Opinie o Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak w Grudziądz

Czy pracodawca Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Bu bu Nowy wpis

Ten zakład w ogóle jeszcze istnieje???

Jolanta

A jak trzeba przyjść w sobotę na te 8 h to jak wcześniej pracownicy sa o tym informowani? Z dnia na dzień? I czy jest opcja odmówienia?

Alex22
@Jolanta

Haha opcja odmówienia :DDD Nawet gdy idziesz w sobote na wesele to musisz przyjść chociaż na pare godzin. Zazwyczaj informowali dwa dni przed a zdarzalo sie ze w piątek powiedzieli ze trzeba przyjść.I sobota oczywiście bardzo opłacalna :DDD

Monika Nowy wpis
@Alex22

a czy to przyjście przed weselem np., jest w ogóle efektywne? oni badają tu jakoś wyniki czy ważne, żeby odpękać te godzny?

@Alex22 Nowy wpis
@Monika

Musiał przyjść do pracy bo było obowiązkowe i nie dostał za to premii czy czegokolwiek i nie ze się obijać tylko pracować jak każdy inny

Czy Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak ma ściśle ustalone godziny pracy?

Hdjdidnek

Oni mają wywalone w pracownika Ogólne pracuje się 8 h ale każą zostawać jeszcze minimum 1 h bo normy nie masz wyrobionej A w weekendy też czasem trzeba przyjść ale tylko sobota tez 8 h i to nie jest lepiej płatne

Klaudia

W jakich godzinach pracujecie w wekeendy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Artus

Takiej dziadowskiej firmy to jeszcze nie widzialem.O godzinie 14 dowiadujesz sie , ze masz zostac do 15.W piątek o 14 dowiadujesz sie , ze masz przyjsc w sobote do pracy.Przy wyplacie nie dowiesz sie ile zarobiles za sobote, szef uswiadomil pracowników ,ze firme trzyma tylko ze wzgledu na pracowników.Urlopy zalegle sa jeszcze z 2 lat a wziecie urlopu jednego dnia graniczy z cudem.O takims czyms jak socjalnym to mozna tylko pomarzyc.Szef stoi nad pracownikami i ich obserwuje i jest tez zakaz rozmow jak w szkole.Pracownicy nie moga ze soba rozmawiac w czasie pracy.A wyplata w tej dziadowskiej firmie to jest jalmuzna.Do tej firmy powinni kierowac ludzi za kare.Nie polecam a nawet ostrzegam przed takimi firmami

Wariatka
@Artus

I jeszcze trzeba dodać że własne ubranie do tego syfu trzeba brać a jak kontrola przyjeżdża to maszyny wyłączają bo jest za głośno ???? pozdrawiam naszczęście że były pracowni ale jeszcze dwa lata mam na pozwanie tej firmy o mobinng w stosuku do pracowników

@Pudel a dużo osób firma zatrudnia?

Barnaba

@Michu Fajnie, że zgadzasz się z moją opinią. Ale tak jest w każdej firmie. Polecam!!!

Barnaba

Dobry pracownik nie narzeka. Może trzeba sprawdzić jak się samemu pracuje.

Michu
@Barnaba

Dobre????????????

Bolo

Największy problem to jest chyba z chęciami do pracy?

Nowa
@Bolo

Chęci do pracy ? Każda osoba daje z siebie bardzo dużo, tylko tempo jest akordowe.

Nareszcie szczęśliwa i wolna
@Bolo

Hehehe porażka Zgłosić ich trzeba !!! Jestem w szoku że ludzie tam pracuję jeszcze za to jak ich tam traktują to już dawno powinni odejść !!! Ale to nazywa się właśnie chęć do pracy :) drogi kierowniku - żona jego- Pani technolog. :) pozdrawiam Były nieszczęście pracownik

Cytrynka

Straszna firma!!! Nikomu nie polecam tego miejsca. -Zarabiasz najniższą krajową -Pracujesz często w soboty -Nie dostajesz wolnego jak potrzebujesz - " a po co ci ?! Jest dużo pracy !" - nigdy podwyżki - nawet po kilkunastu latach tyle samo co wszyscy ( najniższa krajowa ) -nigdy premii świątecznej - praca od 6:00 do 14:00 - a nie !!!! Od 6:00 do 15 :00 oczym informują o 13:55 lub jak schodzisz ze stanowiska pracy :) - pamiętaj zeby liczyć normę bo oni chyba nie potrafią - no i obówie, fartuch, czapek, rękawiczki, maski na twarz , bluzę i spodnie !!! Ponieważ coś może ci spaść na nogi ( np.wykrojnik), skóra farbuje, kleje się pyli i nie można oddychać i wszystko zostaje na włosach, twarzy oraz reszcie ciała i ubrań !

Wanda

Firma Produkcyjno-Handlowa CHOL-BUT zajmuje się szyciem przemysłowym na rynek krajowy i zagraniczny. Współpracuje między innymi z kontrahentami z Niemiec i Polski. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pracą w takiej branży, to właśnie poszukują tam obuwnika. Ich ogłoszenia znajdziecie na kilku stronach z ofertami pracy. Może ktoś z Was zastanawia się nad aplikowaniem?

@Wanda

Pani Wando, warto byłoby od razu podać warunki pracy, zweryfikować prawdę i fikcję.

