German Polish Job Center Sp. J.

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

@Melka

Hejka. Razem z partnerem zaczelismy prace kilka dni temu. Praca jest ok, atmosfera tez. Praca na jedna zmiane od 6.30 do 15.45 czasem moze byc godzinke dluzej. Trzy przerwy dwie 15 minut i jedna 30 minutowa. Polecam! My jestesmy zadowoleni.

Marcin Redwitz

Witam. Wyjechaliśmy do Niemiec przez GPJC,w lipcu 2018r. I pracujemy do dziś,złego słowa na agencję nie możemy powiedzieć. Pracująca tam Pani Iza to,człowiek-anioł.Dzwonimy do niej gdy na prawdę mamy jakiś problem,a nie z pierdołami typu,zepsute gniazdko,czy "ktoś mi podkrada jedzenie z lodówki".Zawsze jest pomocna,mieliśmy parę problemów i wszystkie załatwiliśmy pozytywnie za pośrednictwem właśnie Pani Izabeli.Trzeba po prostu chcieć pracować,a nie tylko narzekać i uważać,że jak już się wyjechało to agencja prowadzić będzie za rączkę,jak dzieci we mgle i,że wszystko się należy.Nie ma pracy idealnej,problemy też się zdarzają,ale to nie powód,żeby później wylewać żale na forum za swoje niepowodzenie.Z czystym sumieniem polecamy GPJC!!!

Xyz
@Beata

"Nie należy jednak pozytywnych opinii podważać uznając, że ktoś się pod nie podszywa" Jak nie podwazac jesli są ku temu dowody? W opiniach google agencja gpjc ma 3 opinie- dwie negatywne i jedna pozytywna. A pozytywna od kogo? Od pracownicy agencji pani Marii Golebiowskiej!!! Informacja do sprawdzenia wystarczy sprawdzic opinie, zadzwonic do biura lub sprawdzic profil na goldenline. Jaki z tego wniosek?? Agencja pisze sobie sama pozytywne opinie. Nie są wiarygodni.

Zbigniew Zielinski

Szczerze polecam agencje GPJC.Pracuja tam rzetelne i kompetentne panie.

Xyz
@Dawid

Chyba logiczne. Prosze Przeczytac moja wypowiedz! Pytałem ktora z pan z "biura" jest kompetenta?? Kompetencja w gpjc to pojęcie, ktorego nie ma. Właśnie dlatego odradzam tę pseudo-agencje. Czy pani rowniez jest pracownikiem tego biura. Bo poziom na to wskazuje. A jak widac po komentarzach rowijac wypowiedzi mozna tylko piszac pochwały. Slowa prawdy zostaną usuniete, wykropkowane i zagłuszone kolejnymi pochlebnymi opiniami napisanymi przez samą agencje. Pozdrawiam szanowny Panie "Dawidzie"

Dawid
@agencja GPJC

Witam ponownie, chcę poinformować że wszystkie zaległości jakie miałem przez Hoffmana zostały zwrócone na moje konto. Jednak z tego co widać to agencja pracy GPJC jest godna polecenia.

Szukający pracy Nowy wpis

Witam, mam pytanie czy ktoś pracuje z tej agencji w firmie w Ludwigsstdat przy produkcji części medycznych? praca dla kobiet. Czy mógłby się wypowiedzieć na temat pracy? Pozdrawiam

Emilia Nowy wpis

To ile zwykle czeka się za kasą? Może jest szansa żeby wypłacali w zaliczkach np. raz w tygodniu? Od początku zatrudnienia są problemy z wypłatami czy kiedy to się zaczyna?

Para

Witam , ta agencja to jest (usunięte przez administratora), paski wyglądają jakby sobie sami pisali co chcą, oni nie idą za pracownikiem tylko zwalniają bez powodu nadgodziny nie wypłacone zwolnili nas beż powodu i jeszcze karę po 250 zabrali za mieszkanie było 250 euro miesięcznie przemieszkaliśmy niecałe pol miesiąca i po 240 eur zabrali to jest (usunięte przez administratora)nie wchodźcie z nimi we współprace

@Para

A co Was przekonało by podjąć z tą agencją współpracę? Jakie były obowiązki do wykonywania i za jaką stawkę? No i co jest wpisane w umowie, a propos naliczania kar? Chcę wiedzieć, czy jest to jasno przedstawiane, czy na rozmowie, czy przy podpisywaniu umowy o pracę?

