P. P. H. U. "JVM" Jarosław Mucha

Skałka

Opinie o P. P. H. U. "JVM" Jarosław Mucha

anonim 2015-02-24 09:46:25
Ta Firma to porażka , ludzie dajcie sobie spokój pracujecie tam za grosze
pracownik 2016-05-30 15:05:19
Witam,pracuję w Firmie od niedawna i jestem bardzo zadowolona,atmosfera super,szef szanuje ludzi i to spoko gość.Są godne warunki pracy.Praca nie jest ciężka.To moja jedna z najlepszych prac.Pozdrawiam :-)
Kate 2016-05-30 21:50:08
Witam,ja pracuję w tej Firmie i jestem również bardzo zadowolona.W Firmie tej pracują wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem,sumienni,jakość wyrobó jest na wysokim poziomie,atmosfera w pracy bardzo dobra,a już nie wspomne o szefie to naprawdę facet na poziomie i szanuje ludzi,super gościu :-)Są szkolenia jeśli ktoś chce podnosić kwalifikacje to nie ma przeszkód.
Kate 2016-05-30 21:52:45
poprawka:-)zjadłam literke miało być jakość wyrobów :-)
xxx 2016-08-28 11:04:02
Wynagrodzenie akordowe - ile sztuk zrobisz tyle masz . Żeby do 2tyś zarobić to trzeba pracować 12h dziennie . Brak urlopu i świadczeń . Szef na poziomie hahaha zwłaszcza jak dziesiątego odbija z wypłaty tłumacząc że się nie zarobiło . Co do szanowania ludzi - to brak szanowania ludzi .
Zostaw swoją opinię o P. P. H. U. "JVM" Jarosław Mucha - Skałka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. P. H. U. "JVM" Jarosław Mucha