wpis

Nie polecasz przez te niskie zarobki o których pisali ludzie niżej, czy coś jeszcze masz na myśli?

GV Nowy wpis

Jak na dzień dzisiejszy wygląda kwestia zarobków? W tamtym roku ktoś wspomniał, że można było liczyć na 4 tys., ale wliczone w to były wszystkie premie i dodatki, więc w rzeczywistości wychodziło 2,5 tys. podstawy … Jakie teraz widełki na start? Jakieś benefity zapewniają?

UH

ech....a ktoś to zgłaszał wyżej, że pracownicy przychodzą odurzeni? może zarządzający lub kierownicy tego nie widzą, bo nikt ich nie uświadomił? sporo takich jest pracowników, czy to tylko jakaś garstka?

Amy Nowy wpis

a to nie ma aktualnie żadnych ofert pracy? czy nie za bardzo ktoś chce tutaj aplikować? co jest tego powodem, że brakuje ludzi do pracy?

Zoombi

Jeszcze troche, że pan dyrektktior bedzie podwoził obciazone wozki na obszar lini zespalenia ze szkrzłem, jeszcze teoche na myjke bez bhp obciazenia bedziesz wrzucal kierwoniu szkło i Ty jeden z wielkich mistrzów co zespalasz bez gazu i sprzedajecie klienta aby bylo szybciej, a poklask znajdziesz u tego co jest nadgorliwy i ma trampki za duze. Zero

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Effect Glass S.A..

LI

Nie wiem o kim mowa, bo dopiero rozważam pracę w tym miejscu. Możecie powiedzieć jakie stanowisko zajmuje wspomniana osoba? I dlaczego prosicie o zmianę? Podejrzewam, że jest to ktoś na wyższym stanowisku i z tego co piszecie mija się z prawdą. Jaki to ma wpływ na was-pracownikow?

Pozdro

zespalanie czy hartownia?

E
@Pozdro

Hej, a wiesz coś o warunkach w oddziale w Kielcach? Szukają pracownika produkcyjnego (Szyby zespolone i obróbka szkła) i chciałbym złożyć cv. Przyjmują przeważnie wszystkich, którzy mają doświadczenie na produkcji, czy nie ma tak łatwo się tu dostać? Jak tu wyglądają kontakty z kierownictwem? Niżej ktoś pisał, że można zarobić więcej niż minimalna. O ile więcej?

Alvin

A co powoduje te zwolnienia, chodzi o warunki, o których piszesz czy coś jeszcze na to wpływa? Bardziej mnie jednak zastanawia o jakie polecenia służbowe chodzi, możesz podać przykład? Jak się mają one do bhp?

Jaka umowa obowiązuje w Effect Glass S.A. podczas okresu próbnego?

Ktoś

Człowieku daj sobie spokój z tą firmą. Owszem, zarobisz trochę więcej niż minimum krajowej, ale kosztem zdrowia i nerwów. Lepiej poszukać innej roboty.

IP
@Ktoś

To aż taka nerwowa atmosfera jest w firmie? Przełożony ciśnie czy trudno dogadać się ze współpracownikami? Powiesz o co chodzi?

Ktoś

Ostatnia podwyżka upewniła mnie w tym, że najwięcej dostali znajomi i koledzy wiadomo kogo. Reszta jakieś ochłapy, które zostały.

Mrówka

Pytanie jak wygląda praca operatora produkcji na jakie wynagrodzenie można liczyć obecnie?

@Mrówka

Obiecują dużo. Mówią że można zarobić np 4000. Ale w tej obietnicy zawarte są wszystkie premie których nikt nigdy nie wyrobił. Tak więc zarobisz 2500

Mariusz B.

Witam serdecznie bardzo dobra firma godna polecenia, przy odpowiednim podejściu nie trzeba dużo pracować, polecam zakład we Włoszczowej w porównaniu do Kielc a pracowałem tu i tu we Włoszczowej robisz 50 procent tego co w Kielcach a zarabiasz więcej dziękuję

@Mariusz B.

Masz rację pracowałem we Włoszczowej i w Kielcach w Kielcach (usunięte przez administratora) pieniądze małe we Włoszczowej pół roboty kasa dużo większa

Mońka
@Mariusz B.

A co to znaczy odpowiednie podejście, jak trzeba się nastawić? Z czego wynika taka różnica w obu zakładach i jaka jest różnica w podstawowym wynagrodzeniu?

TH
@Mariusz B.

W zakładzie o którym piszesz jest mniejszy nadzór kierownictwa że można mniej pracować? Czemu w Kielcach płacą mniej? Stawki nie powinny być porównywalne w obu oddziałach?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Effect Glass S.A.?

