Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.,

Krzeszów

Opinie o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.,

Patrycja 2012-01-15 17:57:44
Bardzo dobry zakad fajna praca dobre zarobki
czarnuch 2012-11-01 19:37:11
JAki tam dobry zakład jak zwalniają lub nieprzedlużajo umowy, DOBRYM pracownikom którzy nie chodzą na L4 !!! smiechu warte ktoś nie przypasuje liderowi [usunięte przez moderatora] lub \"majstrowi\" [usunięte przez moderatora] i pozostałym [usunięte przez moderatora] a trzymajo ludzi po rodzinach ktorzy mają dwie lewe ręce ( np człowiek demolka wszyscy wiedzo o kogo kaman, same dziecinne prace wykonuje szkoda gadać [usunięte przez moderatora]
czarnuch 2012-11-01 19:44:29
a zarobki są dobre co 3 miesiące jesli ci wczesniej nie u [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o nadgodzin bo zawsze mają wymówki ze brakuje częsci itp to trzeba ludzi wyganiac siłą do domu metoda cygana hahaha tak samo jak odmówisz sobote to odrazu straszonko zwolnieniem i ponownie metoda cygana naprawde niewiem czemu tez ziomek w tej budce jeszcze siedzi
oboz pracy 2014-09-02 07:47:27
z zarobkami niema na poczatku itd masz najnizsza krajawa plus ich smieszne premie takze od 1600 do 1900 ale czasu do kibla isc nawet nie masz lub sie pdrapac po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie normy
Obóz pracy 2015-01-06 22:07:45
Tak ktoś napisał wyżej tak jest pieniędzy nie chcą wypłacać za prace za nadgodziny i zmuszają do pracy w soboty właśnie tymi zastraszeniami jest prawda a jak nie mają części w tygodniu to wyganiają do domu za pracę w sobotę....Wykańczalnia ludzi.....
julian 2015-05-26 12:12:35
ja bym uważa na pewną pania jak ona traktuje ludzi jej sie chyba wydaje że to ona tu żądzi a nie Pan dyrektor z wałbrzycha ją pogonili to przyszła tu nenkać ludzi do inspekcji pracy z nia
ja 2015-07-06 23:12:00
pani której siĘ wydaje ze jej wszystko można niech uważa bo w końcu trafi do sądu pracy z oskarżeniem o mobing ludzie pracujący w TAKACIE wiedza o kogo chodzi
xxx 2016-05-20 21:08:12
Takata jest miejscem gdzie ludzie są robotami i muszą podporządkowywać się innym.Wykorzystują jak mogą, umowa jak najdłużej możliwe comiesięczna tzw.tymczasowa, żadne dodatki na święta się nie należą dla pracowników podfirmy.Ludzie na Takacie dostają dodatki, co to do cholery za traktowanie jest, każdy chyba jest człowiekiem i ma taki sam żołądek.Urlop należy się a nie ma mowy o normalnym dostaniu go gdy jest potrzeba lub coś się wydarzy to nawet na żądanie nie dadzą, zero tolerancji dla człowieka. Dobrze mówicie rządy tam obejmują liderowie, lecz moim zdaniem tak nie powinno być.Jest taka jedna osoba przez którą nawet ludzie potrafią się zwolnić, zamiast dawać przykład to kompletnie brak zrozumienia i poszanowania człowieka.A najbardziej chore są te normy które narzucają, robisz jak automat i ciągle im mało i źle.Chory system i rządy mamy, a myślę że z pewnością jakby japończycy wiedzieli jak jesteśmy tu traktowani to by może coś się zmieniło.Ludzie nie dajcie się tak wykorzystywać umowa tymczasowa, urlop nie wiem z półrocznym wyprzedzeniem trzeba planować, brak dodatków na święta zero na tej umowie itd., ludzi traktują nie równo, jak ktoś jest pupilkiem lidera to git, a reszta roboli niech zapier... Pracowałam i podziękowałam...nie POLECAM!!!
Magda22 2016-06-18 16:21:02
A orientuje się ktoś z Was czy zatrudniają osoby Tylko na sezon wakacyjny?
Gość 2016-09-02 12:34:11
Nie polecam tego zakładu praca 6 dni w tygodniu
Pracownik 2016-11-28 11:54:42
Pewna ruda pani juz dawno jej powinno sie podziekowac my pracownicy nie mamy czasu wody sie napic a ona ma czas na plotki u koleżanki po biurach wszystko z hali widzimy może pan dyrektor powinien tez zobaczyć bo kiedyś możemy się wkurzyc i pójdzie to wyżej
Zostaw swoją opinię o Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o., - Krzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takata - Petri Parts Polska Sp. z o.o.,