Opinie o FONKO OZE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FONKO OZE Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FONKO OZE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FONKO OZE Sp. z o.o. w Warszawa

Dzień dobry. pisaliście, że od 2020 roku firma nie prowadzi działalności a ja właśnie widziałem ofertę dla doradcy techniczno-handlowego sprzed kilku miesięcy od spółki o tej samej nazwie. Czy to zbieżność nazw? Chciałem pytać o zarobki, bo może bym aplikował

KLIENT

Przerabiałem współpracę z tą firmą jako klient. Powiem krótko -(usunięte przez administratora)

Irena
@KLIENT

Widzę, że niezbyt przychylnie. A opowiesz o tym doświadczeniu tak właściwie?

@KLIENT

proszę o przedstawienie się lub podanie numeru zlecenia byśmy mogli się odnieś rzeczowo do tej opinii od sierpnia 2020 spółka nie prowadzi dotychczasowej działalności stąd jak rozumiem komentarz dotyczy jakiejś usługi wykonanej ponad dwa lata temu ?!?

@Irena

od sierpnia 2020 spółka nie prowadzi dotychczasowej działalności oraz nie zatrudnia żadnych pracowników stąd nie rozumiem zainteresowania warunkami pracy w naszej spółce

Jakie godziny pracy obowiązują w FONKO OZE Sp. z o.o.?

FONKO OZE - Warszawa Nowy wpis

Czy mówimy o firmie Fonko Polska Sp. z. o.o serio ?? To pewnie tylko brak negatywów bo widzę nazwa zmieniona , wcześniej firma była na Puławskiej później w Piasecznie teraz w Nadarzynie. Tak umowy są pensja hmmm były kiedyś problemy z płatnościami ale ogólnie na czas . Jednak zarząd zwłaszcza żona P prezesa. Wcielone ZLO kilka asystentek sekretarek doprowadziła do szaleństwa. Maskara awantury o przysłowiową krople wody na podłodze. Wieczne problemy ,pracownicy nie mogą że sobą rozmawiac na przerwie , gdy Pani wjeżdża na teren biura to każdy dostawał bólu żołądka do czego się teraz przyczepi. Wiem dobrze że przrzucili pewnie ok 2 150 mentrerow od tyłu lat a sekretarek to drugie tyle. Co chwila też szukana jest sekretarka co mnie zupełnie nie dziwi. Znam którzy woleli być bez pracy przez dłuższy czas aby tylko tam nie pracować. Totalny koszmar jeśli chodzi o współpracę z zarządem. Krzyk i awantury o wszystko . Jestem przekonana że były opinie bb dużo ale albo usunięte ale trzeba kopać w necie. Pracy na stanowiskach biurowych nie polecam. Trzymać się z daleka jeśli się chce żyć w spokoju zdrowia psychicznego.

@Kasia

Szanowna Pani Kasiu, proszę o wyjawienie swojego prawdziwego imienia i nazwiska lub usunięcie komentarza. Komentarz wskazuje na brak rozeznania naszej spółki jakie powinien mieć nasz były pracownik. My z naszej strony nie potrafimy zgadnąć kto mógłby mieć podstawę by się tak wypowiedzieć i uważamy komentarz za złośliwy i dalece krzywdzący. Opócz kwestii umów o pracę i terminowych płatności wszystkie pozostałe komentarze są nieprawdziwe.

