Opinie o P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c. w Białystok

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c.?

janusze biznesu. nie szanują pracownika. nie polecam. praca na chwilę, na pewno nie na dłużej np. jeśli ktoś potrzebuje pilnie trochę kasy, i to nie będzie fajnie i miło.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy można liczyć w P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, firma posiada prywatne, grupowe ubezpieczenie zdrowotne

Bo wypowiedz nie była merytoryczna ale obrażająca firmę i prostacka. Na pytanie czy firma użycza aut służbowych odpowiedz " chyba w snach ....(dalej obrażanie)..." nie jest żadną poprawną odpowiedzią , bo w firmie nie używa się aut osobowych to po co pisać takie głupie odpowiedzi by specjalnie obrazić za miast oznajmić że firmie się nie użytkuje aut i nie ma takiej możliwości. Nie prościej było by tak odpisać i przynajmniej na poziomie ?

Maciej Nowy wpis

Można, w firmie można przystąpić do grupowego ubezpieczenia, oraz można sobie wybrać warianty ubezpieczenia

Aplikowałeś do firmy P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

Jakie narzędzia pracy zapewnia P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma wyposaża pracowników w niezbędne narzędzia do pracy i rozwoju, jeśli jest potrzebny telefon czy laptop do wykonywania swoich obowiązków to otrzymują takie narzędzia pracy. Na chwile obecną profil działalności firmy nie wymaga podróżowania pojazdami osobowymi więc firma nie posiada służbowych pojazdów.

NIe pozdrawiam

Tragedia, nie firma. Szef to prawdziwy wyzyskiwacz, firma działa tylko dzięki jego ojcu, który zasuwa na synów po 12 godzin dziennie i weekendy. Płace poniżej najniższej krajowej, brak możliwości wzięcia wolnego dnia, bo przecież Pan Paweł jest twoim panem i władcą. Firmę należy zgłosić do PIPu, żeby im mandat wlepili za te cyrki, które tam się dzieją.

@NIe pozdrawiam

Przede wszystkim proszę o wyrażenie opinii zgodnie z regulaminem portalu. Odnosząc się do opinii, które są nie zgodne z prawdą. Proszę o informację dlaczego Pani lub Pan wypisuje takie bzdury ? Od początku istnienia firmy minimalne wynagrodzenie netto w okresie próbnym było i jest wyższe od najniższej krajowej a dni wolne pracownicy wykorzystują w sposób elastyczny informując dzień wczesnej a nie jak jest w innych firmach z wielotygodniowym wyprzedzeniem.

Pracownik pracownik
@P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c.

Powyżej najniższej krajowej? Umowy przecież są na najniższą krajową, bądź pół etatu. Ciekawe co na to urząd skarbowy. Wynagrodzenie z umowy na pół etatu w rozliczeniu miesięcznym wynosi mniej niż najniższa krajowa. Odnoście się do regulaminu, a sami kłamiecie, typowa hipokryzja w tej firmie.

@Pracownik pracownik

Proszę nie wprowadzać innych w błąd, stan zatrudnienia i wynagrodzeń ciągle ulega zmianom z korzyścią dla pracowników. Firma się rozwija dzięki ludziom i zaangażowaniu wszystkich osób z firmy, a co z tym się wiąże to wynagrodzenia i systemy premiowy są coraz wyższe. Oczywiście mamy osobę na pół etatu, Panią odpowiedzialną za czystość i porządek w firmie a jeśli chodzi o zarobki to nikt nie zarabia u nas poniżej najniższej krajowej. Ps. ktoś chyba bardzo tęskni że o 4 nad ranem pisze komentarze.

Niepokojące są te wasze wpisy. Słyszałem, że to dobra firma ale teraz zupełnie nie wiadomo co sądzić.

GL

Pracowałem 3 lata na produkcji i montażu i nie mam powodu by narzekać . Wypłaty zawsze na czas, urlopy zawsze wykorzystane. Pracodawca jest w porządku nawet zbyt wiele pozwala pracownikom, przerwy zawsze dłuższe i czasami można liczyć na premie.

admin

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPHU STELMET Paweł Białozor, Karol Białozor s.c.? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c. - Białystok

P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c.
2.5/5 Na podstawie 20 ocen.

P.P.H-U Stelmet Paweł Białozor Karol Białozor s.c.