JUGEMA

Środa Wielkopolska

Opinie o JUGEMA

MOK 2012-04-18 10:33:38
Firma tragedia!!! Nie dość że [usunięte przez moderatora] to jeszcze za darmo. Pieniądze żadne. Ludzie unikajcie tej firmy nikomu jej nie polecam!!!
KRZYCHU 2012-07-07 16:33:03
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . WYPŁATY NIE MA NA CZAS. ZERO ORGANIZACJI A SZEF... NIKOMU NIE POLECAM TYLKO UCIEKAĆ
walddim 2012-12-29 08:33:47
KRZYCHU - 2012-07-07 16:33:03

to co się tam dzieję to porażka tam nawet kawę po kryjomu trzeba pić [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] - nie polecam?
pracownik 2013-02-13 21:17:09
Zgadzam się. Firma nieporozumienie. Właściciel masakra.
Maszyny jakby zatrzymały się 20lat temu. Zero rozwoju firmy.
Nie polecam!!!
anonim 2014-03-28 13:15:40
Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Połowa załogi pracuje w niej od samego początku działalności. Gdyby było tak okropnie, zapewne ta liczba byłaby zupełnie inna.
Największym nieporozumieniem jest fakt jak ludzie okradający własnego szefa, wypowiadają się na jego temat. "Masakra" będzie, jak ten "szef..." dojrzeje do pewnej decyzji i skończy się litować nad złodziejami którzy u niego pracują. Na zdrowy rozsądek, likwidując takie przynoszące straty jednostki, znajdą się pieniądze na wypłaty oraz inwestycje w rozwój firmy.
pracownik 2014-08-01 01:18:34
Jak najbardziej jestem za likwidacją jednostek przynoszących straty,w skrócie zwolnić wszystkich Krężelewskich(dzieci beztalencia)
Beat 2016-09-14 23:05:14
Pracowałam w tej firmie i jedyne co mogę powiedzieć to to ze "szef" nie szanuje swoich pracowników, wyzwiska i krzyki to w tej firmie norma. Odradzam pracy w takiej atmosferze.
r67 2016-09-15 16:21:02
Wydaje mi się że tej oferty pracy już nie ma @robg, ale i tak najlepiej dowiadywać się o takich rzeczach bezpośrednio u nich.
Zostaw swoją opinię o JUGEMA - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUGEMA