Opinie o Abbau Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abbau Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abbau Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abbau Polska w Poznań

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Abbau Polska?

Bolesław Nowy wpis

Za moich czasów umowa zlecenie

Franciszek Nowy wpis
@Bolesław

Dawno tam pracowałeś? Bo jeśli tak to pewnie wiele się mogło pozmieniać :D

Bolesław Nowy wpis
@Franciszek

Pracowałem 3 lata z czego ponad 2 na zleceniu , minęło 3 lata jak się zwolniłem

Hanna Nowy wpis

Aktualnie szukają kandydatów do pracy na stanowisko zbrojarz, cieśla szalunkowy, betoniarz, majster budowy. Ktoś poda jakieś widełki finansowe dla osoby która ma spore doświadczenie? Chodzi o jakieś aktualne informacje, a nie sprzed kilku lat.

Radek

@Xxx To jaką aktualnie firma ma nazwę? Może wiesz czy rekrutują?

@Radek

Consbet Sp z o.o.Zawsze kogoś tam przyjmują.

Marcelina

Jak atmosfera w firmie? Jak się pracuje ? Ktoś z pracowników się wypowie ?

@Marcelina

Zmiana nazwy firmy w ostatnim czasie,ale atmosfera fajna:-).( Wypowiadam się o pracy w Niemczech)

Bolesław
@Marcelina

O ile wiem to na temat pracy w Polsce to nikt się nie wypowie bo nie mają żadnej budowy i żadnego pracownika, jest tylko Pan Prezes i Pan Kierownik

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jurekwal

Dla mnie to dobrym pracownikiem jest Pan (usunięte przez administratora) Pan Jacek.p Reszta to kiła i mogiła Takich pracowników jak oni to szukać ze świecą .

@Jurekwal

Jeśli oceniasz to sam się przedstaw.

Były już pracownik, Piciu

Googluje adres firmy i wyskakuje mi nową nazwa firmy. Niestety moim skromnym zdaniem sama zmiana nazwy nie da wiele. Co z tego że zmieni się nazwa,jak stare nawyki niektórych osób pozostają. A od tego powinno się zmieniać firmę, (i nie mówię teraz o szefie). W pierwszej kolejności należałoby zmienić osobę, która jest odpowiedzialna za to co się stało, aby nigdy nie dopuścić do podobnej sytuacji. Osoba funkcyjna powinna dbać o interes firmy, a nie kombinować jak by tu oskubać firmę i zapchać prywatną kieszeń, co miało miejsce. Pracownik wysłany na robotę ma myśleć o robocie, a nie kombinować, gdzie zaparkować samochód firmowy, bo żeby szef go nie zobaczył z drogi. A później chodzi i śmieje,. Co się martwisz Niemcy na nas robią. Tyle że ja pracowałem i zarobiłem na siebie. W końcu to musiało walnąć. Tylko dlaczego niby winni są pracownicy, lub zleceniodawcy?? A pan kiero niby jest super bohaterem???

Były pracownik Piciu

Jak osoby pracujące w Niemczech mogą wypowiadać się o pracy w Polsce.Mirek,Andrzej?? 3 Najlepszych pracowników w firmie (w Polsce)odchodzi z firmy jednocześnie i to Waszym zdaniem wina pracownika.Za mojej kadencji przez firmę przeszło około 10 Polaków i około 50 Ukraińców i.Niektórzy uciekali w nocy słyszałem.A więc 60 osób było winnych??.Dziwi mnie postawa Prezesa.Jedną osoba doprowadziła że ludzie odchodzili,uciekali wnocy,Że firmę żekomo wyrzucono z budowy.Panie Prezesie może czas schować dumę do kieszeni,chwycić za telefon i podzwonić aby wyjaśnić kilka spraw doczyczących firmy?Być może Pań nigdy nie wiedział nic.Opinia nie idzie o tej jednej osobie ,tylko o całej firmie,Pana firmie

On
@Były pracownik Piciu

50 Ukraińców ...to dobre.A ilu z nich było naprawdę fachowcami??? 10 procent.Oni nigdzie nie zagrzewają miejsca.Jednak zdziwiłbys się jak często do takiej małej firmy dzwonią i wracać chcą...Ale to nie istotne.Temat zamknijmy.

mądraluch

Tu na tym forum chodzi o pracę w konkretnej firmie!! Nie zawsze bywa idealnie i być może tak stało się i tu.

Byly pracownik

Nie polecam tej firmy pracowalem w Niemczech alkoholicy i cwaniacy tam pracuja!!szkoda czasu na taka firme

@Byly pracownik

Jesli tak piszesz to kiedy pracowales w tej firmie,bo ja pracuje ocecnie pracuje obecnie od ponad roku i jakos nie zauwazylem tych alkoholikow.Cwaniacy??Pod jakim wzgledem cwaniacy???Opisz podaj przyklad-z tym sie tez nie spotkalem

@Byly pracownik

A możesz konkretniej napisac- o co chodzi że cwaniacy? Kto ci co pracują czy ci w biurze? Oszukali Ciebie w jakiś sposób?A Ty byłej zatrudniony jako zbrojarz?czy na produkcję? Czy może formy robiłeś?

