Opinie o P.H.U Gibon w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.H.U Gibon. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U Gibon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Gibon w Świętochłowice

Leonard

ZDECYDOWANIE nie polecam tego pracodawcy! (usunięte przez administratora) Osoby te mogą praktycznie wszystko, a jeżeli ktoś się temu sprzeciwia i mówi głośno swoje zdanie, niestety najczęściej szybko żegna się z firmą na podstawie jakiegoś rozdmuchanego powodu. Skutkiem tego procederu jest bardzo duża rotacja pracowników i nieustająca rekrutacja (poszukiwania Pomocnika stolarza potrafią trwać po kilkanaście miesięcy!). Zaznaczam że firma nie zatrudnia kilkadziesiąt czy kilkaset osób, w kulminacyjnym momencie było ich 15. Polecam omijać firmę z daleka, niezależnie od obiecywanych warunków - (usunięte przez administratora)

natalia

to prawda-tak jest

Rafał Nowy wpis
@Leonard

Szanowny Panie, W naszej firmie każdego pracownika wysłuchujemy co do słowa i wcale nie musi krzyczeć aby został usłyszany czy wysłuchany - tym bardziej w sytuacjach w których pozostaje coś do wyjaśnienia lub kiedy pracownik ma jakiś problem lub jest z czegoś niezadowolony. Jeśli ktoś się z nami żegna to jak sam Pan napisał żegna się na własne życzenie - nawet jeśli mamy jakiś powód do zwolnienia to na pewno nie jest to powód rozdmuchany. Dodatkowo w sytuacji zwolnienia kogoś dajemy naprawdę wiele sporych szans oraz czasu na to aby upewnić się czy jest to dobra decyzja dla obu stron. Nieustanna rekrutacja pracowników jest wynikiem nie tak jak Pan napisał braku pracowników z powodu zwolnień z rozdmuchanego powodu a z realnego powodu jakim jest brak fachowców i ludzi którzy znają się na rzeczy. Każdy pracodawca dąży do tego aby mieć jak najlepszego fachowca o którego dzisiaj trudno. Takich fachowców mamy w naszej firmie sporo dlatego każdego z osobna szanujemy i na pewno się z nimi nie pożegnamy. Gdyby było tak jak Pan napisał, wielu z tych osób już by u nas nie pracowało a jednak są z nami już wiele, wiele lat. Zachęcam więc aby nas nie omijać i przekonać się jak jest u nas naprawdę - każdego chętnego który chciałby podjąć pracę na stanowisku stolarza w naszej firmie zapraszamy do współpracy. Niech każdy sam zweryfikuje jak się u nas pracuje:)

K Nowy wpis
@Leonard

Sama prawda z roku na rok co raz gorzej a kierownik D. Za dużo w (usunięte przez administratora) ma i jeszcze musi zabrać innym żeby do niego było więcej

Bożena Nowy wpis

Na co może liczyć osoba przyjmująca się do pracy w P.H.U Gibon? Czy pracodawca zapewnia jakieś benefity swoim pracownikom? Chętnie dowiem się czegoś na ten temat. Napiszcie jak ta kwestia wygląda w firmie.

Wiktor Nowy wpis

W sytuacji kiedy jesteśmy zadowoleni z pracodawcy to na forum jest spokój. Dobra opinia o pracodawcy sama rozejdzie się i nawet narzekanie na wątku nie zmieni tego.

Rafał

Krytykować jest łatwo a napisać coś dobrego niestety ciężko przychodzi. Ja zostanę przy tej drugiej opcji ponieważ dla tego pracodawcy nie mam innej alternatywy. Pracuję tutaj już cztery lata i gdyby nie było tak jak jest, to na pewno by mnie tu już nie było. Nie znam innego pracodawcy a jednocześnie szefa, który dorównuje panu Marcinowi. Jego podejście do pracownika jest wręcz wzorowe. Głównie ze względu na warunki pracy rozumiane w całym szerokim tego słowa znaczeniu poprzez wyrozumiałość, cierpliwość, spokój w trudnych sytuacjach kończąc na atmosferze jaką wprowadza w całej firmie między pracownikami. Jest to osoba, której zależy nie tylko na rozwoju firmy i rozkręceniu biznesu ale także na każdym pracowniku którego obdarza należytym szacunkiem i zrozumieniem. Dzięki takiej współpracy, obecnie firma ta jest jednym z nielicznych miejsc w której pracownik może poczuć się nie jak zwykły pionek ale jak ważny człon całego zespołu który jest dzięki temu silny i zgrany. Wzajemny szacunek między pracownikami stworzony w tej firmie uczy takiego zachowania nawet poza nią względem nie tylko klientów ale i względem innych ludzi których spotykamy na co dzień. Komentarze wystawione tutaj przez innych byłych pracowników postronne osoby są już co najmniej nieaktualne o ile po prostu nie warte jakiejkolwiek uwagi. Tym samym nie warto na ich podstawie podejmować decyzję o tym czy podjąć ewentualną pracę w tej firmie. Komentarze tego typu zostały wystawione przez osoby, które chciałyby po prostu w zwykły sposób zaszkodzić firmie, pisząc cokolwiek bez żadnej weryfikacji. Gdyby faktycznie było tak jak opisali to miejsce przedmówcy to dziś nie mielibyśmy tak zgranego zespołu z pracownikami którzy pracują u nas już wiele lat a nawet dłużej niż wystawione tutaj negatywne komentarze. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy - przekonajcie się jak to jest pracować z nami :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.H.U Gibon? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Świętochłowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy POMOCNIK MONTERA STOLARKI OTWOROWEJ
Świętochłowice
Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Siwy

Nie polecam tego pracodawcy ponieważ zostałem przyjęty u niego jako pomocnik stolarza a pracowałem jako sprzątaczka. Pracodawca nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń chciał mi przedłużyć umowę a jak przyszło co do czego to mnie zwolnił.

Grzegorz
@Siwy

jakie umiejętności taka praca

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Gibon - Świętochłowice

• Jak się pracuje w P.H.U Gibon?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Gibon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U Gibon?

P.H.U Gibon