Tomasz1983
@FONKO

Nie jestem waszym fanem ale byłym pracownikiem który zwolnił się wraz z cała obsada jednego dnia właśnie z powodu : -braku wypłat na czas (płacone tylko podstawy ) -atmosfera pracy 100% zgadzam się z opinia poprzedniczki -w trakcie mojej pracy serwisantów przewinęło się mnóstwo ,czasem bardzo dobrych fachowców (to o czymś świadczy) Pisze nie z żalu za raczej niskiej jakości firemka a po to żeby nikt więcej nie został (usunięte przez administratora) .Po to chyba jest ta strona

@Tomasz1983

Panie Tomaszu Ciesielski (ur. luty 1983), doprecyzujmy - odnosi się Pan do historii z listopada 2012 roku gdy została rozwiązana z Panem umowa o pracę. Pracował Pan u nas od 10.04.2008 do 30.11.2012. W tamtym okresie razem z Panem cały czas pracowała stała ta sama obsada - łącznie z Panem 6 monterów + kierownik serwisu. Imion kolegów chyba nie muszę Panu przypominać ... Pańskie wynagrodzenie, bardzo atrakcyjne nawet w porównaniu do obecnych stawek, zostało Panu wypłacone. Od ośmiu lat nie pracuje Pan w naszej firmie ale mimo to cały czas bezpodstawnie publikuje złośliwe, oszczercze komentarze dyskredytujące naszą firmę. Chciałbym zwrócić uwagę, że takie działanie jest naruszeniem dóbr osobistych i podlega karze. Niniejszym wzywam Pana do zaprzestania dalszych podobnych publikacji oraz skasowania już opublikowanych postów. Zastrzegam, że nie zastosowanie się do wezwania będzie skutkować działaniami prawnymi.

Znajoma
@Tomasz1983

Zgadzam się to prawda

Czy rekrutacja na stanowisko Monter instalacji sanitarnych HVAC w firmie FONKO OZE Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
K

Nie wiem skąd i po co tyle jadu w ludziach i jaki sens ma takie oczernianie w internecie! Jako była Pracownica /Asystentka tej firmy mogę napisać, że jak w każdej firmie nie zawsze było idealnie ale było ok i do dnia dzisiejszego mam dobry kontakt z Szefostwem. Wiem też, że osoba na tym forum z racji braku najwidoczniej odwagi podszywa się pod innych.. Życzę firmie dużo sukcesów i więcej życzliwych osób. Pozdrawiam. Kasia

Znajoma
@K

Tak tak … pensja nie najgorsza i na czas , umowy etc. Pan szef naprawdę bb miły i grzeczny .. pracownicy super ale szefowa .. dla asystentek / sekretarek uciekać jak najdalej .. chyba ze ktoś ma żelazne nerwy lub ma coś z głowa i lubi być przesłuchiwany przez 30 min z powodu plamki na podłodze lub innych tego typu. Myśle ze po prostu nie urodzil sie jeszcze taki co byłby idealny dla Pani szefowej. I myśle ze Pani szefowa osobiście w życiu prywatnym jeszcze była by do zniesienia ale w pracy .. naprawdę uciekać ..

Opty

Firma nierzetelna

Ciężko jest w systemie 12/12 w FONKO OZE Sp. z o.o.?

proszę rozwinąć pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w FONKO OZE Sp. z o.o.?

Aśka, nie skarz się bo to co Ty wyprawiałaś to dopiero żenada że i mi puszczały nerwy ... najlepsze gdy się spóźniłaś ostatnio na wiesz co

klient

Nieżetyelna firma. Absolutnie nie polecam!

@klient

jest nam niezmiernie przykro, że jest Pan niezadowolony z naszej obsługi - szkoda, że się Pan nie przedstawia gdyż nie potrafimy zrozumieć który z naszych klientów może mieć podstawę do bycie niezadowolonym ?!? prosimy o bezpośredni kontakt z nami w celu ustalenia sposobu rozwiązania problemu ...

Ktosiek

@Filip a co to jest ten BIG?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w FONKO OZE Sp. z o.o.?

jakie stanowisko ?

Nie pracowałem może długo ale pensja zawsze na czas, atmosfera w biurze ok z szefostwem można normalnie pogadać. Praca z umową, warunki określone przed zawarciem umowy więc nie rozumiem niektórych zjadliwych opinii. Pomimo zmiany pracodawcy i kierunku działalności nadal polecam innym Fonko pozostając z nimi w kontakcie.

