METZELER CSA

Dzierżoniów

Opinie o METZELER CSA

anonim 2011-08-30 06:21:03
TAK JAK KOLEGA NAPISAL NADGODZINY ALBO WON , A JAK NIEMA ROBOTY TO Z URLOPU LUDZI CZYSZCZA A O ODBIJANIU TEZ PRAWDA TYLKO TERAZ ODBYWA SIE TO KARTAMI ZAMIENIK CZIPA MAJSTROWIE TO KOLANIAZE JAK KIEROWNIK POWIE TAK KOLANKA GRAJA ZA NIEMCA BYLO ZLE ALE OD KIEDY WLADAJA POLACY POD BANDERA CSA KATASTROFA MOBING NA PORZADKU DZIENYM A KIEROWNICY UDAJA NA ZEBRANIACH PRZED DYRYKTOREM ZE JEST OK CHLOP NIEJEST SWIADOMY JAK GO ROBIA NP NIEJAKI [usunięte przez moderatora] TEN TO POTRAFI CALY TIM [usunięte przez moderatora] LUDZI ZGNOIC ZLOTOUSTY POETA Z WLOCHAMI W USZACH
Młody K 2014-09-09 19:03:41
Kłamstwa to niech kolega opowiada dzieciom. Ja pracowałem w CS-Automotive przez JAREXS i tam był owszem wyzysk za 8 zł/h bez dodatków ani nadgodzin, ale robiłem swoje nie grymasiłem, a teraz jestem preserem i owszem na pierwszej umowie kasa nie urywa pewnej części ciała ale tragedii nie ma... A co do Pewnego kierownika nie potwierdzam bo nie spotkałem się do tąd z takowym zachowaniem. Karzdy dział ma kierowników obszaru i wg mnie zależy jak trafisz
były 2016-11-09 22:33:30
Meceler to najgorsze miejsce pracy gnoją ludzi na każdym kroku przydupasy włażą majstrą w 4 litery w dziale mercedes 205 to najgorszy typ ludzi nowych traktują jak śmieci łażą gadają dopisują w kartach normę wyrabiają co tydzień chodzą na chorobowe i nikt ich nie zwalnia nowch przyjmą na miesiąc albo dwa mies izwalniają a stali bywalcy nie tykalni ludzie nie idzie tam nie traktują cię jak człowieka po 12 godzin się robi pracowałem i nikt mi nie będzie opowiadał bajki jak tam jest a kierownik szkoda gadać
Zostaw swoją opinię o METZELER CSA - Dzierżoniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METZELER CSA