Magdalena

Okej, obiecują fajna kasę, ale przecież najpierw podpisujesz umowę. To jak to jest? Wypłata nie zgadza się z umową ?

Rachel
@Magdalena

Raczej chodzi o podejście pierwszej linii kadry zarządzającej (mistrzów) do pracownika , ale jak znam życie przykład idzie z góry.

Kamila

Powiesz co za "marne" grosze dostałeś? Chciałabym porównać, może nie dla wszystkich będą to grosze...

@Kamila

2.500

@Kamila

Dla faceta. Kobiety mniej

@Rachel

Byłem pracownikiem jestem kierownikiem można można

Agatka
@Były

Czemu kobiety mniej? Wykonują inną pracę? Chodzi o produkcje, tak? To na jaką stawkę moze liczyc kobieta?

Effect Glass S.A. w Kielce szuka pracownika na stanowisko operator produkcji. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Glut

Od zawsze szukają i nie mogą skompletować załogi.

Byly
@Glut

Nie warto. Groszowe płace i bardzo złe traktowanie przez przełożonych ocierające się o mobing

Ksm
@Byly

Norma, ilość, jakość każdy wie po co przychodzi do pracy ale zachowanie godności człowieka jest nadrzędne jak i BHP!

@Byly

Po co pisać bzdury, bardzo dobry zakład we Włoszczowej pracujem już kilkanaście lat zarabiam 5 tys a nie nadwyrezam siem

To.ja

Witam. Czy pracował ktoś w biurze obsługi? Jak wygląda praca i jakie mają wymagania? Jak z wynagrodzeniem? Pozdrawiam

Anula
@To.ja

To oferta po znajomości? Bo w ogłoszeniu pewnie byłyby jakieś informacje o warunkach. Nie widzę tu info dotyczących tego stanowiska, zaaplikowałaś mimo to? Jeśli firma zaprosi Cię na rozmowę, to daj znać, co oferuje.

E-go

Ciągle widzę ogłoszenia. Czy tam jest duża rotacja? Zatrudniają i zaraz zwalniają?

Daniło
@E-go

Nie zawracaj sobie głowy. Nawet w kielcacach znajdzieszwiele lepszych firm

Iza
@Daniło

Ale pod jakim kątem lepszych? Mówisz bardziej o wynagrodzeniu czy może atmosferze / podejściu do ludzi? Mnie osobiście najbardziej zależy na spokojnej pracy - myślisz że w takim przypadku to dobra firma dla mnie?

Kristof
@Daniło

No tak jak się nie chce nic robić,bo wszędzie jest ciężko to i tu Cię Danielu trzymać nie będą.

@Kristof

Skoro tak to w ostatnim czasie często stąd ktoś odchodzi? Jakie są obecnie rotacje?

Kristof
@Olga

Dobrze wiesz Danielu

@Kristof

Tak naprawdę to nie, dlatego pytam. :( To sugestia, że nawet sporo? A czy obecnie są braki kadrowe czy zawsze udaje się kogoś znaleźć?

pozdro
@E-go

Od kilkunastu lat nie mogą skompletować załogi. O czym to świadczy?

@Iza

Spokojnie tam nie jest. Ciągle krzyki przełożonych i do tego kiepska kasa

Byly

Było kiedys kilku fajnych mistrzów ....

@Byly

a coś więcej? kiedy to mogło być jak wtedy warunki pracy się prezentowały? co konkretnie się według Ciebie tutaj pogorszyło skoro sugerujesz, że już ich nie ma?

@Olga

Na każdym stanowisku (obszarze ) masz tzw. poganiaczy tzn. pracownik który ma wyższą stawkę średnio o 200-400 zł (za tyle godność mają :)), próbują wzbudzić między 'normalnymi' wyścig . Rozmawiają a później przekazują mistrza są bardzo przychylni lizusy.

zaintrresowany

mam pytanie, kiedy jest wyplata na poczatku na umowie zlec3nie? w sensie ktorego dnia?

Edyta
@zaintrresowany

Ja się podepnę. Dodatkowo interesuje mnie czy firma wypłaca jakieś dodatki na Święta. Możecie napisać jak to jest?

Dziod

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę” To coś jak w naszym kraju...mrówek coraz mniej , a lwów , sów i karaluchów mądrzejszych ,, niby " coraz więcej.

Pozdro
@Dziod

Bardzo ładna bajka. Pasuje do firmy.

Inny były

Ta firma jest jak rodzina niby najlepiej wychodzi się na zdjęciach do puki ktoś nie podejmie wyzwania a tutaj zawsze można pracować wiadomo że ciężko i są inne firmy tutaj jest spokojna głowa tylko proste ciężkie czynności

Kinia

I jak tam (usunięte przez administratora)nadal czekacie na podwyżkę?Urlopy też Wam dają bez problemu nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.