Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

oli

Ogarnijcie się z tym notorycznym usuwaniem wpisów!!!Może warto zadbać o poziom firmy, a nie usuwać wiecznie negatywne opinie.

admin

możesz napisać dokładnie co za faktury-za co dostałeś czy nie były zgodne z umową, jak nie były to czy ich pozwałeś

bal bla bla

po co pisać i tak usuną te wpisy

praktykant

Praktyki 3 miesięczne oceniam pozytywnie uwzględniając, że to praktyka, a nie stała praca. O stałej nie rozmawiałam gdyż się jeszcze uczę.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
oche

Wypowiedź użytkownika "Ponarzekać to nie grzech" to typowa wypowiedź ćwierć inteligenta pracującego w wec i próbującego dbać o dobre imię firmy na gowork. Tekst pięknie ukazuje atmosferę tam panującą oraz rodzaj rozmowy jakie pracodawca przeprowadza z podwładnymi. Oby więcej takich wpisów pomagających innym ludziom w podjęciu decyzji, czy aplikować do was, czy iść na rozmowę... nie warto.

taki kaprys

Każdy kto myśli o pracy w tej firmie powinien dokładnie przeczytać wcześniejszy wpis. Z takimi ludźmi, taką inteligencją i wrażliwością będziecie obcować na co dzień. Czy chcesz mieć takiego kolegę, szefa, prezesa - ten wyszukany język ta euforia i dążenie do perfekcji - urzeka mnie. Dlatego ja tam już nie pracuję. Pozdrowienia dla normalnych.

Ponarzekać to nie grzech

Skoro tak wyliczacie negatywy to dlaczego jakby nie patrzył wielu ludzi pracuje w wec już bardzo długo? W końcu mogą odejść gdzie indziej skoro jest tak źle. Jeśli pracujesz miesiąc, 2 czy 5 to może dlatego że rynek pracy jest jaki jest i musisz z czegoś żyć, ale skoro pracujesz kilka ładnych lat to może jednak nie jest tak źle? Jeśli jesteś taki słaby to biorąc pod uwagę nieosiągalne według niektórych komentarzy wymagania, byłbyś już dawno wywalony. Jeśli zaś jesteś dobry to czemu nie zmienisz pracy? No właśnie! Weź się jeden z drugim za robotę a nie gowork. Tak to już k**wa jest z tym naszym krajem że do anonimowego komentowania, narzekania, wypisywania głupot i żalenia się na rzeczywistość to jest wielu chętnych, a w pracy to najlepiej się położyć i liczyć na 10tys zł wynagrodzenie. Najpierw wymagaj od siebie a jak nie wymagasz to idź sprzedawać zapiekanki w torwarze albo pucuj lampy na sygnalizacji świetlnej.

a-z

jeżeli tam pracuje to znaczy, że jest tam prezesem ;) jeżeli nie pracuje to znaczy, że poznał zasady działania tej firmy i zmienił pracę ;)

Goście

W wecu praca tym różni się od stażu, czy praktyk, że na stażu/praktykach zarabiasz grosze (dosłownie) albo nic, no bo się niby uczysz, a dowalą ci tyle obowiązków, że się posr'asz i jak coś źle zrobisz to dostaniesz opierdziel, bo ludzie uważają, że są niezastąpieni i wszyscy inni to tumany i jak nie zrozumiesz czegoś w 5 min to będa gadali dookoła, że się nie nadajesz. A jakbyś był zatrudniony na normalną umowę to też ci dowalą pracy, z tym że więcej zapłacą :P

admin
@Goście

to dlaczego tam pracujesz, czy pracowałeś? co to znaczy grosze i co to znaczy więcej na umowę normalną

guest123

czy ktoś odbył w tej firmie staż na 3 miesiące jako informatyk? jak tak proszę o opinie czy warto czy nie z jakimś konkretnym uzasadnieniem bo jednak praca trochę się różni od stażu