Jaka umowa obowiązuje w German Polish Job Center Sp. J. podczas okresu próbnego?

Artur Siembida

Witam tydzień temu nawiązałem kontakt z tą firmą , obsługa miła , szybkie udzielenie odpowiedzi, jasne warunki ,podpisałem umowę wszystko załatwiłem telefonem ,pracę znaleziono mi w Niemczech,przyjechałem z drugim pracownikiem na mieszkanie 2 pokojowe wyposażone w sprzęt RTV i AGD nawet wi fi , na drugim dzień do firmy w której pracuje szkolenia , badania pokrywane przez agencję , niski koszt najmu mieszkania, i zaczęłam pracę , zarobki tak jak w zaproponowanej ofercie , bez ukrytych opłat wszystko jaśnie przejrzyście i obsługa oraz kontakt świetna w porównaniu do kilku innych agencji jestem naprawdę mile zaskoczony , profesjonalizm,zetelnosc, polecam naprawdę w tych czasach naprawdę porządną agencja oby tak dalej

Halina
@Artur Siembida

To była praca do któregoś z tych ogłoszeń ze strony? Mnie interesuje pakowacz, bo już pracowałam kilka lat na podobnym stanowisku. Ale widzę tylko z 2022 ofertę, to są jakieś nowsze rekrutacje? Nie napisali tam, że trzeba płacić za kwaterę, może na tym akurat jest inaczej albo coś się zmieniło?

Pracownik GPJC
@Halina

proszę o kontakt w sprawie pracy na maila info@gpjc.eu Pozdrawiam.

aaa
@Pracownik GPJC

Osoba, która pisała na początku sierpnia nie szczędziła pochwał. Polecano niski koszt najmu mieszkania. A zarobki miały być takie, jak w zaproponowanej ofercie, bez ukrytych opłat, wszystko jaśnie przejrzyście, jak pisał przedmówca. No to w tym duchu, chętnie się dowiem, jaką teraz stawkę godzinową firma oferuje, choćby pakowaczowi? I ile wynoszą koszty zakwaterowania?

Sara

Napiszę do dziewczyn które chcą się przyjąć do firmy WOM skladać i montować węże chirurgiczne. Jest tam norma którą po pewnym czasie trzeba zrobić. Jeśli macie wyuczony zawód szukajcie pracy w swym zawodzie. A po za tym nie pozwólcie by podwładni wami pomiatali tam. Pozdrawiam.

Aneta
@Sara

Norma, czyli jest konkretna ilość do zrobienia dziennie, tygodniowo, miesięcznie? I jeszcze pytanie, czy jak sie wyrobi tę normę, to jest jakiś benefit czy premia właśnie za osiągnięcie celów?

pupilek
@Sara

Tak jest premia za normę dla osób bezpośrednio zatrudnionych.

Teresa
@pupilek

A w jakiej wysokości jest ta premia? Spore są te normy do wyrobienia? Czy za brak jej wyrobienia kasa jest obcinana? Co macie na myśli mówiąc o takim traktowaniu? Tak się dzieje tylko z pracownikami niższych szczebli?

@Aneta

Nie ma żadnych benefitow. Tam tylko liczy się ilość, ilość, ilość. Nie ma nic co mogłoby zachęcić do pracy w WOM.

@pupilek

Byłam zatrudniona bezpośrednio. Nie ma żadnych premii za wyrobiona normę. Skąd macie takie info?

Mania

Skoro jak twierdzisz, jeśli benefitów i premii nie ma, to może jakaś wysoka podstawa pensji jest? I czy umowa na stałe jest tu realna? Podpowiesz mi?

Czy German Polish Job Center Sp. J. zapewnia kartę multisportu?

Melka

Pracuje ktoś przy tekstyliach koło Norymbergi w Niemczech? Jak wygląda praca, płaca i mieszkanie?

