Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

trelebele

O to może miesiąc wytrzymasz bo mniej więcej co taki okres zmieniaja się pracownicy. nie polecam

do leo

Leo a skąd wiesz jak jest w szkoleniach? gdzie indziej też są , czasami słyszę, dobre gdzie tak słyszysz?głupoty opowiadasz. myślisz że to wpłynie na tłum ludzi chętnych do pracy w wecu???

Leo

w szkoleniach są oczywiście trzeba plan zrobić gdzie indziej chyba też bo czasami słyszę ale szczegółów nie znam

nowa

Cześć,Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i mam pytanie czy faktycznie premie są w tej firmie?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
łoł

@Księgowa ta pierwsza :) pięknie to ujęłaś :) hahaha 10000% prawdy.

hgfyt

a wzrost zatrudnienia wynika z faktu ze ludzie pracują mniej więcej do miesiąca więc zatrudnienie jest piorunujące.

księgowa prawdziwa

firma się rozwija stąd ogłoszenia o charakterze ciągłym od zeszłego roku wzrost zatrudnienia o ok 30% a premie są wypłacane w firmie często widzę to

trampam

może i dobrze sobie radzi, nie mniej nie przekłada się to na pracowników. hmm to jest dobre stwierdzenie mieć szanse na premie czy podwyżkę. to jest ta pokusa dla nowych pracowników. a tak dobrxze doradcomże ciągle jest ogłoszenie. ściema

Yealik

sequel - oceniam twój wpis dobrze, naprawdę :) - ale jedzie wazeliną ! starasz się o podwyżkę czy chwalisz swój 1 osobowy dział prezesa ?

sequel

Oceniam pracę dobrze, naprawdę :) i jestem zadowolony chciałem podwyżkę dostałem, chciałem umowę o pracę dostałem może faktycznie to przypadek i wstrzeliłem się ale tak jest. Atmosfera u mnie w dziale też oki i można sporo się nauczyć. Zauważyliście znikają stąd niby opinie może i prawda ale zdaje się te dobre nie widzę tych o których piszesz stąd moja wrzuta tak na próbę bo niecierpie takich portali, zobaczymy jak długo się utrzyma pozytyw. to chyba faktycznie portal żyjący z jątrzenia ciekawe czy sami podpuszczają dyskusje?

hola hola

przecież widać ze to ten sam człowiek pod rożnymi nickami jakiś ostry frustrat

Liquid

W raportach badanych przez biegłego rewidenta są dane o zatrudnieniu, kwotach wynagrodzeń, kwotach wydatkowanych przez spółkę na ubezpieczenia społeczne i oczywiście przychodach, kosztach, zyskach itp.. Z tego wynika ile tam ludzie zarabiaja i ile jest zatrudnionych osób i w jakiej formie zarówno w spółce dominującej jak i zależnych wystarczy kilka działań matematycznych i masz wiedzę a jak poczytasz raporty chronologicznie to widzisz czy spółka sie rozwija czy nie. Na tej podstawie twierdzę dalej ze piszesz bzdury, a teraz wiem że jesteś też ignorantem. Jaki masz problem z nimi czy ze sobą moze raczej w to nie wnikam ale nie mierz ludzi swoją miarą i nie obrażaj jak ich nie znasz. Żegnam bez odbioru

van

Liquid większej głupoty dawno nie czytałem, jakie ma znaczenie czy spółka jest giełdowa czy nie w odniesieniu do warunków pracy i płacy...Poza tym jakos szczególnie dobrze nie radzi sobie na tej giełdzie.

Liquid

bzdury piszesz to jest spółka giełdowa wystarczy wejść na newconnect i zobaczyć ich raporty okresowe

pony

jest zadowolony - prezesik, jego żonka i może z dwóch kierowników którzy tam jeszcze zostali ;) pracownicy uciekają stamtąd szybciutko, zresztą widać to po tym, że ogłoszenia o pracę do tej firemki są i są :)

kusy

świetna uwaga lulilaj , na nic innego ich nie stać, bo przecież jak sam wec sobie nie possłodzi to nikt inny tego nie zrobi bo musiałby skłamać. Nic dobrego o tej firmie nie można powiedzieć.

jakob

oj mola od razu widać,że ustawiona opinia.a tak wogóle jak się już dostaniesz i popracujesz to pogadamy.a skąd wiesz ile ofert nie jest ogłaszanych?hehehe...żal

kucyk

jaki żal - od razu widać że post pisany przez pracownika firmy :) i zgadzam się z jakobem - popracujesz i szybko zmienisz zdanie na temat tej firmy - w każdym razie powodzenia w rekrutacji na Twoje wymarzone stanowisko asystentki biura sprzedaży :D

pony

firma szuka i szuka tych doradców i znaleźć nie może, bo każdy ucieka :) więc faktycznie - atmosfera jest wręcz nieziemska.(usunięte przez administratora)

jary

hordek - dział reklamy i promocji to nie tu. gary - jakie to miłe : urzekła Cię ta firma i to pierwsze wrażenie - no naprawdę: WEC jak piękna blondynka siedząca przy barze na dyskotece! Poczekaj jak ją poznasz dłużej. (usunięte przez administratora) No cóż pozostanie Ci tylko dobre wrażenie.

kotek

Poziom firmy? Ta firma jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Fundacja Inkaso WEC S.A. - pracuj najlepiej za free :) a "rżnij" (udawaj) wielką i bogatą firmę. Gajusz :)

wielbiciel
@kotek

kotek - nic dodać nic ująć :) trafiłeś w sedno :) szkoda że za chwilkę Twój komentarz zniknie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.