Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Opinie o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Jak może być dobrze w firmie, w której kolejny raz z własnej woli odchodzi wielu pracowników na raz. Pracowników różnych działów!! (usunięte przez administratora)

@Gość

Wynagrodzenie poniżej godności...

(usunięte przez administratora) Gdzie moja umowę o pracę ?? Po trzech miesiącach jak miałam powiedziane? Wcześniejszą P. (usunięte przez administratora)dbała o pracownika, szkolenia, duża wiedzą. Duża zawdzięczam Kancelarii za możliwość rozwoju, jednak proszę o wytłumaczenie kogo zatrudniacie na kierownika !!!!! Paranoja

" Call Center" Obiecują złote góry, a z tego co zostało Ci powiedziane dostajesz guzik z petelka. Wcześniej umowa o pracę premie (miarodajne do wykonywanej pracy) teraz umowa zlecenie, zero szans rozwoju. Brak szacunku do drugiego człowieka . Lepiej idziecie sprzątać !!!!! ODRADZAM

Klient

Moje sugestie dla Kancelaria Inkaso WEC S.A: jeżeli chcesz ponosić koszty, być obciążanym za niewykonane usługi, a nie liczysz na odzyskanie należności to polecam Inkaso Wec

MadIak

Potwierdzam

Poszkodowany Klient 17 D

Też potwierdzam.

Roman

100% zgodne

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku AGENT DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW (BRANŻA ROLNICZA)?
Key

Cześć, Miałem okazję brać udział w rekrutacji dwukrotnie na stanowiska kierownicze, a w związku z tym chciałem podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Pierwsza rekrutacja dot. Kierownika Windykacji Telefonicznej jesienią 2017 roku. Po przebrnięciu przez dwa etapy rozmów (włącznie z Prezesem, Wiceprezes, dwoma Dyrektorami i HR) oraz odpowiedzi w zakresie przykładowych sytuacji w zakresie zarządzania wierzytelnościami oraz zespołem do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi :) Uznałem, że widocznie pojawili się lepsi kandydaci, którzy także zostali solidnie i dokładnie przepytani przez wszystkich najważniejszych ludzi w firmie. Druga rekrutacja dot. Kierownika Windykacji Masowej wiosna 2019 roku. Tym razem była to jedna rozmowa z dyrektorem, podczas, której oczywiście padło wiele pytań o sposoby zarządzania portfelem wierzytelności. Była mowa o drugim etapie lub jego braku w przypadku wybrania kandydata oraz odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, ale odpowiedzi nie uzyskałem, dlatego postanowiłem zadzwonić po dwóch tygodniach z pytaniem o etap postępowania rekrutacyjnego. Otrzymałem odpowiedź, że jeszcze będą potrzebne dwa tygodnie. Po kolejnych dwóch tygodniach i braku odzewu ponownie zadzwoniłem – tym razem miał się ktoś ze mną skontaktować. Niestety kontaktu brak. Dopiero po upływie dwóch miesięcy zadzwoniłem i dowiedziałem się, że rekrutacja jest zawieszona/zakończona i nikt nie został wybrany. (tak - stwierdziłem, że warto uzyskać feedback i zamykać pewne sprawy :) Podsumowując - sam przebieg rozmowy jest bardzo fajny i mocny merytorycznie. Niestety, brak jakiejkolwiek odpowiedzi i powtarzająca się sytuacja pozwalają zastanowić się nad samym procesem rekrutacji dogłębniej. Mam nieodparte wrażenie, że sama rekrutacja nie jest prowadzona w celach pozyskania nowego pracownika, a wyłącznie pozyskania sposobów oraz różnych spostrzeżeń w zakresie windykacji (takie darmowe szkolenie i zbadanie nowych trendów). Być może się mylę, jednakże chyba jak każdy mam prawo do swoich uwag. Pytanie czy jeszcze ktoś miał podobne sytuacje w trakcie realizowanego przez Kancelarię procesu rekrutacji?