Filip

Odradzam współpracę z tą firmą - radzę sprawdzić w BIG-u.

@Filip

Proszę się przedstawić, jeśli wpisuje pan taką opinię, widać brak cywilnej odwagi. Nie przypominam sobie żadnego Filipa, który by u nas pracował. Widać konkurencja nie śpi:(

Bolesław
@Filip

Uciekać! Uciekać! Uciekać! Miło jest tylko na początku.

@Bolesław

Proszę się przedstawić, (usunięte przez administratora)u nas nie pracował? Po co pan to pisze?

Joanna

Tomasza kojarzę, dobry fachowiec, ale wiecznie niezadowolony, z muchami w nosie. Chodził później po naszych klientach i oferował swoje usługi, psiocząc na nas. Widzę, ze weszło w krew, tylko po co? Nie masz człowieku dosyć.

Joanna

Jesteś małym człowieczkiem twoja wypowiedź o tym świadczy, zarabiałeś w Fonko bardzo dobre pieniądze. Pamiętaj, że to co siejesz to zbierasz. Twoja zjadliwość obróci się przeciwko Tobie. Kończę tę dyskusję, mały człowieczku.

Igor

Może ktoś słyszał czy potrzebują teraz kogoś kogoś nowego?

@Igor

tak, trwa nabór na następujące sianowska: 1. monter instalacji sanitarnych - http://www.fonko.pl/monter-instalacji-sanitarnych 2. doradca techniczno handlowy - http://www.fonko.pl/doradca-techniczno-handlowy 3. sekretarka - http://www.fonko.pl/sekretarka-asystentka-biura-handlowego

Tak, potrzebujemy monterów

Bolesław

Uciekać!

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o FONKO Polska Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Roman

super atmosfera, dobra pensja

Zofia

Firma FONKO Polska na swojej oficjalnej stronie internetowej informuje potencjalnych kandydatów do pracy, że aby móc dostać się do pracy w tym miejscu należy przejść 2 tygodniowy kwalifikujący okres próbny. Zastanawia mnie, czy zdarzają się sytuacje, że osoby, które biorą udział w tym okresie próbnym, mimo wszystko nie otrzymują zatrudnienia? Ktoś może napisać, jak wygląda praca w trakcie okresu próbnego? Proszę o odpowiedź w tym wątku.

@Zofia

Tak, chodzi o pracowników serwisowych. Do tych prac nie każdy się nadaje, to co pracownik mówi to jedno, to co umie, jak pracuje to zupełnie coś innego. Dwutygodniowy okres próbny na umowę zlecenie służy temu aby wzajemnie się poznać i sprawdzić, czy osoba aplikująca nadaje się do tej pracy. Zdarza się, ze osoby aplikujące nie zostają przyjęte lub same rezygnują, ale to są rzadkie przypadki.

Jakub
@Joanna

Dziękuję za odpowiedź. Masz może informację o tym, na jakie wynagrodzenie można liczyć po zaliczeniu okresu próbnego i otrzymaniu propozycji pracy w firmie FONKO Polska? Wynagrodzenie w tym przypadku składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

Joanna

Praca bardzo dobra, stała i stabilna, pracuję kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolona. Dla uczciwie pracujących na pewno będzie ok, dla obiboków i cwaniaków niewygodnie, lepiej niech trzymają się z daleka. Lubię atmosferę w FONKO Polska Sp. z o.o. za: ludzie

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat FONKO Polska Sp. z o.o.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Janek

rzeczywiście uległy poprawie

Zosia

super firma - polecam

Misiek

nie potwierdzam tego komentarza gdyż pracuje od trzech lat i wszystkie wynagrodzenia są wypłacane regularnie

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy tak samo jest w FONKO Polska Sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

super atmosfera !

Zostaw merytoryczną opinię o FONKO OZE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FONKO OZE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FONKO OZE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

FONKO OZE Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • żelazna 69 A lok. 25
    00-871 Warszawa