Młody
@Byly pracownik

Witaj- a ja zatrudniłem się w tej firmie kilkanaście miesięcy temu i Twoich złych opinii o tej firmie nie potwierdzam wręcz odwrotnie.Bardzo dobra atmosfera,ciągła praca,pieniądze na czas,wszystko jak najbardziej na plus.

@Byly pracownik

Słuchaj- ja nie jestem ani alkoholikiem ani cwaniakiem i pracuję w tej firmie kilka lat,więc proszę w swoich komentarzach nie generalizuj- nie wrzucaj wszystkich do jednego worka- bo to obraża na przykład mnie. Wracając do firmy i pracy w Niemczech- firma z długimi tradycjami i ogromnym bagażem doświadczenia pracy na rynku niemieckim- nie dla ściemniaczy i bajkopisarzy,za to odpowiedzialna i w pełni wypłacalna bez żadnych niewypłaconych zarobionych pieniędzy.Dlatego jak ktoś tutaj coś pisze to niech się uczciwie przedstawi.

@Mirek

Mirek musisz ,masz.Przepracowałem pełny miesiąc,przy zwalnianiu się firma policzyła mi stawkę dużo mniejszą niż zawsze,za urlop (usunięte przez administratora) bo taka polityka firmy,Padły słowa ,które nie nadają się do cytowania.I jak to nazwiesz??

@Mirek

Wracając do mojego poprzedniego wpisu ,ja na szczęście się zwolniłem,a firma no cóż z wielkim hukiem wyleciała z budowy.I co ty na to????

@Mirek

-Grzegorz- Ty chyba też nie byłeś całkiem ok gdy się zwalniałem wobec firmy? Chyba,że się mylę,więc zostawmy tę sprawę. Jeśli chodzi o pracę w Niemczech- to firma godna polecenia- Temu Grzegorz chyba niezaprzeczysz?czy również masz w tym temacie coś do dodania negatywnego?

Andrzej- wieloletni pracownik
@Mirek

Dobrze mu napisałeś,a wiemy jak on postąpił.Firma na pewno jest uczciwa,może nie płaci najwięcej ale nikogo nie oszukała jeszcze nigdy.Polecam

@Mirek

Mirek ,wszystkie moje wpisy dotyczą pracy w Polsce nie w Niemczech.Co do mojego zachowania.Co uważasz nie fair to że się zwolniłem,Czy to że wykorzystałem urlop i się zwolniłem ,.Urlop zą,który firma nie płaci,bo taka polityka firmy??.Chcąc być w porządku byłem w pracy 1 dzień w sierpniu,mimo że do końca lipca pracowałem,Nie zapłacono za to.I co to było nie w porządku??Resztę swoich słów podtrzymuje ,co się szybko okazało prawdą.

Mirek

Firma godna polecenia zarówno dla "starych "specjalistów jak i młodych,nowych którzy planuja i chcą się czegoś nauczyć.Ciesle szalunków I-ligowej betoniarze i zbrojarze miłe zawsze widziani.Dobra atmosfera,super nadzór jak i całkiem nieźle warunki mieszkaniowe.Betonwerk położony w miasteczku,wszędzie blisko i wszystko na miejscu,żadnych dojazdów i strat czasu.Polecam

Lidia

@Mirek, czy możesz napisać coś więcej na temat firmy Abbau Polska? Jak wygląda proces rekrutacji do firmy, czy wymagana jest znajomość języków obcych? Jakie panują warunki pracy, np. czy pracownicy mogą liczyć na benefity? Wiele osób przed wysłaniem CV zagląda na wątek w celu znalezienia informacji o firmie, twoja opinia może być dla nich pomocna.

@Lidia

Rekrutacja- żaden duży problem,szczególnie obecnie gdy nie ma praktycznie pracowników na rynku.Mieszkania takie jak sami o nie dbamy- po 2-4 osoby na pokojach.Jezyka nie trzeba znac- praca w delegacji w Polskiej firmie.Ogolnie jest ok

Lidia

@Janek, dziękuję za odpowiedź. Cieszę się że masz pozytywne wrażenia z pracy w Abbau - rozumiem że poleciłbyś ją komuś znajomemu? Wiesz może na jakie stanowiska najlepiej wyjeżdżać? I czy możesz powiedzieć coś więcej o zakwaterowaniu, ilu osobowe są pokoje? Kwateruje się w hotelu czy w domkach?

@Lidia

@Lidia.Widzę że jesteś bardzo aktywna tutaj.Stąd moje pytanie .Co Ciebie łączy z tą firmą,że jest tyle Twoich wpisów .Pozdrawiam

Xxx

Nie widzicie,że to administrator wynajął osoby by ciągnęły tematy?

Były pracownik Grzegorz

Wypowiadam się o pracy w Polsce. Lepiej omijać tę firmę bardzo szerokim łukiem. Lepiej przyjąć się do Mc Donald,przynajmniej umowę się będzie mieć,a pracownik będzie miał wszystkie przywileje związane z umową. I najważniejsze nie będzie okradziony w przypadku zwalniania się

@Były pracownik Grzegorz

Ostre słowa.... okradali Ciebie?

