Opinie o Lion Investment Group Sp. z o.o. w Warszawa

Jesteśmy niezależną grupą biznesową, która zajmuje się edukacją finansową i doradztwem inwestycyjnym

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lion Investment Group Sp. z o.o. w Warszawa

oak Nowy wpis

@man co konkretnie jest dobrze? dzięki poli za cynk, mam nadzieję że nie kłamiesz i nie eliminujesz tym samym swojej konkurencji na rynku pracy;) wiesz jest tak naprawdę w sieci jakieś ogłoszenia na manadżera itd. ale jednak nie ma przy nim daty i nie wiadomo czy do wzięcia

Poli Nowy wpis

Byłem i pytałem, nie prowadzą obecnie żadnej rekrutacji, nawet staży... Szkoda

Komak

Tak się zastanawiam czy taka poważna firma byłaby w stanie zatrudnić do pracy młokosa po uczelni biznesowej, dużego doświadczenia nie posiadam, bo nie miałęm za bardzo kiedy go jeszcze zdobyć, ale posiadam dużą wiedzę i niezmierzoną ilość chęci. Powiecie mi na początek czy jest w ogóle sens składać CV do Lion Investment Group

Generalnie Agenci współpracują na zasadzie własnej działalności gospodarczej, oczywiście w niektórych przypadkach można współpracować na zasadzie umowy zlecenie, proponuję porozmawiać z managerem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lion Investment Group Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
MichałJ

Wynagrodzenia są prowizyjne

Mam umowę agencyjną z LION od 2 lat, potwierdzam to co napisałeś. Spółka LION w zakresie działu sprzedaży współpracuje jedynie z Agentami prowadzącymi własne działalności gospodarcze i wynagrodzenie jest wynagrodzeniem wyłącznie prowizyjnym.

MichalJ

W naszej firmie żaden Bartosz nie pracował a więc nie pisz jak nas nie znasz...

bart76

Dla mnie ta firma to kolejny "wyłudzacz" od naiwnych ludzi bez wiedzy ekonomicznej. Ponadto, 99% spółek z o.o w tej branży to oszuści.... STRZEŻCIE SIĘ TEJ FIRMY i innych nakłaniających na produkty finansowe....o których żekomo nie mówia, tylko chcą na spotkania od razu z konsultantem umawiać. WIĘCEJ ROZSĄDKU LUDIZE!!! PS. a za wpisu na wszelakich forach zwłaszcza te pozytywne to sie płaci odpowiednim ludziom. BYWAJCIE!!!

Przylesianin

Zawsze rzekomo...

MichałJ

Pracuję od 3 lat, bardzo dobre warunki prowizyjne, rzetelna Multiagencja

Waldemar M.

Zgadza sie. Umówilem się w C.H. Klifi w Gdyni, z panią,która jest podobno szefową grupy na rejon Gdynia,Reda, Rumia,Wejherowo- pokazywała mi Jeepa wartego 200 000zł na parkingu, który rzekomo kupiła po roku pracy w Lionie,w tej chwili zarabia 30000miesięcznie!!! To tyle co dyrektor Lotosu!! No i oczywiście przedstawiła mi wizję takich zarobków po roku pracy. Tylko muszę udać się na początek na szkolenie do Rumi- Hotel Murat, na którym przedstawią mi sposoby na takie zarobki.Mały haczyk -szkolenie kosztuje 200 zł,rzekomo za wynajęcie sali i lunch. To jakaś kolejna piramida frajerów

Andrzej Olechowski

Jedynym warunkiem współpracy w ramach grupy LION jest pozytywne przejście procesu rekrutacji - odsyłam po szczegółowe informację do Centrali Spółki (dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej). Konferencje i szkolenia, stanowią integralną część biznesu prowadzonego przez Spółkę i w żaden sposób nie stanowią warunku współpracy ani nie mają nic wspólnego z procesem rekrutacji na stanowiska handlowe. Organizowane są dla osób osób prowadzących działalności gospodarcze, mikro i małych przedsiębiorców i poruszają tematykę prawną i inwestycyjną. Proponuję zgłosić informację o takim zajściu bezpośrednio na telefon lub mail kontaktowy podany na stronie LION.

kiwi

Cwaniaki. Przedstawiają wizję zarobków jak szejkowie z Kataru.Jest mały haczyk na dzien dobry musisz odbyć szkolenie za które trzeba zapłacić 200 zł

LOPI Nowy wpis
@kiwi

Kalisiewicz to taka (usunięte przez administratora) u Bogdana cwaniakował i tylko (usunięte przez administratora) lizał zarządowi

Bartex Nowy wpis
@kiwi

Tak jak piszesz szukają naiwnych

Ola

Witam wszystkich, Współpracuję z LION od początku roku. Fajni ludzie, wspaniała atmosfera. Branża może nie należy do łatwych ale rekompensują to wynagrodzenia. Pozdrawiam, Ola

LION poznałam podczas Konferencji Inwestycyjnej organizowanej w Warszawie w listopadzie 2011r. Od grudnia współpracuję z nimi, jest to moje dodatkowe źródło dochodu. Firma rzetelna, wynagrodzenia wysokie i na czas.

pawel

Bylem na ich szkoleniu w Warszawie, fajna firma i profesjonalni ludzie, prowadze biuro ksiegowe i mam z nimi umowe wspolpracy.

Beata

Nie wiem kto kogo oszukał. Firma jest młoda ale widać zdrowe i solidne podstawy działania. Nie wiem jak im pójdzie ale starają się i bardzo dbają o klienta, relacje i jakość usług. Trzymam kciuki!

pracujaca

pracuję w tej firmie i muszę przyznać, ze jeszcze nigdzie nie podchidzili tak uczciwie do współpracownika jak tutaj. Mam wyraźnie postawione zadania, a ja je wykonuję i dobrze zarabiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lion Investment Group Sp. z o.o. - Warszawa

Lion Investment Group Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 70 ocen.

Lion Investment Group Sp. z o.o.