gimlast

Sosnowiec

Opinie o gimlast

Gimpla*-* 2011-12-01 22:03:50
Witam Wszystkich! To co właśnie przeczytałam,to świadczy jacy ludzie pracowali w GIMPLAŚCIE i jacy nadal pracują. Pracuję w tej firmie i nie przeczę,że atmosfera i warunki pracy są karygodne,lub były wcześniej ,bo teraz trochę się poprawiło i widać efekty,ale "Warszawy od razu nie odbudowali". LUDZIE więcej wyrozumiałości wobec siebie nawzajem. Pracowałam na różnych zmianach i lubię wszystkich,na każdej zmianie pracują fajni ludzie,młodzi i starsi i to ,że lubią się powygłupiać i pożartować to nie znaczy ,że ze sobą romansują.Nie dajmy się zwariować i to ,że w pracy tak się zachowujemy to nie znaczy ,że poza nią jesteśmy tacy sami,gdybyśmy byli w pracy wszyscy poważni i nikt do nikogo nie odzywałby się byłoby nieciekawie.Robota jak robota ,jedni mają lżej drudzy ciężej,ale tak to w pracy bywa,zależy na jakim stanowisku pracujesz,a to co Wy wypisujecie a forum ,to wynika z tego, jakby tam same pustaki pracowały.Szanujcie to co macie starajcie się ,żeby było lepiej ,a nie tylko narzekać-pozdrowienia dla Wszystkich-kocham Was Gimplastowicze :)
Zostaw swoją opinię o gimlast - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gimlast