Opinie o Diamond's Exclusive Drink w Gdów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Diamond's Exclusive Drink. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Diamond's Exclusive Drink o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond's Exclusive Drink w Gdów

werfr Nowy wpis

@hen powiem Ci ze od dosyc dawna nie bylo tutaj zandych ofert pracy aczkolwiek pytanie dobre bo atmosfera tez wazna

Piotrek Czarek Nowy wpis

Pracowalem ponad rok z zespolem tej firmy. Zajmuja sie dalej handlem w kraju i na exporcie spozywki. Z tego co pamietam nie beda produkowac towaru do Polski. Maja ciekawsze zadania . Fajnie dzialaja i sprzedaja podstawowe produkty zywnosci. Fajna atmosfera panuje tam gdyby ktos chcial moge dac kontakt meilowy. Moj e mail carnival83@interia.pl

diamont ;-) Nowy wpis

jak tam biznes Marcinku ????? dalej kupa na maxa, a Ty udajesz wielkiego biznesmena???? ;-) bujasz sie nie swoimi furkami bucu ;-) nie polecam tej firmy banda oszustów i (usunięte przez administratora)

faraon Nowy wpis

rozwijają się na rynkach europejskich i krajach niszowych dalekiego wschodu w Polsce sytuacja byla beznadziejna przy tak duzym nakladzie pracy i promocji Diamonds w Polsce dziala pod klasycznym smakiem i pod inna marka !!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Diamond's Exclusive Drink? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
meron

weryfikując powyższe opinie nie wiem czy dobrze zrobiłem wysyłając swoje zgłoszenie do pracy do tej firmy ... Może napisze ktoś jaśniej jak teraz ma się cała ta sytuacja oraz jak jest z zarobkami od tego roku? Opiszcie też rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk...

Maloy & Monroe

Kochana konkurencjo życzymy ci takich sukcesów jak niżej... Oby ten Twój czas spedzony na forum był zwiastunem kolejnych doznań :-) Najlepszym przyjaciołom i tym którzy tak mocno trzymali kciuki za Nas mówimy Dziękujemy :-) To od Diamond's dla Was najukochańsi , najabrdziej wyrafinowani : [usunięte przez moderatora]

Biznesmen

Autko wypożyczone odemnie i pieniądze też moje i znajomych, a diamond.s nie ma nic oproz dłgów do zapłacenia !!!!!

dolar

co to za jakis diament co to za [usunięte przez moderatora] wymislily tak sie te siuchy sprzedaja ze na euro są glownym sponsorem ten caly bleck to widac że firma porzadna a te siuchy pilam [usunięte przez moderatora] a co tu wogóle wypisuja na tych calych handlowców i tych wlascicieli ja bym sobie na ich miejscu dala spokuj bo wstyd straszny.

JACHNA

Mądralo za takie podszywanie w sieci możesz nieźle beknąć . Tutaj są archwiazację i szybko się namierza takich jak ty . Kozaczysz pod pseudonimem PH , albo anonim , albo jeszcze jako ktoś inny ?! Pamiętaj [usunięte przez moderatora] ,że za wszystkie brednie prędzej czy później odpowiesz i zostaniesz odpowiednio zlicytowany do zera za c (usunięte przez administratora) stwo jakie reprezentujesz , [usunięte przez moderatora]

ph

O ILE DOBRZE WIEM TO TA STRONA MA SŁUŻYĆ DO OPINIOWANIA PRACODAWCÓW A NIE PROMOWANIA PRODUKTU NIBY SPRZEDAJĄCEGO SIE WSZĘDZIE I (usunięte przez administratora) . PO PIERWSZE TO PROMOWANIE NA TEJ STRONIE JEST KOMPLETNIE BEZ SENSU, PO DRUGIE PRODUKTU DALEJ NIGDZIE NIE MA , A PO TRZECIE TO OD CZERWCA 2011 TEN NIBY SUPER PRODUCENT NIE SPRZEDAŁ KILKUNASTU PALET A DATA WAŻNOŚCI BYŁA DO MAJA 2012.[usunięte przez moderatora] ZNOWU W PLECY. PAMIĘTA ŻE LUDZIE KTÓRYCH [usunięte przez moderatora] ZAWSZE JUŻ BĘDĄ SIE CIESZYLI Z TWOJEJ PORAŻKI. LUDZIE TACY JAK TY, KTÓRZY GUBIĄ SIE WE WŁASNYCH KŁAMSTWACH NIGDY DO NICZEGO NIE DOJDĄ.