@Key

Szanowny Panie, dziękujemy za przesłaną opinię. Jednocześnie, informujemy iż otrzymywał Pan rzetelne i prawdziwe informacje dotyczące procesu rekrutacji. Rekrutacja na stanowisko kierownika działu windykacji masowej obecnie nie jest prowadzona przez Kancelarię, a proces rekrutacyjny prowadzony w bieżącym roku nie wyłonił odpowiedniego kandydata. Natomiast w 2017 roku rekrutacja na stanowisko kierownika działu windykacji masowej została zakończona sukcesem. Niestety, Pana kandydatura nie została wybrana. Rekrutacja, podczas której mieliśmy przyjemność się z Państwem spotkać, zawierała elementy merytoryczne oraz stricte praktyczne, celem sprawdzenia wiedzy i umiejętności kandydata. Oczywiście bierzemy udział w licznych szkoleniach z zakresu windykacji oraz rozmawiamy z osobami pracującymi w branży ale odbywa się to na konferencjach oraz zjazdach, w których uczestniczymy. Pozdrawiamy serdecznie :-)

Key
@Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Dziękuję za odpowiedź po dwóch latach od rekrutacji :) Zapewne, gdyby nie mój sposób działania odpowiedź o rekrutacji z wiosny 2019 otrzymałbym także za dwa lata przy okazji kolejnej ;) Popracujcie na tym, gdyż w pamięci pozostają takie sytuacje, a w przyszłości w różnych rolach możemy się spotkać ;)

Symetria
@Key

Rozmowa była bardzo przyjemna. Pani, która rekrutowała 3 razy powtórzyła, że tego samego dnia do godz. 15:00 zadzwoni z odpowiedzią. Oczywiście... NIE zadzwoniła. Osobiście się cieszę, bo następnego dnia dostałam pracę na dużo lepszych warunkach :D

Walery
@Key

Oj nie polecam współpracy z tą kancelarią jako klient

Justine
@Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Szanowni Państwo, Jeśli został wyłoniony inny kandydat. Uczciwie wystarczyło poinformować o tym fakcie innych kandydatów. Szanujmy nawzajem swój czas. Wysłanie maila nie jest aż tam czasochłonne, a wielu pracodawców robi takie zaniechania. Szkoda, że również Państwa firma do nich należy.

Czy pracownicy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Odpowiedź

Jak najbardziej :)

odpowiedź 2

Tak, bardzo chętnie :)

(usunięte przez administratora) Firma z premedytacją (usunięte przez administratora) swoich klientów. Tworzy umowy na zasadzie cesji wierzytelności. Wprowadzają klienta specjalnie w błąd.

Poszkodowany Klient 17 D
@były pracownik

Dokładnie tak jest.

Bardzo zaniedbane biuro. Pensja niewiele ponad minimalną krajową. Część pracowników ma umowę o pracę. Część umowę zlecenie. Nie ma na czym pracować. Duża rotacja. Wiele osób przychodzi i szybko odchodzi(usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Świadczenia socjalne dla pracowników zatrudnianych w naszej spółce to m.in. : - karta sportowa - prywatna opieka medyczna - ubezpieczenie grupowe - vouchery do kina - bilety na wydarzenia sportowe O szczegóły należy śmiało pytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej :-)

Ciekawy

Witam, czy ktoś się orientuje czy w tej kancelarii mają dział windykacji terenowej? Czy jeżdżą też w terenie? Może znacząco różni się w tej kancelarii praca w biurze na centrali od pracy w terenie. Na swojej stronie w schemacie organizacyjnym firmy informują, że mają windykację terenową czy jest ktoś w temacie?

Yeti
@Ciekawy

Nie mają.

Yeti

Firma nie ma nic do zaoferowania nie ma na czym pracować mało spraw do obsługi właściciel nie ma chyba pieniędzy na to by kupić porządne sprawy do zwindykowania. Niskie zarobki a duże wymagania.(usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Yeti

Chodzi o windykację CC czy teren?

Oranzada

Odradzam wszystkim prace w tej firmie.(usunięte przez administratora). Rotacja ogromna. Ludzie przychodzą i sami szybko odchodza. Nawet wieloletni pracownicy . Warunki jakie zapewnia pracodawca sa ponizej minimum. (usunięte przez administratora) Dziw że ta firma w ogole jeszcze funkcjonuje. Martwy twor.(usunięte przez administratora)

Robert

Czy kancelaria przyjmuje na praktyki?

