jjdm

Opinie o jjdm

anonim 2009-05-15 20:39:22
moim zdaniem to jeden wielki burdel... samie nie wiedzą już ile komu kasy są winni.
anonim 2011-04-11 13:10:22
anonim - 2009-05-15 20:39:22

dokladnie !!!!!!!!!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle !!!!!!!!!!
A.l 2012-01-11 19:22:41
Jest to firma mamiąca obietnicami, które nie maką pokrycia!
Szef Dan ubliża ,poniża, kłamie,stosuje za przyzwoleniem swoich szefów mobing! Jest prostakiem ,który nie szanuje polskiego pracownika i traktuje wszystkich jak śmieci. Firma oszukuje z wypłatami ,nie ma pojęcia o polskim kodeksie pracy i nie przestrzega żadnych praw pracowniczych! Nie dajcie się oszukać, to jest współczesny holokaust !!!
P.s
Jak można zezwalać na prowadzenie działalności takiej "FIRMY" w Polsce! SKANDAL!!!
buba 2016-04-22 18:59:44
Siema wszystkim czy cukiernia dalej normalnie prowadzi działalność? Kiedyś chyba było więcej informacji na ich temat w necie teraz to trochę kuleje tak uważam bo nawet jak znajdziesz jakąś ofertę to nie możesz nigdzie tego potwierdzić czy to oni... Wie ktoś
Zostaw swoją opinię o jjdm - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jjdm