Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Jednostka Wojskowa nr 3519

Pracowałeś w firmie Jednostka Wojskowa nr 3519 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
fanfar - 2014-01-24 09:49:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam pracowałem tam, konkretnie na kompanii logistycznej i powiem szczerze że każdemu odradzam tą kompanię nie słuchajcie innych że na logistyce jest lekko, jest ale gdy jest normalny dowódca, a akurat na kompanii logistycznej jest kpt. (usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka Wojskowa nr 3519

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Jednostka Wojskowa nr 3519?
Zadaj pytanie
x