Ptyś

pracownik - przepraszam, że jako były pracownik sieję zamęt. Wybacz ale takie moje prawo żeby pisać opinie na temat byłego pracodawcy i z tego co wiem ten portal po to jest. Jeśli ktoś stworzy portal "chwalny pana" będziesz mógł/mogła wpisywać listy chwalebno-dziękczynne ku czci szanownego prezesa (celowo z małej litery). Fakt bycia na giełdzie nie gwarantuje uczciwości, szacunku w stosunku do pracowników. pracowniku - piszesz, że zamęt sieją byli pracownicy "najczęściej dlatego że się nie nadawali" nie wiem jak długo pracujesz w wecu ale nie pisz głupot sprawdź w ciągu 2-3 lat ile osób odeszło z firmy samodzielnie!!! A dlaczego bo wymaga się niemożliwego i szuka się możliwości obcinania wynagrodzeń. Do zainteresowanego - firma cały czas poszukuje pracowników bo rotacja jest duża. Czy warto się starać ? - oczywiście że tak , zawsze lepiej mieć byle jaką pracę niż siedzieć na bezrobotnym. Warto przyjąć taktykę prezesa: albo ja wyroluję klienta/pracownika albo on mnie.

piotr

"Pracownik" nie pisz głupot.Zresztą każdy wie, że te pozytywne opinie to tylko pisze prezes bądź ktoś z marketingu.Nie przesadzajmy wejście na giełde to też "wielkie osiągnięcie",notowania lecą na łeb na szyję,więc faktycznie spółka ma branie:)Śmiechu warte,żeby prezes siedział i pisał komentarze:)

Do "zainteresowany": na pewno jak będziesz szukał odpowiedzi na gowork to tej pracy za szybko nie znajdziesz. Tutaj zamęt sieją albo byli pracownicy, którzy z różnych względów nie pracują (najczęściej dlatego że się nie nadawali) albo konkurencja. To nie firma zatrudniająca 5 ludzi "na krzyż" tylko spółka notowana na GPW. Rozmowa kwalifikacyjna nic nie kosztuje.

zanteresowany

Firma ostatnio poszukuje Doradców Finansowych praktycznie w całej Polsce. Nie wiecie jakie warunki proponuja i czy warto sie starac?

abc
@zanteresowany

poczytaj opinie powyżej-nie warto ;)

liv

Niestety to co wszyscy piszą w opiniach to prawda.Usuwanie negatywnych komentarzy jest nagminne.Warunki pracy i płacy marne.Zresztą sam fakt tak ogromnej rotacji wśród pracowników świadczy nie najlepiej o firmie. A podwyżki to marzenie, no może dostaniesz po 2 latach pracy z 200 zł,oczywiście brutto:)Smutne jest to, że o ocenie twojej pracy świadczy nie to jak ją wykonujesz, ale z kim trzymasz.W każdym razie nie polecam,firemka jakich wiele bez realnych szans na awans i sensowne pieniądze.

Byłam

Przecież prezes uważa, że płaci za dużo. Najlepiej pracować na bezpłatnych praktykach, albo na zleceniu na kilkaset złotych. O podwyżkę strach spytać, bo ci dowalą obowiązków, bo przecież nie ma nic za darmo nie? Zamiast pielęgnować starą kadrę to się ją wyzyskuje w opór, bo młody pracownik przyjdzie i zaraz ucieka, to kto ogarnie po nim? No kto? No ten doświadczony, a jak źle coś jest to do gabinetu po opierdziel posłuchać jak to jest źle i jak nie dobrze. Musicie zauważyć, że świat nie kończy się na Inkaso WEC, są inne miejsca, gdzie jest na pewno normalniej, niż w WEC. Oczy szeroko i na bank coś znajdziecie nowego.

cassis

Do ryś - nie wiesz o co chodzi z usuwaniem wpisów? Większość niewygodnych, negatywnych opinii jest usuwane - ale to w stylu prezesa - prawda w oczy kole. Ty bardziej byś się interesował ofertami pracy. Może dlatego że je umieszczasz ? Te oferty są cały czas a to świadczy tylko o budowaniu stabilnej kadry :) Dla przyszłych pracowników: praca jakich wiele, wypłaty na czas, praca tylko za podstawę, regulamin płac 3 kartki A4 zawsze znajdzie się jakiś punkt regulaminu którego nie wyrobisz i premii nie ma. Jak zaczniesz się upominać o swoje usłyszysz tylko ile to kosztujesz firmę. Nie polecam pracodawcy - lepiej szukać pracy w której szanują, doceniają pracownika - tu perspektyw nie ma.

ryś

znowu ktoś usunął "trudne" pytania na temat WEC Sp. z o.o. z siedzibą aktualnie w Warszawie, a wcześniej Łódź ul. Piotrkowska 270... tam gdzie teraz mieści się WEC S.A. taka demokracja ? :-)

v

No to ciągłe usuwanie opinii jest żenujące,zresztą jak to tez świadczy o portalu.

obserwator

i znowu usunięto sporo opinii na temat tej jakże RZETELNEJ firmy-żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.