brak logo

OBIEKT PLUS Jerzy Czekański

Katowice

Opinie o OBIEKT PLUS Jerzy Czekański

były 2014-03-29 19:14:59
Praca w tej firmie to ciągła praca w której właściciel Cię szpieguje. Zatrudnia na umowy o dzieło a ma wymaga pracy jakby była to umowa o pracę. Zwalnia pracowników z dnia na dzień bez żadnego powodu
1
mądry 2014-07-18 05:34:16
Uwaga na pracę w tej firmie. Obiecuje się prace inna na początku a potem to inna praca ( np. ma być to praca w budce a jest to praca fizyczna pod ścisłą kontrola właściciela lub praca w barze a okazuje się ze to praca przy sprzątaniu toalet. I to co napisał poprzednik to tez prawda. Można ta prace stracić z dnia na dzień ( czasem właściciel mówi ze to urlop ale po tym niby urlopie nie ma już powrotu do pracy). Rozmowa kwalifikacyjna z właścicielem też nie należy do przyjemnych rzeczy.
------ 2014-08-02 12:18:24
Też muszę się zgodzić z ludźmi co pisali wyżej. Sama rozmowa o zatrudnieniu to coś co przechodziłem pierwszy raz a już byłem zatrudniony w paru firmach. Oczywiście okazuje się ze praca ma polegać na czymś całkowicie innym niż jest w ogłoszeniu. A o tym co się dzieje jak już się pracuje to lepiej nie pisać bo więcej swobody jest w więzieniu.
Zapobiegliwy 2014-08-05 15:05:12
Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i dlatego nie mogę zgodzic się z powyższymi opiniami. Właściciel w porządku wymagający, ale sprawiedliwy i konkretny. Jasne zasady i ogólnie ok.
1
nick 2014-08-18 10:55:27
Ja jakiś czas miałem ta nieprzyjemności pracować na rym parkingu i zgadzam się z ludźmi co piszą negatywna opinie o systemie pracy. Po pierwsze zatrudnia się ludzi na umowę o dzieło a rozmowa jest o umowie o pracę. Po drugie nie wiadomo jak pracować bo właściciel robi chaos ( chyba żeby mieć na każdego jakiś hak). I nie wiem kim kiedyś był bo szpiegowania każdego na każdym kroku to normalna rzecz u niego. Nie polecam pracy w tej firmie.
1
radziwiłłło 2014-08-22 00:08:57
Nie do końca zgadzam się z powyższymi opiniami. Nie mam negatywnych wspomnień związanych ani z szefem ani z tą firmą. Polecenia konkretne, pieniądze wypłacane w terminie. Szef wprowadza pewną dyscyplinę ale to raczej normalne w sprawnie działającym przedsiębiorstwie.
4
0pietrek 2015-09-12 17:34:05
Totalna porażka - omijać z daleka. Płaca głodowa ,umowa o dzieło a wymagania jak po Oxfordzie - no i oczywiście wieczna inwigilacja i sugerowanie, że wszyscy są złodziejami - praca tylko i wyłącznie dla desperatów co nie mają co jeść !!!!
odkd 2015-09-22 14:11:33
umowa o dzieło to nie jest jeszcze koniec świata, przynajmniej dają Ci jakąkolwiek umowe, a nie jest tak, że po okresie próbnym czekasz i czekasz... teraz tylko dobrze by było jakby pojawiały się jakies nowe oferty pracy od nich, bo nie wiem ile obecnie jest stawek za co, słyszałem, że po 2000 zł netto można zarobić.
1
Ax 2016-04-21 17:59:09
Czesść wszystkim, czy ktoś może mi powiedzieć jakie zarobki macie w OBIEKT PLUS Jerzy Czekański czy nie za bardzo jesteście powiadomieni moi drodzy? Elo
rafał kato 2016-08-01 19:34:35
Pracuje w tej firmie od niedawna. Mimo tego, że przestraszyły mnie opinie tutaj to odważyłem się pójść na rozmowę. Zarabiam więcej niż w sklepie odzieżowym w którym pracowałem przedtem i nie mogłem usiąść przez 8 godzin... Jak na pracę na parkingu to pieniądze są bardzo w porządku. Zarabiam więcej niż na to liczyłem szczerze mówiąc. Nie rozumiem skąd te opisy jak z horroru. Może kiedyś było inaczej? Nie wiem. W każdym razie ja polecam. Nie wiem czy tylko ja to doceniam ale pracuje na legalną umowę, dostaje wypłatę w terminie, warunki pracy dobre i w końcu nie mam poczucia, że ktoś mnie robi w balona.
Zostaw swoją opinię o OBIEKT PLUS Jerzy Czekański - Katowice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBIEKT PLUS Jerzy Czekański