@Melka

Angela

Przy czym pracujecie?

Zainteresowana
@Monika

A jaka to praca ? Przy czym ?

Anita
@Monika

Na jakim projekcie jesteś,jak zakwaterowanie?

Anita
@Monika

Na jakim projekcie jesteście w jakim mieście? Szukam dla siebie wyjazdu

NOWA

Pracuję przez tą agencję już ponad miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Wypłata była na czas, a pracownicy są bardzo pomocni. Myślę, że to będzie długa współpraca :)

@NOWA

Gdzie dokładnie Cię wysłali i czym się zajmujesz? Jak wygląda zakwaterowanie, warunki są znośne? I czy zakwaterowanie i dojazd do pracy idzie z kieszeni pracownika czy pracodawcy?

Karoola

Witam, czy pracował lub pracuje ktoś na produkcji wiązek kabli i może się wypowiedzieć? Pozdrawiam

Ta firma to kompletne nieporozumienie. (usunięte przez administratora) organizacyjny. Dzwonie bo chce dostać swój pasek wypłaty (niemiecki lohn). Co otrzymuje ? Jakąś tabelkę robiona chyba w Wordzie z podsumowaniem liczby godzin i stawka. Czy to żart ??! Niemiecki lohn to to napewno nie jest, nie ma nawet mojego STEUER ID na tym "dokumencie". Po tygodniu wydzwaniania wreszcie łaskawie otrzymuje to co potrzebuje. Musiałam sama zalatwić kartę ubezpieczenia zdrowotnego bo kobiecie z kadr nie chciało się przesłać na adres ubezpieczalni mojego zdj. Naprawdę...za takie pieniadze jakie u nich zarobicie można znaleźć bardziej ogarnięte biuro, z lepsza obsługa

Szanowny Były Pracowniku Nasi pracownicy otrzymują co miesiąc pasek dwujęzyczny - w języku polskim oraz w języku niemieckim, sporządzany przez biuro księgowe. Pasek w dwóch językach ułatwia pracownikom dokładne zrozumienie wszystkich pozycji w nim zawartych. Gdy pracownik prosi o pasek niemiecki, zawierający numer podatkowy, otrzymuje go niezwłocznie po przesłaniu nam przez biuro księgowe. Co zaś dotyczy zdjęcia do karty ubezpieczeniowej, w momencie zgłaszania pracownika do kasy chorych przesyłamy także jego zdjęcie (jeśli zostało dostarczone przez pracownika). Zdjęcie musi jednak spełniać określone kryteria, aby zostało przyjęte przez system, o czym informujemy naszych pracowników. Agencja GPJC

Galiusz

Czy pracował któs przez agencje GPJC jako spawacz w Niemczech? Może powiedzieć jak wyglądają warunki pracy? Czy mają prace blisko granicy? Czy firma oferuje zakwaterowanie? Oferuje nadgodziny? Ile wynoszą stawki na tym stanowisku oraz jakie są diety?

Niedoszły pracownik

Co prawda nie pracowałem dla tej agencji pracy,bo ... mieli raz ofertę , która mnie interesowała, kazali wysłać CV. Wysłałem, niestety nie zakwalifikowałem się na ofertę na , którą aplikowałem. W zamian zaoferowano mi inną ( całkiem inny region i branża). Oferta ta mnie nie interesowała. Za jakieś 3 tygodnie mieli inną ofertę , która mnie interesowała. Zadzwoniłem do nich ,a oni stwierdzili ,że jestem u nich "spalony" ,bo z nimi nie wyjechałem. Potraktowali mnie tak jakby co najmniej podpisał umowę ( czego nie było) i nie pojechał do pracy.Pan, który mnie o tym informował grzecznością nie grzeszył. Po takim kontakcie i potraktowaniu mojej osoby dałem sobie z nimi spokój i w sumie to współczuję ludziom dla nich pracującym ,bo mam podstawy , aby podejrzewać ,że są traktowani jeszcze gorzej.

Nie zaluj
@Niedoszły pracownik

Nic nie straciles. Potrafia podpisac umowe na dluzszy okres, aby po 2 tyg. od jej podpisania wypowiedziec umowe w trybie natychmiastowym bez podania przyczyny.

