Flizmark

Opinie o Flizmark

zrubek 2014-08-07 20:06:15
dokladna firma!!!
Niezadowolony 2015-02-15 22:03:14
Przestrzegam przed usługami Pana Marka Pniaka "Flizmark". Tynkowałem cały dom tynkiem Diamand. Niestety powychodziły pęknięcia, bo panowie zapomnieli dać siatek zbrojących. Na zatynkowane słupy nośne wykonawca dawał gwarancje że nie będą pękały - pękły po dwóch tygodniach. Można dzwonić do niego ale i tak nie ma ochoty przyjechać usunąć usterki. Na tynkach wychodzą plamy "zeszlenia". Firma w kwesti reklamacji olewa klienta, właściciel umie brać tylko pieniądze. NIE POLECAM !!!!
krystian 2016-02-21 13:33:27
ze mną pan marek pniak sie umówił na robotę. kazał sie przypomnieć po 2 miesiacach i przesunął termin wykonanaia bo nabral innych zleceń. Po co wie kazał się przypominać? mam juz inna ekipę ktora przyjdzie w ciagu tygodnia i jest tansza.Pan tez jakis konkretniejszy. Pan marek robił koledze tynki diamant knauf, ktore wlato zaczęły mu plesniec. Cieszę sie ze nie bede korzystał z tego nierzetelnego wykonawcy
Zostaw swoją opinię o Flizmark - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flizmark