logo P.H.U Gibon

P.H.U Gibon

Świętochłowice

Opinie o P.H.U Gibon

Siwy 2014-12-02 21:50
Nie polecam tego pracodawcy ponieważ zostałem przyjęty u niego jako pomocnik stolarza a pracowałem jako sprzątaczka. Pracodawca nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń chciał mi przedłużyć umowę a jak przyszło co do czego to mnie zwolnił.
Grzegorz 2016-09-15 07:23
jakie umiejętności taka praca
Leonard 2016-12-21 15:27
ZDECYDOWANIE nie polecam tego pracodawcy! Jest osobą nieuczciwą, z całkowitym brakiem szacunku dla pracownika (niezależnie czy osoba pracuje kilka dni czy kilka miesięcy lub lat), który w większości zatrudnia pracowników na czarno lub na umowy śmieciowe i najniższą krajową, ważne żeby pracownik był "jak najtańszy". Spóźnianie się z wypłatami i premiami (oczywiście płaconymi "pod stołem") jest notoryczne, nie raz pracownicy muszą się prosić o swoje pieniądze i czekają po kilka tygodni lub nawet miesięcy na wyrównanie należności. Do tego dochodzą problemy z opłatami wobec urzędów - składki ZUS są często niezapłacone co przekłada się na problemy z wizytami u lekarzy, ciągłe spóźnianie się z zapłatami podatków itp. I to wszystko mimo bardzo dużej ilości zleceń i dobrej kondycji finansowej.
Nadgodziny są standardem i zdarzają się prawie codziennie - często bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia, oczywiście Pan Marcin wychodzi z założenia że wszyscy żyją tylko pracą i nie mają nic innego poza nią do zrobienia. Nadgodziny w żaden sposób nie są podawane na listach płac ani zgłaszane, wszystko odbywa się pod stołem.
W firmie brakuje również równego traktowania pracowników - działa zasada że są pracownicy "równi i równiejsi" dla jej szefa. Osoby te mogą praktycznie wszystko, a jeżeli ktoś się temu sprzeciwia i mówi głośno swoje zdanie, niestety najczęściej szybko żegna się z firmą na podstawie jakiegoś rozdmuchanego powodu. Skutkiem tego procederu jest bardzo duża rotacja pracowników i nieustająca rekrutacja (poszukiwania Pomocnika stolarza potrafią trwać po kilkanaście miesięcy!). Zaznaczam że firma nie zatrudnia kilkadziesiąt czy kilkaset osób, w kulminacyjnym momencie było ich 15.
Polecam omijać firmę z daleka, niezależnie od obiecywanych warunków - które ostatecznie i tak nigdy nie są dotrzymywane.
Zostaw swoją opinię o P.H.U Gibon - Świętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Gibon