@Nie zaluj

Szanowna Pani/Panie, każda ze stron umowy - zarówno pracownik jak i pracodawca zobowiązana jest do stosowania się do przepisów niemieckiego prawa pracy. W umowie, którą Pani/Pan z nami podpisał zasady te są zawarte w odpowiednich paragrafach. Zakładamy, że zapoznał/a się Pani/Pan z jej treścią przed podpisaniem. Wiedział/a/by Pani/Pan wówczas, iż każde rażące naruszenie przez pracownika warunków umowy może skutkować jej natychmiastowym zakończeniem bez zachowania okresu wypowiedzenia. Zespół GPJC

CiekawA
@Nie zaluj

A gdzie pracowales. Moze Ty cos nabroiles, ze rozwiazali z Toba umowe. Napisz cos ze szczegolami to sie wyjasni.

Nie zaluj
@German Polish Job Center Sp. J.

I dlatego w ciagu jednego dnia do klikunastu osob wyslaliscie Panstwo wypowiedzenia wylacznie droga mailowa, mimo, ze wczesniej byliscie zadowoleni z naszej pracy. Wszyscy razaco naruszylismy warunki umowy? :-

@Nie zaluj

Szanowna/y Pani/e, nigdy do nikogo nie wysyłamy wypowiedzenia bez uprzedzenia oraz wyłącznie mailowo. Nie było takiej sytuacji, w której kilkanaście osób na raz dostałoby wypowiedzenia. Zdarza się, że umowy dobiegają końca i nie są dalej przedłużane, ale to nie jest zależne od nas tylko od niemieckiego pracodawcy użytkownika. Bardzo prosimy nie wprowadzać w błąd potencjalnych kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie. CHCEMY JESZCZE RAZ ZAZNACZYĆ: WYŁĄCZNIE PRZY RAŻĄCYCH NARUSZENIACH WARUNKÓW UMOWY O PRACĘ NASTĘPUJE NATYCHMIASTOWE JEJ ROZWIĄZANIE. Z przykrością musimy stwierdzić, że takich jest coraz więcej. Agencja GPJC

Powaznie
@German Polish Job Center Sp. J.

I pewnie dlatego o wypowiedzeniu dowiedzielismy sie kilka minut przed rozpoczeciem pracy. A dodatkowo daliscie porozumienie stron, mimo, ze 3 tygodnie wczesniej podpisaliscie umowe na czas nieokreslony. O wmawianiu ludziom, ze nie nalezy sie im L4 bo sa w przedostatnim dniu pracy pewnie tez zapomnieliscie :-

@German Polish Job Center Sp. J.

Jesteście kłamliwym biurem. Nie interesuja was pracownicy, na każdym kroku oszukujecie.. aby tylko na nas zarobic i nas wykorzystać. Dostałem aneks o premię a czekam na nią już pół roku i szantaż, że jak nie podpiszemy wypowiedzenia za porozumieniem stron podkreślam bez daty! To możemy zapomnieć o premii. Dodatkowo pobieraja pieniądze za ogrzewanie bez żadnego podpisanego aneksu. Biuro ma swoje prawa którymi się sami rządzą. (usunięte przez administratora)

Standard

Niestety widze, ze w standardzie maja dawanie wypowiedzen za porozumieniem stron, zeby nie ponosic kosztow zwiazanych z rozwiązaniem umow o prace.

Pani/e/ Anonim, jeśli ma Pan/i/ nam tyle do zarzucenia,to dlaczego Pan/i/ nie ma na tyle odwagi, aby to z nami omówić osobiście i kryje się pod nickiem? Objaśniając sytuację - nie stosujemy szantażu, koordynator jest zawsze na miejscu i na bieżąco wyjaśnia z Państwem wszystkie sprawy. Jeśli chodzi o prawo ( nie mamy własnego), pracujemy wg niemieckiego prawa pracy, na którego reguły postępowania godzicie się Państwo podpisując umowy o pracę. Wyjaśniając sprawę ogrzewania - faktycznie pobieramy symboliczne opłaty za media, ale nie zaznaczył/a/ Pan/i/, że koszty zakwaterowania w pełni pokrywa nasza firma. Zespół GPJC

@Standard

Nie ma takich standardów. Forma rozwiązania umowy o pracę jest zależna od sytuacji. Oczywiście, czasami zdarza się rozwiązanie umowy za porozumieniem stron ale tylko wtedy, gdy obie strony się na to zgadzają. Zespół GPJC

Jaki
@German Polish Job Center Sp. J.

