Smurfit Kappa Polska

Pruszcz Gdański

Opinie o Smurfit Kappa Polska

2009-02-04 13:36:39
chyba myślim o innych firmach, ja mam zupelnie inne zdanie. Zamalo placą i ciągly wycisk
anonim 2009-02-04 14:02:02
To zależy na czym się robi ;) Ja często pracowałam na Tanabe albo na kracie lub sloterze. :) Nie było źle. Fakt zarobi nie są gigantyczne, ale nie jest tak źle. Byłam na fajnej zmianie więc nie narzekam. ;) Nie kojarze nazwiska więc chyba nie byliśmy na tej samej zmianie
anonim 2011-03-22 09:39:31
[usunięte przez moderatora] pracy, pracowałem tam 5 lat i takiego [usunięte przez moderatora] jeszcze nie widziałem w żadnej innej firmie. Najgorzej mieli ludzie z agencji Progres, oni byli od najgorszej roboty (8 godzin bez przerwy musieli targać paczki po kilkanaście kilo w tempie jakie narzucał operator maszyny a czym lepsze tempo tym lepsza premia oczywiście dla operatora).Odradzam każdemu tą firmę, kierownictwo traktuje ludzi jak szmaty (kto się nie wyrabia wylatuje). Co do zarobków to szkoda gadać, nowy dostaje niecałe 7zł na umowę o dzieło (tyczy to się osób z agencji pracy).
młot 2016-06-01 18:40:19
Kappa w Pruszczu to porazka. Kierowcy którzy tu przyjeżdżają po ładunki są traktowani jak zło konieczne. Magazynierzy wybierają sobie kogo kiedy załadowac. Czesto kierowcy warują po 8 godz. a nawet więcej. Najwazniejsze w tej firmie sa represyjne procedury bez sensu. Blondyna na magazynie zamiast zająć się organizacją pracy lata i sprawdza obuwie chociaż kierowcy nie mają wstępu na rampe przy załadunku. Jedyna firma gdzie ktoś bardzo mądry wymyślił że klin pod koło musi byc podłożony pod przednie lewe koło!!!?????? Nie może byc pod prawe, pod oś tylną czy pod naczepę jak w kazdej normalnej firmie w Europie bo to nie jest bezpieczne buhaha!! Gratulacje dla autora tego debilnego i bez sensu zarzadzenia. Wymyślił to chyba po to żeby wziązc kase. Ogólnie lepiej omijać ich z daleka.
Zostaw swoją opinię o Smurfit Kappa Polska - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smurfit Kappa Polska