German Polish Job Center Sp. J.

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

CiekawA

Mam pytanko do osob ktorzy juz pracowali przez gpjc mianowicie czy ten posrednik jest godny zaufania? Czy lepiej nie ryzykowac? Pozdrawiam

Odradzam Nic się nie zgadza

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, co się nie zgadza? Dziwne, że u setek zadowolonych pracowników wszystko się zgadza, a u Pani/Pana nie... Bardzo prosimy o merytoryczne uzasadnienie, by nie wprowadzać w błąd osób zainteresowanych współpracą z nami. Z poważaniem, Agencja GPJC

ccc
@CiekawA

to nie pośrednik to twój pracodawca

CiekawA
@ccc

No tak faktycznie, masz racje, dzieki

Zawiedziony
@German Polish Job Center Sp. J.

Setki zadowolonych ale tylko na forum.

Zawiedziony
@CiekawA

Zwróć uwagę, że u wszystkich osób, które miały kontakt z agencją pojawiają się te same komentarze. Słaby kontakt lub zbywanie Różnice w przedstawionej ofercie Oczywiście na każde słowo krytyki agencja ma swoje wytłumaczenie. Są też podobno setki zadowolonych :)

otua
@CiekawA

Zdecydowanie polecam. Nie doświadczyłam jakiś braków w wypłacie, która swoją drogą była na czas i bez żadnych opóźnień. Ponadto kwity wypłaty przychodzą na maila. Kontakt z biurem należy zdecydowanie do wzorowych, reagują na wszelkie problemy, które starają się rozwiązać.Dodatkowym atutem jest bezpłatne mieszkanie, a warunki dość dobre. Pomimo, iż jestem byłym pracownikiem, to z całą pewnością polecam, chociaż spróbować współpracę z firmą. M.

Angela

Pracuje ktoś na magazynie z odzieżą?

Jasio

Pracuję już 3 miesiące.Jedynie co agencja mogła by poprawić to termin wyplat 10 było by naprawdę super, a ogólnie wszystko jest ok.Mieszkanie jest super jednoosobowy pokój z łazienką, właściciele są naprawdę sympatyczni.Pomoc ze strony Pani Marii czy Izy to tutaj nie ma problemu.Z czystym sumieniem mogę polecić agencję. Aby tak dalej.

Jasio

Pracuję już 3 miesiąc przez agencję i powiem krótko jest wszystko ok.Mieszkanie jest super jednoosobowy pokój, prywatna łazienka.A jeżeli chodzi o pomoc ze strony Pani Marii czy Izy to tutaj nie mogę powiedzieć ani jednego złego zdania.Jedynie co mogła by agencja poprawić to termin wyplat tak 10 było by naprawdę super.Z czystym sumieniem mogę polecić agencję. Aby tak dalej.

Kaska

Mam nadzieję, że zamkną w końcu ten... (usunięte przez administratora) na każdym kroku Odradzam wszystkim

Wiktor

Jak oceniacie ta agencje ?

Unikaj
@Wiktor

Jak chca cos od Ciebie sa przesympatyczni i potrafia dzwonic po kilka razy dziennie. Gdy im jestes niepotrzebny zwodza, a na koniec tak jak napisal ktos tutaj zegnaja sie z Toba w ostatnim dniu kilka minut przed rozpoczeciem zmiany.

Niepolecam pracuje juz ponad pół roku, obiecuja lrenie i nie wypłacana jest juz 5 miesięcy i tylko aneksy żeby mniej zarabiać.

Ktoś

Nie polecam, obiecują złote góry jak na przykład z premią motywacyjną co miesiąc a tak nie wypłacą nikomu. Lepiej szukac czegos innego.

racja
@Ktoś

Dla Ciebie też byli przesympatyczni, jak potrzebowali Twoich rąk do pracy? Dzwonili klika razy dziennie, żeby się upewnić czy na pewno przyjedziesz i czy już wysłałeś/aś podpisaną umowę i inne dokumenty. A jak skończył się projekt to wysłali Ci mailem wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron, mimo, ze 2 tygodnie wcześniej podpisali z Tobą umowę na czas nieokreślony? A o wszystkim dowiedziałeś/aś się od kolegów 5 min. przed rozpoczęciem pracy?

