ADiO Joker Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ADiO Joker Sp. z o.o.

abc 2015-01-20 07:55:33
Firma po wejściu w życie nowej ustawy,o umowach śmieciowych tnie wynagrodzenia.Firma która ma na uwadze tylko swoje zyski za nic mając zleceniobiorców,których zatrudnia najwięcej.Pracują w tej firmie tylko podpadziochy w innych firmach ochroniarskich,przez co spada jakość usług ochraniarskich.Nie wierzcie w to że zarobicie tam gadziwie mimo dokładania się do pracy.Obiecanki cacanki ,a głupiemu radość.Dlatego rezygnuję z pracy w tej firmie.
abc 2015-01-20 08:04:18
Rozmowa kwalifikacyjna.Nie stosuje się zasady =jedziemy na obiekt informuję o obowiązkach i podpisujemy umowę.Stosuje się zasadę -na rękę tyle i tyle-podpisujesz umowę za sumę która nie starcza Tobie na przejazdy do pracy,a obowiązków tyle że głowa boli ,od ochrony do sprzątania i wynoszenia śmieci po sprzątaczce.A firma bierze za wszystko pieniądze.
Zostaw swoją opinię o ADiO Joker Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADiO Joker Sp. z o.o.