Opinie o JUKA w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JUKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Niepołomice

Terier

Wcale by mnie to nie zdziwiło. I tak to długo ciągnie na takie zarządzanie i podejście jak tam..!!

Zwolniony

Pracowałem w Juce 13 lat temu więc nie wiem jak to wygląda teraz zatem powiem jak było za moich czasów.Znalazłem inną prace za o wiele lepsze pieniążki ale tu się zapie... brrrrrum!!!Ale dalej o Juce.Właściciel Polak,Polski kapitał,pieniądz zostawał w Polsce.Wynagrodzenie adekwatne do zrobionej roboty.Fakt że czasem trzeba się było oje.bać ale ile dni zleciało na lenistwie.Układów nie ma chyba tylko w firmach jednoosobowych.Ale pociotki i lizanie (usunięte przez administratora) to inna bajka.Firma trwa na rynku już ok 30 lat więc ma jakąś stabilność chociaż czasy były różne.

@Zwolniony

No cóż moi kochani zanim Szef przejrz na oczy to będzie późno. Niestety w tej FIRMIE SA LUDZIE WYKSZTAŁCENI I POWINNI RZĄDZIĆ A NIE TEN KTÓRY MU ZAPŁACILI STUDIA.Świetnie ktos napisał

@Zwolniony

Poco narzekasz jak niepracujesz. ..

Szukając

Witam , jaka staweke na start w Juka otrzymuje kasjer sprzedawca ? Mógłby się ktoś że mną podzielić chociaż orientacyjna stawka ? Dziękuję

Stary portier
@Szukając

jak można spaść szybko koniaMoze doscjuz tego a.No trzeba powtórzyć komuś .

@Szukając

Jaka stawka niegorzej.Różna. Nie to ludzie fajnitylko czasem jest potrzebą zeby nikt nic niewiedzial na temat Dyrektora(usunięte przez administratora)

@portier

Diagnoza wystawiona tylko dlaczego milczycie.Gdyby Szef wiedział ktorzadzi w firmie toby już dawno poszedł Bochni.Ale wyjdzie szydło zworka trochę czasu upłynie.Pracują wspaniali ludzie prócz jednego Pana.Warto czasem głowę mieć na dole bo człowiek jest tylko człowiekiem a nie układanka w puzlePanie Pawle

Giver
@portier

Co Wy do niego znowu macie??

ma

fajna praca więc o co kaman.Nieopowiadaj jak nieznasz już ludzi.JEST SUPER

Odpowiedź

Dwie wartości : Dodana praca i obowiazki Ujemna -etat i premia

Dick

Brygadzista za picie 5-ty raz dostaje wypowiedzenie i po trzech miesiącach znowu mu cofają i dalej jest brygadzistą i jeszcze koordynatorem. Cała Juka. Paranoja.

Dobry kumpel
@Dick

Paranoja to była zawsze....teraz jest apogeum......hahaha. Jak ta firma zyje??? Nie mogę ogarnąć....hahaha

BuBu

Słaba firma nie polecam. Zarobki słabe a premia to porażka (100 zł za prace na szlifierni w kuzu) bo przyznaje Ci ja brygadzista jeśli cie nie lubi to możesz zapomnieć o niej. Nadgodziny nie płatne (możne teraz to się zmieniło ) dostaniesz do odebrania w godzinach ale tylko wtedy gdy im jest to na rękę. Jeśli znasz się dobrze z kierownikiem to możesz przyjść pijany i nic ci nie powie będziesz spal w WC. Na niektórych działach praca jest lekka wiec to jest plus i chyba jedyny

....
@BuBu

Dokładnie dyrektor Paweł akceptuje picie alkoholu w pracy i oczywiście udaje ze nie widzi i nie wyciąga konsekwencji jak ktoś chodzi nawalony bo po prostu brak rąk do pracy w tej firmie bo to śmiech żeby zarabiać najniższą krajową.

tito

buahahha już to widzę jak się skończy trwa to 20 lat i co teraz się obudziliście? śmiechu warte

Kit

Hahaha nie prawda. Nikt w ten kit nie uwierzy. Myślę że najpierw to konsekwencje powinny być u dyrektora tapeciarza Pawła który puszcza ludzi pijanych z pracy samochodem.

jejek
@....

swoją drogą to z niego dyrektor jak ze mnie ksiądz heheheh żal mi takich jak on szkoda sobie nawet na jego temat szczępić języka. Słoma i jeszcze raz słoma z butów wystaje.

Do Jacka który pisze o powrocie z podkulonym ogonem do juki. Pracowałem w tym zakładzie dobrych parę lat i miałem odwagę powiedzieć dość. Poszedłem do innego zakładu wykazałem się i zarabiam spore lepsze pieniądze. Więc przestań pisać ze ktoś wróci tam z podkulonym ogonem. Na samą myśl o tym burd.. u nie dobrze mi się robi. 95% opinii to prawda. Totalny (usunięte przez administratora) i porażka. Zostali tylko desperaci pijaki pociotki i goście bez ambicji i tchórze którzy nie mają jaj żeby powiedzieć dość.

jacek

i z sentymentu do dawnej firmy zaglądasz na jej opinie regularnie hihhiihihihih nie zrozumiales do konca o co mi chodzilo, nie przecze ze nie ma innych lepszych firm krzykacze krzycza ale nie maja odwagi odejsc o to sie rozchodzi

Dorota

@Beduinowirus myślałam ze firma jest zamknięta na ten czas ?

lakiernik
@Dorota

firma jest nie zamknieta. wirus firme ominie. nic nikomu nie grozi. co ma byc to bedzie. nic sie nie bojcie. taki wirus to nie wirus. mniej wiecej takie jest myslenie w tej firmie. dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie

Chudy byk
@Dorota

Nawet jak zakład by był bądź jest zamknięty jak się to czasem zdarza w okresach wakacyjnych to i tak naczelni beduini przychodzą nawet żeby kible umyc albo podłogę , albo poprostu napić się w spokoju od 6 rano bo w domu ma zakaz .