GPJC
@Ktoś

oczywiście premie motywacyjne są i są wypłacane w formie bonów towarowych. z poważaniem agencja GPJC

Nik

Jestem z tej firmy na kurczakach i jest ok. Jestem juz deugi miesiac i wyplata jak sie spodziewalem. Mieszkanie za darmo. Powinni pomyslec o koordynatorze na miejscu bo nie ma z kim zalatwic spraw na miejscu. Gdyby nie ten problem to dal bym 5 gwiazdek. Poprawcie kontakt telefoniczny bo czesto nikt u was nie odbiera a z zagranicy to kosztuje dzwonienie.

Kamil
@Nik

Jakie sprawy miałeś do załatwienia na miejscu? Czy były to sprawy, które wymagały konsultacji bezpośrednio z firmą German Polish Job Center? Skoro pracujesz już za ich pośrednictwem, to może mógłbyś podzielić się informacją, jak trafiłeś w ogóle na ich oferty pracy? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

@Nik

Szanowni Państwo, miło nam Państwa poinformować, iż od października na miejscu do dyspozycji pracowników jest koordynator znający biegle j. niemiecki. Jest on bardzo dużym wsparciem w razie jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Agencja GPJC

@Nik

Witam, mozesz napisac jakie warunki pracy na kurczakach ? Wyplata na czas ?

Bylam tam
@Mariusz

Witam. Bylam w pracy na tych kurczakach. Ja jestem zadowolona. Praca do wytrzymania ciezko nie jest tylko troche chlodno. Wyplaty sie zgadzaja wyplacane na czas. Mieszkania tez dobry standart. Do pracy nie daleko ok 15 km. W zakladzie duzo pracownikow ze Slowacji wiec z nimi po polsku idzie sie doskonale porozumiec. Ja nie mialam zadnego doswiadczenia ani nie znam jezyka niemieckiego a dawalam sobie swietnie rade. Osoby wspolpracujace chetnie pomagaja w wdrozenie stanowiskowe jest tez duzo bulgarow ale z nimi to na migi idzie sie porozumiec. Szczerze polecam agencje GPJC i prace w Mockrehna w zakladzie Grafendorfen tzn w kurczakach

@Bylam tam

Można jakiś kontakt do Pani ???

@Bylam tam

Prosil bym o kontak mailowy. (usunięte przez administratora)

Bylam tam
@Mariusz

Nie ma co sie zastanawiac tylko jechac i sprawdzic osobiscie. Mi pasowalo a Tobie moze sie nie spodobac wiec nie sugeruj sie zadnymi opiniami, bo kazdy ma inne odczucia. A skad jestes? Daleko masz do Lipska?

@Bylam tam

Jestem z Poznania , wlasnie najgorsze sa opinie ktore zniechecaja, dlatego tez prosil bym o kontakt mailowy, gdyz tutaj dlugo czeka sie na odpowiedz a chcialbym zapyrac jeszcze o kilka szczegolow. Pozdrawiam. mariuszjlb@poczta.fm

Mariusz

Witam, pracuje ktos w chwili obecnej na kurczakach w okolicy Lipsk ? Prosze o opinie jakie warunki pracy , zakwaterowania, oraz czy wypłaty na czas. Gdyz jest troche zlych opini dot. Problemow z wynagrodzeniem i mamy obawy. Pozdrawiam

Witam

Skorpion

Scorpion

Scorpion

Witam, czy pracuje ktos w chwili obecnej na kurczakach w okolicy Lipsk ? Prosze o informacje czy dobre warunki pracy , zakwaterowania oraz czy nie ma problemow z wynagrodzeniem, gdyz czytajac niektore negatywne opinie mam obawy. Pozdrawiam

Bolognia

Chciałbym polecić współprace z tą firmą. Pracowaliśmy przez pośrednika Hoffman z Coburga w Baurze i współpraca była naprawdę na dobrym poziomie. Przed wyjazdem wystraszyliśmy się trochę opini na temat wypłat, potrąceń itd. ale nic takiego nie miało miejsca, pieniądze zgadzały się co do centa. Zakwaterowanie było na świetnym poziomie. Kiedyś może faktycznie wyglądało to inaczej ale teraz naprawde nie ma na co narzekać.

Wiola

Zostałam wyrzycona z firmy Job center bo ktoś doniósł że kogoś uderzyłam.Dziwne bo dostałam w twarz od Dawida z Honselersdijk merelstraat 18 za to że powiedziałam ze są (usunięte przez administratora) dwulicowymi,co jest prawda.Za słowo zostałam uderzona ale pewne osoby potrwierdziły że to ja kogoś uderzyłam.Powiedziały(skłamały)to osoby które gnoiły kobietę Marzenkę, która jest zbyt słaba psychicznie żeby walczyć o swoje.Nigdy się nie broniła więc (usunięte przez administratora) dopierdalały jej od kilku miesięcy ale biuro jak zwykle nic nie wie.samowolka na chacie była ok,dopóki,dopóty ja nie wniknęłam w sprawiedliwośc.To się im nie podobało wiec ja wyląduje drugi raz na ulicy,bo joib center niestety tak robi.

