logo EBK Agencja Reklamowa

EBK Agencja Reklamowa

Piaseczno

Opinie o EBK Agencja Reklamowa

Megg 2013-02-18 17:11
Rekrutacja maskra (Stanowisko przedstawiciel handlowy)!Prowadzi ją Pani z firmy zewnetrznej, mało profesjonalnie, bez wiedzy i przygotowania, żenada a w dodatku jej wyglad wizualny i ubiór (wyglada jak ciocia klocia). W firmie bałagan. Właściciele raczej ok. Obiecują umowę o pracę po 3 msc.. ale to chyba ściema, bo cały czas od jakiegoś pół roku non stop rekrutują na to stanowisko, więc pewnie zatrudniają i zwalniaja aby mieć mniejsze koszty. Ja się nie dostałam i się cieszę. Raczej po rozmowie nie polecam.
Files 2014-03-26 10:37
(usunięte przez administratora) Byłem klientem, powtarzam - BYŁEM - pierwszy i ostatni raz. Widziałem, jak traktowani są pracownicy.
Anioł 2014-05-08 09:34
Dla szukających pracy - nie polecam. Umowy śmieciowe albo praca na czarno.
Blue 2014-08-01 12:50
Pracownicy tej firmy SĄ pełnymi profesjonalizmami. Będąc Klientem tej firmy za każdym razem zlecając kolejne zlecenia wiem,że każde moje zamówienie będzie wykonane na 6. Czuje się w tej firmie dobrą atmosferę, która się udziela.
róża 2015-02-09 11:34
Pracowałam w tej Agencji. Potraktowali mnie jak śmiecia, obiecują góry a okazuje się, że to niziny. Wyzyskują tylko pracowników, nawet nie można od biurka odejść zrobić sobie kanapki.
jaaaaaa 2015-02-27 12:59
Pracuję w tej agencji ale to istna masakra nie polecam a ja zaraz się ewakuuję.
ana 2015-04-09 12:35
Mobbing,praca po godzinach bez zapłaty, oszukiwanie podwykonawców i pracowników na pieniądze, groźby i agresja oraz arogancja!!! lepiej omijać szerokim łukiem
marek 2015-04-10 14:37
Marto, Małgorzato,Dagmaro na mobbing są określone paragrafy z których radzę skorzystać. Chyba że używacie słów których znaczenia nie rozumiecie.
Może przy okazji znacie określenie które można użyć w stosunku do osób które kradną bazę danych klientów i dostawców celem wykorzystania jej we własnej działalności założoną na mamusie
wiktor 2016-05-11 19:11
również słyszałem podobne wypowiedzi i wcale nie wydaje mi się , aby były one trefne. Wręcz przeciwnie.
Alicja 2017-05-17 10:47
pracowała w EBK prawie dwa lata, zmieniała tylko i wyłącznie ze względu ma lokalizację i krótszy dojazd.
nie rozumiem wcześniejszych wpisów bo atmosfera była naprawdę fajna, co prawda dużo pracy i do tego stresującej ale chyba tak jest wszędzie.
Forma naszego rozstania mimo tego że to ja zrezygnowałam z pracy była tak miła i sympatyczna że na długo pozostanie mi w pamięci. Nadal pozostajemy w dobrym kontakcie.
Śmiało mogę polecić jako pracodawcę i jako firmę do współpracy
Zostaw swoją opinię o EBK Agencja Reklamowa - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBK Agencja Reklamowa