Jaki koordynator? Chyba, że na myśli macie Państwo polską brygadzistkę obrażającą i zastraszającą pracowników w Anklam.

@Jaki

Szanowny Panie, prosimy o kontakt z firmą i podanie danych tej Pani abyśmy mogli wyciągnąć konsekwencje. Do tej pory takie sytuacje nie miały miejsca. A jeżeli nie jest to sprawdzona informacja, to prosimy nie wprowadzać w błąd naszych pracowników. Zespół GPJC

Megalotek

Dokładnie tak, sama tego doświadczyłam 3 dni temu

Daaaa
@Nie zaluj

Że mną też tak zrobili... Bez szacunku za wymuszeniem żebym podpisała ugode

I
@Megalotek

I tak to będzie trwało cały czas. GPJC mimo informacji o zachowaniu polskiej brygadzistki nic z tym nie robi. Przecież kasa jest najważniejsza, a brygadzistka nie jest ich pracownikiem :-

Meria
@Powaznie

Dokładnie miałam taką samą sytuację, zero szacunku do człowieka i poniesionych kosztów. Wymuszenie porozumienia stron...

@Meria

Droga Pani, nie można "wymusić" porozumienia stron... Zawiera się je dobrowolnie jako formę POROZUMIENIA między pracownikiem, a pracodawcą. Agencja GPJC

Scorpion

I juz wszystko jasne, osoby ktore pisza komentarze pod nickiem : "NIK, bylam tam oraz PRACODAWCA" zostały sprawdzone jak wiekszosc pozytywnych opini jest pisane z tgo samego adresu ip , reszta pozytywnych opini jest pisana z adresow ip zagranicznych "regularnych" zmienianych za pomoca programu openvpn. Czyli firma sama dodaje sobie komentarze.

@Scorpion

Szanowna/y Pani/e, bardzo prosimy o wstrzymanie się od tego typu komentarzy. Oczywiście, że wpisy z nickiem PRACODAWCA pochodzą od nas. Tak ja zaleca GO WORK prosimy pisać merytorycznie. HEJT TO NIE OPINIA. Nie mamy konieczności pisania sobie pozytywnych komentarzy pod innymi adresami IP. Pozostawiamy to zadowolonym pracownikom. Agencja GPJC

Bylam tam
@Scorpion

Wiesz co smiac mi sie chcialo jak zobaczylam Twoj post. Twoja teoria spiskowa to smiech na sali. Jestem osoba ktora pracowala razem z partnerem w tym zakladzie i opisalam tak jak naprawde czyli dobrze sie pracuje w kurczakach. A moze to Ty jestes z jakiejs konkurencyjnej firmy i dostales zadanie ODSTRASZANIA glupimi wymyslami potencjalnych pracownikow GPJC? Monika

@Bylam tam

Wszyscy dobrze wiedza ze to pracownicy z biura pisza komentarze. Prosze sobie zobaczyc opinie na google oraz facebooku. Firma dziala w taki sposob ze nie zapewnia zakwaterowania, po przyjezdzie na miejsce trzeba sobie samemu szukac mieszkania lub placic kary. Bylem to wiem i prosze nie wprowadzac w blad uczciwych ludzi ktorzy chca jechac do pewnej pracy. Unikac jak ognia.

Bylam tam
@Scorpion

To Ty wprowadzasz ludzi w blad swoimi zmyslonymi opiniami. My jakos mielismy darmowe zakwaterowanie. Inni pracownicy rowniez a bylo ich sporo. Nikt nie narzekal. Nie podajesz zadnych szczegolow tak jak Ty to kazdy moze napisac dlatego mam podejrzenia, ze wogole nie byles w zadnej pracy. A moze byles ??? Pozdrawiam.