@Wiola

Szanowna Pani Wioletto, jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy w firmach z Niemiec. Miejscowość "Honselersdijk", ulica "Merelstraat 18" znajduje się w Holandii. Pomyliła Pani agencje (nasza nazywa się German Polish Job Center). Proszę kontaktować się ze swoim właściwym pracodawcą. Mamy nadzieję, że niezwłocznie wyjaśni wszystko. Wszystkim Użytkownikom serwisu GoWork.pl serdecznie dziękujemy za zainteresowanie agencją German Polish Job Center i chęć wyrażenia swojej opinii. Staramy się być na bieżąco z Waszymi wpisami, by móc wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. W ostatnim czasie zauważyliśmy jednak, że napływające nowe opinie nie odnosiły się do naszej firmy, czym niesprawiedliwie godziły w nasz wizerunek i naruszały dobry interes naszego przedsiębiorstwa. Z uwagi na ich charakter i fakt, że mogły wprowadzać czytelników forum w błąd, wpisy te zostały zarchiwizowane za zgodą Administratora serwisu GoWork.pl Znamy dobrze zarówno specyfikę polskiego jak i niemieckiego rynku pracy, mentalność polskich pracowników jak też niemieckich pracodawców, ich oczekiwania i problemy. Za cel stawiamy sobie przedstawienie w tym miejscu obiektywnego i kompleksowego obrazu współpracy z naszą firmą. W przypadku szczegółowych pytań lub kwestii spornych najlepiej kontaktować się bezpośrednio pod adres e-mail: office@gpjc.eu Wówczas łatwiej będzie nam ustalić z Państwem niezbędne szczegóły, prowadzące do wyjaśnienia wszelkich kwestii. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi opiniami na forum, prosimy jednak pamiętać, aby odnosiły się one wyłącznie do naszej Agencji German Polish Job Center i były merytoryczne. Pozdrawiamy serdecznie.

Waldi
@German Polish Job Center Sp. J.

Do Holandii może i nie wysyłacie ale tak samo ludzi traktujecie

Sylwi

Czy potrzebne zaświadczenie o niekaralności?

Wiola

Pisałam o firmie Job Center Haaglanden w Holandii.Waszej firmy to nie dotyczy.Faktycznie mój błąd.

Wiola

Szczerze przepraszam za chęć zemsty na firmie,pozwolono mi jeszcze zostać.Gdy usłyszałam że mnie wyrzuca na ulice jak do poniedziałku nie opuszczę mieszkania znienawidziłam całą firmę i wrzuciłam wszystkich do jednego wora razem z bydlakiem,który mi to powiedział.P.Alex powiedział że o niczym nie wiedział-przepraszam że zwątpiłam w pana uczciwość.Dziękuję że mogę jeszcze chwile popracować w waszej firmie.Człowiek który stanął po stronie ludzi zakłamanych zapewne troszkę się rozczaruje,bo pewne instytucje zajmą się takim traktowaniem ludzi.Ale tylko on,nie firma.Teraz mogę szczerze powiedzieć że warto tu przyjechać ale w sezonie.Nie koniecznie musicie trafić na takich gnoi na domku, na jakich ja trafiłam.Szkoda tylko że (usunięte przez administratora) wciąż będą czepiać się tej fajnej kobietki,tylko dlatego że mają (usunięte przez administratora) we krwi !!!

100 % prawdy-1

50 a nawet 100 osób tydzień/dwa siedzą na domku bo pracy nie ma.Przyjeżdżając pożyczają pieniądze na start.Zamiast spłacić dług i wrócić z zarobkiem,ponoszą straty.Naprawdę wielkie straty.Zjeżdżają nie zadowoleni i zmartwieni.A przecież w biurze obiecali dobre godziny i kasę.

@100 % prawdy-1

Szanowni Państwo, takie sytuacje nigdy się nie zdarzały. Czy również w tym przypadku mają Państwo na myśli inną agencję? Nasza nazywa się German Polish Job Center. Oferujemy pracę WYŁĄCZNIE na terenie Niemiec. W razie jakichkolwiek niejasności proszę kontaktować się ze swoim właściwym pracodawcą. Pozdrawiamy,

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.