Opinie o Coldstream Holdings Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coldstream Holdings Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coldstream Holdings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coldstream Holdings Sp. z o.o. w Warszawa

Dorota Nowy wpis

@olo a to, co mówisz to są sprawdzone informacje? W sieci co prawda nie ma za wiele informacji o Coldstream Holdings, jednak w KRS-ie również nie widnieje informacja o likwidacji spółki. Może ktoś napisać, co dokładniej dzieje się teraz z tą firmą? Obecnie nadal są osoby, które poszukują zatrudnienia w tej lokalizacji,

olo Nowy wpis
@Dorota

Dorotko kochanie moje,robiłem tam pół roku 6 lat temu i juz w czasie mojego zatrudnienia nazwę zmienili na NG contracting,a firmę zlikwidowali gdzies tak pod koniec 2012 roku,a nawet trochę wczesniej .. Tak na marginesie to była banda oszustów,a prezes zwiał do USA...

Erwin Nowy wpis

Czy firma normalnie działa? Czy jest jakiś powód, że od bardzo dawna jest cisza na forum?

olo Nowy wpis
@Erwin

O tym sierwie juz nawet najstarsi Indianie zapomnieli,a Ty sie pytasz czy działa........

poooldek

nie wiem czy wiecie, ale ta firma od dłuzszego czasu bierze udział w poszukiwaniu gazu łupkowego, ciekawa inwestycja w sumie, ale nie wiem czy sie opłaca?

wat

jak by nie było pieniądze wypłacili wszystkie, płacili nie najgorzej , organizacyjnie różnie to było Pracowałem jakieś 2 lata temu,

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Coldstream Holdings Sp. z o.o..
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ajaks

@mikuś, czy aby na pewno tak normalnie funkcjonują, bo jednak z tego co widzę na tym obrazku, to nazwa firmy to jakieś trocken bau, a nie coldstream holdings, nie wspomnę już o linku do strony internetowej - sufity budownictwo, która po prostu nie działa. Chyba jednak jest tu coś nie tak ktoś wie co?

subtelna helga

wiele rewelacji które się pojawiają na forach internetowych trzeba przysjawajać z ogromnym dystansem, powinieneś to mikuś juz dawno wiedzieć. ja natomiast szukam pilnie dobrego stabilnego zatrudnienia i podjęłam dezycję że chyba najlepszym wyborem jako pracodawca będzie Coldstream Holdings, czy mam rację?

bolo

(usunięte przez administratora,ta firma juz nie istnieje i zadnego nr ani adresu nikt Ci nie poda(usunięte przez administratora)

łukasz

witam firma jest nie ciekawa i nie mam o jej dobrego zdania. Potrzebuje pomocy jeśli ktoś ma adres tej firmy od 2013 do tej pory lub nr telefonu dajcie znać będę bardzo wdzięczny ponieważ potrzebuje ważnych dokumentów które na cito są mi potrzebne.

byly

z dnia na dzien

bono

NG Contracting, Coldstream Holdings, NG People... New Seismic w Toruniu i Fundusz Mieszkanie zajmujący się nieruchomościami to też Ci sami ludzie.. Kto wie ile tego jeszcze jest.. Nie polecam, siwe włosy po miesiącu murowane!

sm

kju - 2013-03-26 20:51:57 Juz w cyrku wieksza dyscyplina niz wsrod tych chorych ludziNewGas NG NGcontracting NG Contracting New Gas New Gas Contracting

kju

Juz w cyrku wieksza dyscyplina niz wsrod tych chorych ludzi

...

maja czas do konca lutego, znajac ich (usunięte przez administratora) nie zrobia tego wczesniej

hehe

sex - 2013-02-05 17:59:24 mam pytanie za sto punktów,czy dostał już ktoś informacje o dochodach za rok 2012 z tej smiesznej instytucji?może trzeba sememu odebrać, tylko nie wiadomo jaki mają adres :)

sex

dżony

szkoda,bo mogło być naprawde fajnie,ale jeśli opieke nad grupą p.agentów powierza się ludziom,którym brakuje elementarnych zasad kultury,są zakompleksieni,a pojęcie psychologii menedzerskiej znaczy dla nich tyle co dla dla przeciętnego człowieka pojęcie uczciwości małzenskiej,to tak to się kończy

bnhb

kazdemu odradzam wspolprace z ludzmi z firmy ng contracting, ng people oraz coldstream

ch

swieta racja jak ktos sie chce tam zatrudnić, to niech się pogodzi z codzienna frustracja [usunięte przez administratora] to chyba najgorsza firma w jakiej mozna pracowac, serio

alberto

podpisuję się pod tym wszystkim co zostało napisane powyżej rękoma, nogami, głową, całym korpusem. cała prawda. a [usunięte przez administratora]

ex

LUDZIE. Szkoda nerwów i czasu, naprawdę. Lepiej znaleźć coś za mniejszą kasę a w uczciwym towarzystwie. Wszystko w tej firmie nie trzyma się kupy. Wszystko jest jedną wielką tajemnicą. A najgorszy jest brak profesjonalizmu w każdej dziedzinie. ODRADZAM!!! ewentualnie zapraszam na priv.

Zostaw merytoryczną opinię o Coldstream Holdings Sp. z o.o. - Warszawa

Coldstream Holdings Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Foksal 18
    00-372 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Coldstream Holdings Sp. z o.o.