GPJC Pracodawca
@Scorpion

Bardzo proszę o pisanie informacji, które są prawdziwe a nie wyssane z palca. Jeśli jest Pan tak dobrze poinformowany o działalności naszej firmy, to proszę podać oficjalnie gdzie miała miejsce sytuacja, którą Pan opisuje. Jeszcze raz podkreślam FIRMA GPJC pokrywa wszystkim pracownikom koszty zakwaterowania. Pracownik podpisując z nami umowę o pracę, dostaje jednocześnie adres zakwaterowania, innych opcji nie ma!!!!!!! Kierownictwo GPJC

@GPJC Pracodawca

Witam, niestety na umowie jest tylko adres miejsca pracy, adres zakwaterowania jest napisany jedynie w prywatnym mailu "na słowo" zachecam do poczytania opinii na facebooku w zakladce "oszusci w Niemczech"

@Scorpion

Szanowna/y Pani/e, adres zakwaterowania nie jest częścią niemieckiej umowy o pracę, dlatego nie jest na niej umieszczany. Zachęcamy do posłuchania wypowiedzi p. Bogusława Lindy o umieszczaniu hejterskich komentarzy w internecie. Agencja GPJC

@German Polish Job Center Sp. J.

Ktoś w końcu napisał jak jest

@German Polish Job Center Sp. J.

A my zacheamy "biuro" do uczciwości

@German Polish Job Center Sp. J.

Tak, tak bo jak wszyscy wiedzą zadowolonych przy takim traktowaniu macie tysiące

@GPJC Pracodawca

Wzajemnie agencjo proszę podawać tylko sprawdzone informacje a nie te które są wyssane z palca

@Bylam tam

A mnie chce się śmiać, jak czytam Pani wpis.

Nie byłem tam
@Bylam tam

Pani Moniko, pisze Pani o teoriach spiskowych, a dwie linijki dalej sama Pani wysnuwa takie teorie. Ech... P.S. I nie, nie znam człowieka, któremu Pani "odpowiada". Pozdrawiam serdecznie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w German Polish Job Center Sp. J.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Staramy się skrócić proces rekrutacji do minimum. Zaraz po tym jak wyrazicie Państwo zainteresowanie naszą ofertą wysyłając nam swoje CV, kontaktujemy się z kandydatem doprecyzowując szczegóły wyjazdu, zakwaterowania oraz wynagrodzenia. Następnie wysyłamy mailowo wszystkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia pracy w Niemczech oraz załatwiamy wszelkie formalności związane np. z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych. NA KAŻDYM ETAPIE REKRUTACJI POZOSTAJEMY W KONTAKCIE Z ZAINTERESOWANYMI KANDYDATAMI :) Agencja GPJC.

były kandydat

Witam. Próbowałem zacząć pracę w tej agencji. mieli ciekawą ofertę i to 40km ode mnie, jedna pani wzięła ode mnie pełne dane adres, numer dowodu, numer pesel i po krótkim czasie oferta pracy się rozpłynęła. Kontakt też znikomy i wymuszony a powodem było brak odzewu od firmy. Co zabawne teraz niedawno wystawili z powrotem to samo ogłoszenie pracy. A ja zostałem z niczym.. Wygląda mi to na wyłudzenie danych. Radzę omijać by uniknąć takich sytuacji

Edward
@były kandydat

Czy kontaktowałeś się z German Polish Job Center w tej sprawie? Może w jakiś sposób firma nie mogła się z Tobą skontaktować i dlatego wyszło tak a nie inaczej? Warto to chyba wyjaśnić, daj znać co zrobisz w takim razie. :)