Obecny pracownik

Zależy gdzie i kto chce pracować.. Niemcy obecnie jak najbardziej polecam

Obecny pracownik

Do pracy w Niemczech napewno warto.Do Polski nie wiem jak obecnie bo długo tam nie pracowałem.W Niemczech pewna praca,płacą i dobra atmosfera.

Lidia

@Byly pracownik, ja nie pracuję w Abbau, ale również zgadzam się z tym że mógłbyś podać jakieś konkrety, bo Twój komentarz jest bardzo ogólny i niewiele mówi odwiedzającym forum. @Janek, a co z Tobą, aplikowałeś w końcu do firmy? Masz już jakieś konkretne opinie o Abbau?

@Lidia

Witajcie.Opinie mogę wyrazić o firmie tylko pozytywne ,naprawdę jest ok i pod względem finansowym,atmosfera jak również przygotowanie do wyjazdu,sprawy biurowe itp.Mala i konkretna firma,zero "ściemniania".W pracy tak samo- jeśli czegoś nie robiłeś,nie potrafisz- poprostu wystarczy spytać i powiedzieć a inni pomogą.Negatywne opinie sprzed lat nic nie mają wspólnego z tym co jest obecnie pod każdym względem.Jest napewno lepiej niż w większości " betonowe takie" w Niemczech.Co do warunków mieszkaniowych rowniez jak dbasz tak masz..Pozdrawiam

Filip

Podpowiedzcie czy firm potrzebuje pracowników i na jakie stanowiska.?

@Filip

Cześć.Zbrojarze i cieśle - betoniarze albo cieśla szalunkowy- stolarz mile widziani

Witold

Niestety jak stok wypada z firmy to chce sobie poprawić nastrój pisząc bzdury?

@Witold

Dokladnie o co Ci chodzi?Bo niezrozumiale jest to pytanie

@Witold

Witold- co miałeś na myśli? Bo również nie rozumie Twojego pytania? To firma ok czy nie czy jak?

Witam.Jestem młodym nowym pracownikiem od roku na produkcji.Praca ok,dużo można się nauczyć od starszych pracowników,są pomocni.Mieszkania- tak jak już ktoś tutaj napisal- jak zadbasz tak masz.Zarobki dobre-napewno nie najniższe,nie wiem ile mają starzy-ale chyba dobrze skoro siedzą tutaj już tyle lat.Z tego co się zorientowałem kiedyś było dużo ciężej i więcej godzin pracy.Obecnie i większego problemu nie ma z wyjazdem czy na weekend dłuższy czy na tydzień urlopu byle tylko wcześniej to ustalić z kierownikiem.

@Nowy

Możesz podać jak najlepiej umówić się z nimi na rozmowę? Kogo przyjmują do pracy?

Lidia

@mlody dziękuje za opis warunków współpracy z firmą abbau polska. Czyli wszystko spełniło się, co firma obiecywała przed wyjazdem? Możesz opisać jak wyglądają formalności związane z załatwieniem sobie wyjazdu?

@Lidia

Drogi sa rozne,mozna pojechac i porozmawiac,mozna na poczatku zadzwonic mozna i tez pracowac w Polsce w Poznaniu i okolicach a potem wyjechac.Wszystko zalezy od tego czy ktos ma jakies doswiadczenie w pracy na prefabrykacji czy nie ,czy akurat maja duze zapotrzebowanie czy nie ,ja wyjezdzalem na wiosne pracuje bez przerwy do chwili obecnej.To co pisze ktos tutaj o alkoholikach to znaczne naduzycie.Jane ze na 20-30 pracownikow sa tacy co naduzywaja co pija za duzow w weekend,ale nie jest tak ze sa to sami alkoholicy bo jest to obraza dla mnie i dla wielu moich kolegow porownujac nas do jednostek i tak nazywajac

mlody

Witam.Jesli chodzi o prace w Niemczech na prefabrykacji to firma godna polecenia,zarowno mlodym poczatkujacym pracownikom jak i tym z wiekszym doswiadczeniem.Wyplaty na czas,warunki pracy dobre,mieszkaniowe ok.Praca caly rok,nie ms przestojow jak w innych zakladach.Z wyjazdami mozna sie dogadac.Polecam

Lidia

@obecny pracownik czyli po rozmowie bez wysyłania CV firma abbau polska już zaprasza na rozmowę? Czy w trakcie rozmowy jakby jest mowa o naszym doświadczeniu? Czyli jak komuś zależy na pracy w firmie to lepiej zadzwonić i jest większa szansa na zatrudnienie w firmie?

obecny pracownik
@Lidia

Dokladnie tak,prosze zadzwonic jezeli chetny jest ok to z pewnoscia firma da mu szanse

Zostaw merytoryczną opinię o Abbau Polska - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abbau Polska?

Kandydaci do pracy w Abbau Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abbau Polska
3.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Drogowców 22
    60-447 Poznań