Beduinowirus

W związku z obowiązującą pandemia zaleca się unikania bliskich kontaktów cielesnych . Jak sobie radzą z tym naczelne (usunięte przez administratora) , kiedy to nie mogą zostać poklepani po ramieniu przez kiero-dyro. Jeśli z tego powodu odczuwasz pustkę , nie możesz zasnąć , konar ci nie płonie , masz halucynacje , czujesz się niepotrzebny .To wiedzcie że dla was już nie ma ratunku !!!

jacek

Do krzykaczy: Sprawa prosta, jak wam nie pasuje kasa,warunki i wszystko inne to firm na około jest pełno... Jak żeście tacy fachowcy to miejcie odwagę iść gdzie indziej i sie wykazywac. Gwarantuje wam że wrócicie z podkulonym ogonem do juki i bedzie "Sefie przyjmijcie"... interesuje mnie inna kwestia... sytuacja w kraju jest jaka jest... zagrożenie wirusem rośnie z dnia na dzień... PYTAM SIE GDZIE JEST BHP... gdzie są środki do dezynfekcji i odkażania rąk ? w każdej innej firmie na strefie to już jest... u nas oczywiscie czeka sie nie wiem na co... wydrukowane kartki jak myc ręce moga nie wystarczyć... w Bochnii w firmach juz nie wpuszczaja na teren zakladu innych osob niz pracownikow bo SIE BOJĄ zeby ktos syfa nie przyniósł. a wszystko wskazuje na to ze i tak bedzie przymusowy urlop.

Gruby
@jacek

Dobre pytanie ile nasi zarządzający będą czekac na pierwsze efekty pandemii no chyba ze juka to cudowna firma i nam nic nie grozi i nie ma problemu

Dd

Wiesz że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów,które mogłyby dostatecznie obelżywe określić twoje wpisy. (Buszmenie).Tyle w temacie!

Swoj
@Dd

Masz rację. Podobno najmniejsze pieski najgłośniej szczekają k

oo
@Dd

nie cytuj zdań z filmu CK Dezerterzy,tylko napisz coś swojego.

Dd

Jedynie co na tym świecie naprawdę nie ma granic to twoja głupota jakiekolwiek byłoby jej źródło chyba jeszcze się nie wyczerpalo.

Juras

Najbardziej denerwują mnie wszystkie cwaniaczki, które w internecie wylewają swoje żale. Nie podoba się wam ktoś to miejcie odwagę mu o tym powiedzieć, a nie jak pi-zde-czki wypisujecie tu swoje wypociny. Skoro jest tak źle w firmie Juka to droga wolna. Każdy ponoć ma rozum, więc radzę go czasem użyć do czegoś bardziej spektakularnego niż pisanie na klawiaturze.

om

Słyszałem,że firma posiada maszyny cyfrowe.Możecie napisać jakie?I czy potrzebują operatorów i ile płacą.

Krzysiek
@om

Na przykład są komputery. To słowo zapożyczone z niemieckiego. Za komuny były to maszyny matematyczne

Blu Bery

Jak komuś nie pasuje to zawsze może złożyć wypowiedzenie i szukać szczęścia, lepszych pieniędzy w innej firmie

Hunter

Patrz na siebie czy wolicie wejść na temat tzw spółdzielni

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w JUKA?

Dobry kumpel

Jak jesteś ok człowiek to problem. Jak lubisz dziobać i lizać wiesz co to dasz radę. Hahaha....taka firma. ????

trol

atmosfera?? jaka atmosfera jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Fałszywe mordy, frajerzy i (usunięte przez administratora) którzy Tobie będą gadać jak to jest tam źle ale zwolnic się nie zwolnią. Hipokryzja straszna, obłuda, obgadywanie i wyśmiewanie jeden drugiego, wyzywanie i poniżanie na porządku dziennym, zgłaszanie przełożonym nieskuteczne nic nemo udają że nic się nie dzieje, jednym słowem jesteś tam nikim.

Ciastko

Jak pijesz jesteś spoko i śmieszny. Jak pracujesz i wykonujesz obowiązki to już "zaufani" pracownicy ładnie i grzecznie donoszą do dyrektora wymyślając jakiś kit.

Kombinator

Ja parę lat tam pracowałem , słaba kasa ale można chodzić często na L4 i nikt się nie czepia. Jeszcze się nie spotkałem z firmą gdzie przez parę miesięcy rocznie można chorować i nikt się nie czepia. Ale płaca jest tragiczna , na poziomie minimum i prawda że żadnych dodatków ani socjalu się nie dostaje. Ludzie dalej tak piją jak pili ?

Petent

Moje pierwsze wrazenie z kontaktu z firma, bardzo słabe. Osoba na recepcji wydaje sie bardzo zarozumiała i impertynencka, co w bardzo złym swietle stawia firme juz na start. Mysle, ze powinni mocniej popracowac nad personelem, ktory zatrudniaja...

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Niepołomice

• Jak się pracuje w JUKA?

Zobacz opinie na temat firmy JUKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JUKA?

Kandydaci do pracy w JUKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JUKA