@były kandydat

Szanowny Panie, dane, o których Pan mówi są zawarte w kwestionariuszach osobowych, prosimy o nie tylko i wyłącznie tych kandydatów, którzy są przez nas ostatecznie zaakceptowani do pracy. W następnym etapie Pana kandydatura musi zostać zaakceptowana przez pracodawce-użytkownika. Być może firma przesunęła termin rozpoczęcia pracy lub - co zdarza się niezmiernie rzadko - odrzuciła Pana kandydaturę. Bez względu na powód ZAWSZE kontaktujemy się z kandydatem, informując o bieżącej sytuacji i ew. proponując inną ofertę pracy. Trudno nam jednoznacznie powiedzieć jak było w Pana przypadku, gdyż Pan nam się nie przestawił. Agencja GPJC

odradzam wyjazd na kurczaki w niemczech,Warunki pracy bardzo złe zimno na hali temperatura ok 10 stopni.Hałas bez stoperów w uszach ani rusz.Firma niemiecka łamie warunki umowy .Praca 1 zmiana 5-13.30 2 zmiana 14.30-do bólu nie ma żadnych dodatków za prace w nocy i w soboty.Płaca około 1000 euro po odliczeniu paliwa 700.tyle płacą w polsce.Co do agencji trzeba pilnować godzin pracy zatrudnia samych bułgarskich i słowackich cyganów.W firmie brygadziści to sami cyganie wykorzystują polaków jak mogą.Stanowczo odradzam wyjazd z tą agencją lepiej dać sabie spokój

@były pracownik

> Drogi Panie, > ze względu na specyfikę pracy wszyscy kandydaci na początku rekrutacji są bardzo dokładnie informowani jakie warunki panują na halach produkcyjnych. > Informujemy również jakie godziny obejmuje zmiana poranna i popołudniowa jak i również o dodatkach za pracę w nocy. > Także to, co Pan pisze jest nieprawdą, a to, że nawet nie ma Pan odwagi się przedstawić potwierdza to. > Chyba, że nie jest /nie był/ Pan naszym pracownikiem, a tylko powtarza Pan niesprawdzone informacje? Dla osób zainteresowanych dodamy jeszcze: > Jeśli chodzi o zarobki- to są one uzależnione od ilości przepracowanych godzin. > Ponadto zapewniamy pracownikom zakwaterowania w wynajmowanych przez nas mieszkaniach, za które potrącamy jedynie symboliczną opłatę za koszty dodatkowe. > Premiujemy również wysoką frekwencję, zapewniamy opiekę koordynatora. Agencja GPJC

Praca na kurczakach

Jestem ciekawy czy informują nowych ludzi ktorzy przyjeżdżają tutaj co tydzień po kilkanascie osób (duzo osob sie zwalnia co tydzien z powodu agencji ale tez pracy ) ze na firmie w mocerchna jest duzo osob zarażonych i co tydzień robią testy bo nie chcą zamknąć zakładu na kwarantannę. A warto powiedzieć ze duzo wychodzi pozytywnych testów bo jak wiadomo nie od razu wirus musi sie "aktywować" Wysyłają tylko te osoby co sa zarazone na kwarantane a reszta dalej sie zaraża i tak w kółko

@Praca na kurczakach

Szanowny Panie, testy na COVID 19 przeprowadzane są profilaktycznie u każdego nowo zatrudnianego pracownika. Ta procedura ma za zadanie wyeliminować zakażanie innych na najwcześniejszym etapie, a więc do zakładu nie ma możliwości wejść pracownik z dodatnim wynikiem testu. Nie jest w związku z tym prawdą, że ludzie zarażają się w pracy. Nie jest również prawdą, że jest wielu zakażonych. Co oznacza Pana stwierdzenie, że "dużo ludzi zwalnia się z powodu agencji", prosimy o konkretny przykład. Nasi pracownicy mają doskonałą opiekę koordynatora, który pozostaje cały czas do ich dyspozycji. Agencja GPJC

Patryk

Witam, pracuje przez tę agencje z narzeczoną. Pieniądze się zgadzają więc jest okej. Jest to nasza trzecia agencja w naszej karierze pracy w Niemczech i póki co najlepsza. GPJC jest godna polecenia. Pozdrawiamy :)

Patryk

Witam. Agencja godna polecenia. Pracuje przez tą agencje z narzeczoną, pieniążki sie zgadzają, do pracy daleko nie mamy ogólnie rzecz biorąc jest okej. Jest to nasza trzecia agencja w naszej karierze i póki co najlepsza. Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.