Jak ze studentami w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.? Chętnie zatrudniają?

Damian

Tak zatrudniają ostatnio dodali to ogłoszenie bo aplikowałem - https://www.kancelariawec.eu/oferty-pracy/?fbclid=IwAR1ohOFBPkcGDIGAO2JQM8FyGWiNYEz9CFLQmEZzjCkKdDyei9Z9b46rkQ4#konsultant-telefoniczny-dla-studenta

ślimak

Nie polecam . Niskie wynagrodzenie .Pracodawca nie dba o pracowników ,ani o klientów .

Byłam na rozmowie o pracę w tej firmie n stanowisko fakturzystki. Praca wydaje się ciekawa i chętnie bym spróbowała. Po dwóch dniach zadzwoniła do mnie Pani z radosną nowiną, iż jeśli wciąż chcę podjąć pracę, to mnie zapraszają. (usunięte przez administratora)Naprawdę, łaskę robią dając te 100zł więcej. Nie po to ludzie rezygnują i odchodzą z firm, w których pracują, by zarabiać mniej... Masz (usunięte przez administratora)zł i pracuj z uśmiechem na ustach. Szkoda, bardzo żałuję, że taką stawkę mi zaproponowano. Może komuś innemu się poszczęści :) Atmosfera wydawała się w porządku.

Piano

Pracuję od prawie pół roku. Atmosfera u mnie w dziale bardzo spoko. Ciśnienie na wynik konkretne ale przynajmniej nie jest nudno :-) Pieniądze .... no ujdzie, mogły by być lepsze.

katarzyna

fatalna współpraca. nie polecam, zero skuteczności.

Dlaczego ?

Łucja
@katarzyna

Katarzyna, czy możesz rozwinąć skąd taka opinia? Jestem zainteresowana praca w tej firmie, więc zależałoby mi na odpowiedzi.

@Łucja

Pracowałam w niej . Było w porządku . Zawsze można porozumieć się z szefostwem , na pytania odpowiadają w czasie rozmowy kwalifikacyjnej . Jeżeli robisz swoje sumiennie i stosujesz się do poleceń to nie ma większych problemów . Przynajmniej za moich czasów nie było :) Pracę polecam ,ale zarobki mogłyby być spokojnie wyższe .

Krzysztof
@Kreska

Skoro w Twojej ocenie zarobki mogłyby być wyższe, to mogłabyś napisać, jak dokładnie wyglądały one za czasów Twojego zatrudnienia? Pomoże to wielu osobom, które rozważają pracę w tej kancelarii.

Kraków klient
@katarzyna

Potwierdzam, skuteczność zerowa, szybko sami staniecie się dłużnikami tej formy za ich usługi..których nie wykonują, skupiają się jedynie na fakturach obciążeniowych dla firm za ich usługi.. Jedno wielkie oszustwo...

Pracuje od kilku miesięcy i nie mogę nic złego powiedzieć, a ostatni wyjazd integracyjny przedni????

Kreska

Praca w porządku , duże wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników . Wypłata zawsze na czas , umowa o pracę , prywatna opieka medyczna , ubezpieczenie grupowe .

Karol
@Kreska

Możesz napisać, czy aby móc myśleć o zatrudnieniu w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC, należy mieć wykształcenie prawnicze bądź być studentem, który studiuje taki kierunek? Czy osoby z wykształceniem średnim również mogą ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie? Bardzo proszę, abyś napisał coś więcej na ten temat.

@Karol

Osoby ze średnim wykształceniem mogą ubiegać się o pracę w kancelarii . Wszystkie pytania można zadać podczas rozmowy kwalifikacyjnej . Ważniejsze niż wykształcenie jest doświadczenie i chęć do pracy .

Łucja
@Kreska

W takim razie to znakomicie! Nie każda firma daje szansę na zatrudnienie osobom jedynie ze średnim doświadczeniem. Dlatego też wypada szczególnie docenić Kancelarię Prawną-Inkaso WEC za taki gest. Nie powiedziałaś nam jeszcze, czym konkretnie się tam zajmujesz. Zrobisz to zatem w swoim kolejnym wpisie? Kancelaria ta została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa 2018, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Może powiesz, jak takie wyróżnienie wpłynęło na atmosferę w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.