Opinie o Energo-Spaw w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Energo-Spaw. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energo-Spaw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energo-Spaw w Poznań

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Energo-Spaw?

Igor Nowy wpis

Po okresie próbnym, preferowana forma to Umowa o Pracę na czas na nieokreślony.

Jaka atmosfera panuje w firmie Energo-Spaw? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 30 października. Czy jest rotacja?

Mikulska Nowy wpis

Zatrudnienie jest stabilne. Nie ma rotacji kadrowej.

Jaka jest umowa w firmie Energo-Spaw? Wiecie, czy jako Serwisant zatrudniają na umowę zlecenie?

prokurent Spółki ENERGO-SPAW

Dotychczas nie zatrudnialiśmy serwisantów na umowę - zlecenie . Ale w razie potrzeby - na wniosek Zainteresowanego - umożliwimy taką formę umowy . Aktualnie zatrudniamy Serwisantów na umowy o pracę . 1 umowa : - na czas próbny . 2 umowa : - na czas określony 3 umowa : - na czas nieokreślony . Hanna Mikulska prokurent Spółki ENERGO-SPAW

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Energo-Spaw? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Hanna Mikulska BHP

Są dwa etapy rekrutacji. Terminy : od 1 do 2 tygodni.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Energo-Spaw? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Energo-Spaw? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Poznaniak

wypłata jest przelewana każdego 10 dni miesiąca - zawsze na czas i bez zbędnej zwłoki

Karaczan

Mnie tam pasuje

Jan

Skoro finalnie w firmie Energo-Spaw pracujemy po 9 a nie 8 godzin to jestem ciekaw, czy ta codzienna godzina nadliczbowa jest w jakikolwiek sposób rozliczana z pracownikiem? Pytam o ewentualny możliwy odbiór tej godziny w postaci np. wolnego dnia. Możesz mi napisać, jak to racjonalnie wygląda? Będzie mi miło, jak napiszesz. Dziękuję. W ogóle fajnie, że jesteś aktywny w tym wątku.

Automat panikowy
@Jan

Normalnie jest tak: Negocjujesz sobie stawkę np. 3500 zł netto. Zgodnie z kodeksem pracy pracujesz 8h dziennie i ta stawka jest wypłacana miesięcznie. W różnych miesiącach, masz różną ilość dni, w związku z tym ciężko jest wyliczyć dokładną stawke. Przedstawiając oczekiwania finansowe, masz na myśli prace na pełen etat czyli po 8h dziennie. Przyjmuje się 20 dni roboczych w miesiącu czyli 160h - wychodzi ci 21,87 zł na godzine - taką masz stawke w uproszczeniu. To co wypracujesz ponad 8h liczy ci się do nadgodzin. Różnie jest w różnych firmach inni wypłacają 50% dodatkowo za każdą nadgodzinę, inni umożliwiają wzięcie za te godziny dodatkowe wolne. (tak jak napisałeś) Tak jest w normalnych firmach, natomiast w energo jest tak: Stawkę którą rzucisz na rozmowie masz nie za 8h pracy dziennie, tylko za 9h. Nadgodziny są liczone powyżej 9h. Czyli odpowiadając tobie na pytanie, nie nie można tego wyciągnąć jako wolne bo ta 9'ta godzina nie jest nadgodziną według energo, tylko liczy ci się do normowanego czasu pracy. Czyli jak rzucisz 3500 netto na rozmowie, to tobie wydaje się że masz 21,87 zł na h, a w rzeczywistości masz 19,44zł na h, bo firma wymyśliła sobie, że 20h które musisz ekstra wypracować nie są wliczane do nadgodzin. 2,5zł/h to 4 stówy w miesiącu, czy to dużo czy mało to już niech każdy sobie odpowie. To co firma sobie wymyśla, to ich sprawa i tak naprawde nic mi do tego, ale nieinformowanie o takich ważnych niuansach przyszłych kandydatów na rozmowach o prace jest według mnie skandalem.

Rafał
@Automat panikowy

Dobrze, że o tym wspomniałeś, bo te 400 stówki to nie jest mało i zawsze można z nich zrobić dobry użytek. Słabo to wygląda, że firma nie informuje na rozmowie o pracę o swoim pomyśle na interpretację przepisów prawa pracy. Zastanawiam się, co by na to powiedziała osoby w nich biegła i czy te pieniądze są do odzyskania przez obecnie zatrudnionych? O jakich jeszcze kwestiach warto wiedzieć, decydując się na pracę w Energo-Spawie?

Czy jest możliwość pracy w Energo-Spaw na część etatu?

bhp

tak

milonga

@ bibek - a czemu dajesz tylko miesiąc? jakie konkretnie możesz podać argumenty że nie pracuje się tam spoko? podaj argumenty czemu tak szybko odchodzą

Bibek

Dla osoby świeżo po studiach bez doświadczenia TAK, dla osoby z doświadczeniem w zawodzie automatyka, daje 1 miesiąc i sam się zwolni.

Zawilek

Jeżeli chodzi o usługi techniczne to na pewno Poznań jest jednym z większych rynków w Polsce z tego typu usługami. Zastanawiające jest to czy oni operują tylko i wyłącznie na terenie Poznania czy zlecenia i zamówienia napływają z całej Polski? Mam nadzieję mieć przyjemny kontakt z tą firmą, bo póki co wygląda to obiecująco.

adrian

Faktycznie, jakoś mało tu sensownych argumentów, może to dlatego, że ludzie boją się o swoje posady i dlatego chcą zniechęcić nowe osoby, bo traktują je jako konkurencje... Może jest tu ktoś, kto podałby jasno dlaczego warto zaaplikować do Energo-Spaw? Jak w ogóle tutaj wygląda sprawa zarobków, jest 3 z przodu?

Bolo

unikajcie tą firmę szerokim łukiem....

Alfii

Szukam wszystkich byłych i obecnych pracowników, aby zgłosić tą firmę do PIP i Sądu Pracy. (usunięte przez administratora) (jeśli nie odbieram proszę o SMS)

pytajacy

Mam pytanie odnośnie tej firmy jestem początkującym spawaczem chciałbym się zatrudnić w tej firmie jakie są tutaj możliwości? szanse awansu? jakie pieniądze? i czy jest możliwość angażu?

Novi

Zalecam złożenia skargi pisemnej do Państwowej Inspekcji Pracy w okręgu miejscowości jąką zamieszkujecie bo zwykłym pisaniem i narzekaniem nic się nie zdziała!! A to nic nie kosztuje jest to bardzo prosta droga a skuteczna! Poniżej link z małą poradą dla oszukanych. http://polki.pl/finanse_praca_artykul,10020628.html

uczciwy 2

[usunięte przez moderatora] ) Również nie polecam.

alex

(usunięte przez administratora) W firmie jest się od wszystkiego co też jest rozwiązaniem odchodzącym do lamusa nawet w Polsce. Wypłata jest na czas, ale kredytu nie dostaniesz. Pozdrawiam

onn55

spore mozliwości rozwoju szczegolnie w dziale automatyki przemysłowej, troche nerwowy kierownik tego działu ale właściciel firmy sprawiedliwy. praca nie dla leserów. docenia sie chęć rozwoju i własną inicjatywę. pieniądze adekwatne do wiedzy i zawsze na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Energo-Spaw - Poznań

• Jak się pracuje w Energo-Spaw?

Zobacz opinie na temat firmy Energo-Spaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energo-Spaw?

Energo-Spaw
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • NARAMOWICKA 291
    61-601 Poznań