D\'MaX

Heya grean o ja grywam na imprezach przez No Limit . To partner Diamondsa. Szukaj menago w tej firmie oni cie pokieruja co dalej . Jak masz talent to zagrasz na poczatek w jednym z kilku klubow solo . Nie wiem czy akurat maja zasieg u ciebie , ale sa dobrze pochytani . Szykuje sie Pozor w BB i bedzie to kilku dniowa imprezka . W marcu gralo 14 chlopa , wiec zrywaj sie poki czas. Pozdrowka Ziom

DJ --> GreanPoint

doooobry kaaaawaaaaałeeeeek produkcji Diamonds , poszukuję kontaktu do kogoś z firmy kto mógłby mnie promować w Łodzi

JACHNA

Znam tego DJa , a właściwie jego muzykę . Na Sunrise w Polsce grywa You are the one !! Ten teledysk zajefajny jest , muzyka wpada w ucho. Kosa radiowa , a ten remix z Boyanem jest naprawdę fajny . Fajna strona diamonddrinka . Czekam aż się pojawi produkt u mnie w okolicy , ale pewnie na Sunrise go będę pił bo widzę trasa koncertowa i objazdówka po kraju się szykuje . PZDR i super pomysł !!!

aneta bydgoszcz

[usunięte przez moderatora] Gratulacje dla Producenta super napoju Diamond's i wspaniałego Producenta muzycznego !! Gramy Was i będziemy bujać tak długo jak się tylko da :-)))) Oby wakacje trwały jak najdłużej .

no w Wawie nie ma puchy , ale ferie spędziłem w górach z ekipą i dostałem bez problemu

ciekawostka z faktów

Michale.Wydaje mi się , że forum dotyczy Firmy Diamonds , a nie euro 2012 i euro bud lub innego euro.Choć zastanawiałam się , iż ciekawa jest wypowiedź \\\"że SE ktoś promocje robi \\\" czy coś w tym stylu.Mysłałam , że jak już SOBIE ktoś z promocją daje radę to super , tylko nie ma na rynku towaru , który ponoć miał być wcześniej wczędzie.I to jest głowny wątek Firmy Diamonds , odpowiedź na pytania ludzi zainteresowanych pracą i ostrzeżeniem , iż przed ewentualną wtopką czasu i swoich pieniędzy - bo o zarobionych nawet nie myślę z opinii innych.Jak się dowiedziałam i zostałam ostrzeżona.Pozdrawiam Tych wysztkich co piszą o tych \\\"burkach\\\" i podobnych z powodu braku argumentów obrony.Miłego.

michal

ale co to kogo obchodzi gdzie to jest sprzedawane i komu i jakie sa promocje ??? ktos se tego pilnuje ktos se kolo tego chodzi i po co wnikac ?? zazdrosni sa ludzie strasznie zeby wypisywac jakies ciekawostki z faktow. ciekawostka z faktow jest to ,ze na euro 2012 wroca kontrole za granica ;-))))

ciekawostka z faktów

Drodzi forumowicze i droga [usunięte przez moderatora].Wyzywanie od psów i innych zwierzaków z epitetami juz było we wcześniejszych wpisach które są usunięte więc nic takiego nie wniosłaś.Jeżdżę w interesach po śląsku a szczególnie po okolicach Dąbrowy Górniczej i Sosnowca i Katowic.Kontaktowałam się z przedstawicielami handlowymi ze spożywki i jakoś nie widać tego produktu w sklepach.Zaczynam podejrzewać , że chyba tylko robiąc promocje z dwiema lub trzema hostessami w klubach nocnych ta sprzedaż kończy się tylko sprzedaży w dniach imprez.Jakoś nie bardzo jest w rynku słychać o tym [usunięte przez moderatora] produkcie Diamonds napoju dla "biznesmenów"

Anusia

droga ciekawostko z faktow , jestes zenujaca łahahahaha ! moze ty korzystasz z podstawowego pakietu szkolen , na pewno nie ja :))) i informuje cie ,ze nie jestem w jak to powiedzialas w wyscigu szczurow . te czasy juz minely , ja robie to co lubie i gonic nie musze ! ty za to sie madrzysz jaka to "W"ielka jestes ? pewnie jestes zwyklym burkiem , takim pimpkiem co szczeka i madruje sie bo na google wyszukuje nazewnictwa . tacy jak ty roboty najgorszej sie imaja bo z takimi jak ty firmy nie chca pracowac. madrali dzis od 7 bolesci :))))

ciekawostka z faktów

Droga Anusio jak powiadasz pracuj dla swojego szefa i bądź sterowana pod wodzą menadżerów i kierowników.Uprawiasz "wyścig szczurów" to i powodzenia , a jeśli tak zmieniałaś Firmę za Firmą z powodu wiadomego , który wynika z Twojej wypowiedzi to nie świadczy o Twojej błyskotliwości! ponieważ podstawowy pakiet szkoleń w Firmach , które udostępnia i zapewnia menadżer umożliwia awansowanie w Firmie w której sie pracuje.Mnie to nie dotyczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond's Exclusive Drink - Gdów

Diamond's Exclusive Drink