Ekran

Stary Sącz

Opinie o Ekran

Doświadczony 2014-12-02 09:44
Witam.
Jeżeli chodzi o pracę w firmie PPHU EKRAN w Starym Sączu, to nikomu NIE POLECAM tej firmy. Szef ma bardzo "duże" plany o których dużo mówi ale na gadaniu zazwyczaj się kończy. Jeżeli chodzi o wypłatę, to oczywiście każdy dostanie oficjalnie najniższa krajową a oprócz minimalnej możesz liczyć na parę stów ekstra i nic po za tym. Na wypłatę nieraz trzeba czekać po 3 miesiące i to jeszcze obcina godziny.
Firma jest strasznie zadłużona, praktycznie wszędzie gdzie sie da, to mają zaległości.
Jak pracujesz przez 6 dni w tygodniu + delegacje, to może uda ci się zarobić w okolicach 1900 zł
TOTALNA PORAŻKA I NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!
Krystian111 2014-12-11 12:53
Zgadzam się z poprzednikiem. Mogę jedynie dołożyć tyle, że pracownik jest traktowany jak wróg, którego trzeba "trzymać krótko". Każdy krok pracownika jest sprawdzany.
Słowo "PREMIA" tutaj nie istnieje!!!!!
123235 2015-01-15 22:27
bez przesady nie była tam aż tak źle a napewno nikt nikogo nie scigal w pracy
kros 2015-01-16 21:10
Witam, w stu procentach zgadzam się z poprzednikami. Wszystkim szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pracownik na każdym kroku jest robiony w przysłowiowego balona. Kodeks Pracy jest tam łamany notorycznie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie bardzo często płaci się tam zaliczkowo. Wypłaty nie są terminowe - często trzeba czekać kilka miesięcy. Godziny z delegacji są obcinane bez wiedzy pracownika. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!
brackets 2015-09-30 20:47
Zgadzam się,byłem pracownikiem EKRANU ,pracownik jest tam mniej wart niż zero,najniższa krajowa,dużo warunków szkodliwych bez rekompensaty,praca na wysokościach bez zabezpieczeń,nakaz wyjazdów bez zapowiedzi pod grożbą zwolnienia,obcinanie godzin,kary pieniężne,wypłaty z dużym opóżnieniem,zaniżone zagraniczne diety itp.mozna wymieniać dlugo,ogólnie odradzam pracy w tej firmie szkoda zdrowia i czasu.
roak 2016-04-23 13:36
hej, jakieś moze nowe rekrutacje bea sie teraz szykowac czy nie bardzo?
Zadowolony! 2016-12-06 16:35
Za co wyleciałeś fikcyjny Rafale? Za picie, kradzież czy nieróbstwo???!!!
Zostaw swoją opinię o Ekran - Stary Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekran