logo Lion Investment Group Sp. z o.o.

Lion Investment Group Sp. z o.o.

Opinie o Lion Investment Group Sp. z o.o.

pracujaca 2012-07-07 14:56:41
pracuję w tej firmie i muszę przyznać, ze jeszcze nigdzie nie podchidzili tak uczciwie do współpracownika jak tutaj.
Mam wyraźnie postawione zadania, a ja je wykonuję i dobrze zarabiam.
Beata 2012-07-11 08:25:20
Nie wiem kto kogo oszukał. Firma jest młoda ale widać zdrowe i solidne podstawy działania. Nie wiem jak im pójdzie ale starają się i bardzo dbają o klienta, relacje i jakość usług. Trzymam kciuki!
pawel 2012-07-13 00:53:01
Bylem na ich szkoleniu w Warszawie, fajna firma i profesjonalni ludzie, prowadze biuro ksiegowe i mam z nimi umowe wspolpracy.
Anna 2012-07-18 00:09:37
LION poznałam podczas Konferencji Inwestycyjnej organizowanej w Warszawie w listopadzie 2011r. Od grudnia współpracuję z nimi, jest to moje dodatkowe źródło dochodu. Firma rzetelna, wynagrodzenia wysokie i na czas.
Ola 2012-08-20 23:00:48
Witam wszystkich,

Współpracuję z LION od początku roku. Fajni ludzie, wspaniała atmosfera. Branża może nie należy do łatwych ale rekompensują to wynagrodzenia.

Pozdrawiam,
Ola
kiwi 2013-03-21 18:22:29
Cwaniaki. Przedstawiają wizję zarobków jak szejkowie z Kataru.Jest mały haczyk na dzien dobry musisz odbyć szkolenie za które trzeba zapłacić 200 zł
Andrzej Olechowski 2013-03-21 21:11:43
Jedynym warunkiem współpracy w ramach grupy LION jest pozytywne przejście procesu rekrutacji - odsyłam po szczegółowe informację do Centrali Spółki (dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej). Konferencje i szkolenia, stanowią integralną część biznesu prowadzonego przez Spółkę i w żaden sposób nie stanowią warunku współpracy ani nie mają nic wspólnego z procesem rekrutacji na stanowiska handlowe. Organizowane są dla osób osób prowadzących działalności gospodarcze, mikro i małych przedsiębiorców i poruszają tematykę prawną i inwestycyjną.
Proponuję zgłosić informację o takim zajściu bezpośrednio na telefon lub mail kontaktowy podany na stronie LION.
Waldemar M. 2013-05-21 11:13:15
Zgadza sie. Umówilem się w C.H. Klifi w Gdyni, z panią,która jest podobno szefową grupy na rejon Gdynia,Reda, Rumia,Wejherowo- pokazywała mi Jeepa wartego 200 000zł na parkingu, który rzekomo kupiła po roku pracy w Lionie,w tej chwili zarabia 30000miesięcznie!!!
To tyle co dyrektor Lotosu!! No i oczywiście przedstawiła mi wizję takich zarobków po roku pracy. Tylko muszę udać się na początek na szkolenie do Rumi- Hotel Murat, na którym przedstawią mi sposoby na takie zarobki.Mały haczyk -szkolenie kosztuje 200 zł,rzekomo za wynajęcie sali i lunch.
To jakaś kolejna piramida frajerów
MichałJ 2014-10-08 10:43:59
Pracuję od 3 lat, bardzo dobre warunki prowizyjne, rzetelna Multiagencja
bart76 2014-10-13 11:30:49
Dla mnie ta firma to kolejny "wyłudzacz" od naiwnych ludzi bez wiedzy ekonomicznej. Ponadto, 99% spółek z o.o w tej branży to oszuści.... STRZEŻCIE SIĘ TEJ FIRMY i innych nakłaniających na produkty finansowe....o których żekomo nie mówia, tylko chcą na spotkania od razu z konsultantem umawiać. WIĘCEJ ROZSĄDKU LUDIZE!!! PS. a za wpisu na wszelakich forach zwłaszcza te pozytywne to sie płaci odpowiednim ludziom. BYWAJCIE!!!
MichalJ 2014-10-13 23:53:19
W naszej firmie żaden Bartosz nie pracował a więc nie pisz jak nas nie znasz...
Andrzej 2014-10-31 00:04:22
Mam umowę agencyjną z LION od 2 lat, potwierdzam to co napisałeś. Spółka LION w zakresie działu sprzedaży współpracuje jedynie z Agentami prowadzącymi własne działalności gospodarcze i wynagrodzenie jest wynagrodzeniem wyłącznie prowizyjnym.
MichałJ 2014-11-13 14:44:27
Wynagrodzenia są prowizyjne
Marcin 2015-01-12 11:08:42
Generalnie Agenci współpracują na zasadzie własnej działalności gospodarczej, oczywiście w niektórych przypadkach można współpracować na zasadzie umowy zlecenie, proponuję porozmawiać z managerem.
Komak 2015-03-29 04:45:33
Tak się zastanawiam czy taka poważna firma byłaby w stanie zatrudnić do pracy młokosa po uczelni biznesowej, dużego doświadczenia nie posiadam, bo nie miałęm za bardzo kiedy go jeszcze zdobyć, ale posiadam dużą wiedzę i niezmierzoną ilość chęci. Powiecie mi na początek czy jest w ogóle sens składać CV do Lion Investment Group
Przylesianin 2016-07-14 22:24:25
Zawsze rzekomo...
Przylesianin 2016-07-14 22:24:53
Zawsze rzekomo...
Poli 2016-08-18 22:46:48
Byłem i pytałem, nie prowadzą obecnie żadnej rekrutacji, nawet staży... Szkoda
oak 2016-08-18 22:54:21
@man co konkretnie jest dobrze? dzięki poli za cynk, mam nadzieję że nie kłamiesz i nie eliminujesz tym samym swojej konkurencji na rynku pracy;) wiesz jest tak naprawdę w sieci jakieś ogłoszenia na manadżera itd. ale jednak nie ma przy nim daty i nie wiadomo czy do wzięcia
Zostaw swoją opinię o Lion Investment Group Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lion Investment Group Sp. z o.o.