Po pierwsze proszę się zwracać z szacunkiem, jak ja do pani, Wando. Po drugie moderator jest bezstronny, natomiast pani nie. Nigdy więcej nie zatrudnię się w takiej firmie, która wyzyskuje pracowników (dodam: dobrych pracowników, nie obiboków, którzy czekają nie wiadomo na co). A jeśli wątek ten ma służyć poznaniu firmy, to warto byłoby skonfrontować fikcyjne "cudowne" warunki zatrudnienia z rzeczywistością, która jest poniżej norm i sanepidowskich, i bhp, że nie wspomnę o zwykłej uczciwości w relacji przedsiębiorca - pracownik

Wanda
@Karolina

Pani Karolino, źle Pani zrozumiała moje intencje. Szanuję każdą osobę, która wypowiada się na tym forum, a więc również i Panią. I w istocie - jestem tu bezstronna, ale musi Pani wiedzieć, że chcę pomóc niektórym w uzyskaniu informacji na temat pracy w Firmie Produkcyjno-Handlowej CHOL-BUT. Jak teraz rozumiem, Pani tam pracowała. Jak dawno temu Pani stamtąd odeszła?

Ola la

Nie wiem czy cieszyć się z tego, że znam pracę w tej "firmie". Firma owa w żaden sposób nie pracuje zgodnie z kodeksem pracy, etyką i bhp pracy. Pracownicy są niewykwalifikowani, często zmieniani (czyt. dziś pracujesz, a następnego dnia już nie",bezpieczeństwo pracy na stanowisku żadne, mobbing przydupasów szefa na każdym kroku. "Socjal" to pojęcie nieznane, dzień wolny = brak "nibypremii", choroba=brak "nibypremii" + zwolnienie gratis, codzienna dawka niespodzianek np. 13.55 - niespodzianka "dziś do 15tej" (niespodzianki pojawiają się niemal codziennie i są nimi regularnie uszczęśliwiani pracownicy). Dbałość o pracownika przekracza wszelkie granice: norma, norma, norma!!!! Cały dzień "na kleju" oczywiście z dbałości o cerę: bez maseczki, bez przerwy, bez prysznica, bo go nie ma. No co zrobisz?! Nie licz również na odzież ochronną, bo przecież masz tyle ubrań w szafie, że możesz je wykorzystać w swojej ulubionej pracy. Serdecznie nie polecam.

Małala

No truskawa ty to musisz im tam ładnie w d...e wchodzić jak tak ci tam cudownie. Nie są wypłacane dniowki bo ich śmieszna norma nie zeszła (wymyślona dla robotów, a nie ludzi). Praca 8h dziennie, też śmiech na sali pracuje się po 9 czasem po 10 h i nie interesuje tam nikogo że ma się jakieś plany trzeba zostać i tyle. Na temat p. technolog i kierownika już się nie wypowiem bo szkoda mojego czasu.

@Małala

@Małala Na samym początku chciałbym Ci przypomnieć, że na wypowiadając się na forum zawsze trzeba pamiętać o kulturze słowa. Masz bardzo niekorzystne zdanie na temat pracodawcy, jakim jest Firma Produkcyjno-Handlowa CHOL-BUT - ale oczywiście należy to uszanować. Piszesz, że pracujecie ponad normę - a czy za te nadgodziny jesteście tam dodatkowo wynagradzani?

Zenek
@Małala

Dziękuję za wypowiedź Pani Ilono

@truskawa Dziękuję za Twoją opinię dotyczącą firmy CHOL-BUT. Jeśli mogę Cię prosić, to chciałbym abyś powiedział nieco więcej na temat pracy tutaj. Wspomniałeś o atmosferze, która Twoim zdaniem jest super. Natomiast nie napisałeś o takich rzeczach, jak forma zatrudnienia oraz dodatkowe benefity oferowane pracownikom przez firmę CHOL-BUT. W związku z tym, czy mógłbyś jeszcze wypowiedzieć się na ten temat? Twoja odpowiedź na pewno pomoże wielu użytkownikom, którzy z jakiegoś powodu rozważają pracę w tej firmie.

truskawa

Ja pracuję tam już jakis czas i wcale się z tym nie zgodzę!!! Nikt na nikogo nie krzyczy każdy robi swoją robotę o wolne nie trzeba się zbytnio prosić atmosfera jest super a pracowac trzeba wszędzie!!tylko narzekają Ci co nie chcą robic taka prawda.Pani technolog bardzo miła i zawsze służy pomocą!!!

kokosanka555

Chcialam wszystkich przestrzec przed tym zakladam pracy(tak naprawde to oboz Apracy). Ludzie tam pracujacy to niewolnicy,pracowalam tam jakis czas i sama sie zwolnilam. Osoba ktora tam nadzoruje prace powinna sie zatrudnic w obozie jako KAPO a nie na szwalni. Facet malo ze wchodzi wlascicielowi w d.....e bez masla to jeszcze staje przy kobietach ktore szyja na maszynach i mierzy im czas,bo jak twierdza calu czas za malo schodzi pracy. Nie ma mowy o jakim kolwiek dniu wolnym nawet jesli ktos ma umowiona wizyte u lekarza czy dziecko jest chore. Tam panuje totalny MOBING,i naprawde wsztstkich przestrzegam przez tym pseudo zakladam pracy. Pozdrawiam forumowiczow.

franek
@kokosanka555

Dokładnie tak jest . Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak - Grudziądz

Firma P.H.U. Chol But Bogdan Szymczak
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Magazynowa 9
    86-300 Grudziądz