Opinie o Hygienika Dystrybucja w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hygienika Dystrybucja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hygienika Dystrybucja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hygienika Dystrybucja w Lubliniec

bono

witam, czy w zakladzie produkcyjnym hygienika pojawil sie jakis nowy zarzad, podobno ma wejsc inwestor ? czy cos wiecie na ten temat?

produkcja
@bono

co ty jaki inwestor ?, ta sama ekipa, nawet KK i AW praktycznie zarządzają dalej, całkowicie jesteśmy niestety dalej od nich uzależni, ta sprzedaż zakładu to chyba jakaś lipa dla celów podatkowych

mlody

Ta firma to dno ludzie którzy nią kierują a zwłaszcza jeden członek zarządu nie nadają się do przeprowadzania dzieci przez pasy. Ignorancja a zwlaszcza brak wiedzy fachowej to norma.Wiem bo bylem pracownikiem tej nędznej '' FIRMY'

stary78
@mlody

a masz na myśli Panią czy Pana Dyr. ? , bo moim skromnym zdaniem, oboje przedstawiają bardzo niskie loty, mądrzejszych do siebie to się wycina, albo sami uciekają z tego kicimentu

fajna

To jest polityka jedni dostaną na święta bony bo mają umowy z hygieniki a ci co mają z ws nie dostaną nic,a pracują tak samo i nic nie dostaną to jest niesprawiedliwe, ale coś niż nie poradzimy oni są poprostu lepsi i tyle. Szkoda gadać.

Tomasz
@fajna

rozumie Twoje rozdarcie, ale czemu nic z tym nie robisz, przecież Twój los jest w Twoich rękach, nie marnuj czasu na tych "patałachów", uciekaj z teko kicimentu, bo i tak za chwilę legnie to w gruzach

Tomasz
@fajna

madzia

jak na razie to człowieku masz poważne problemy z językiem polskim !

nokia

gość nie piernicz to jest portal dla pracowników a nie zleceniodawców, tam jest jeden wielki syf

nokia

Samsung
@nokia

Skoro jesteś pracownikiem a tam jest jeden wielki syf to się zwolnij. Jest XXI wiek nikt Cie nie zmusza do pracy w tej firmie co Cię tam trzyma pieniądze? Albo jestes na tyle słaby że nie potrafisz sobie znaleźć lepszej pracy to tam gnij a nie narzekaj!

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. e-commerce w firmie Hygienika Dystrybucja odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

bleble

a czego ty oczekujesz?, że o piszemy ci konkretne sytuacje podamy nazwiska osób odpowiedzialnych za te wszystkie idiotyzmy, człowieku tam pracuje zaledwie kilka dzie-t ludzi, w strefie biurowej ok 15 osób, łatwo ustalić kto i czym się zajmuje i skąd wychodzi ewentualne info, my tam jeszcze niestety pracujemy bo nie mamy innego wyjścia, Lubliniec to jedna wielka dziura jeżeli chodzi o jakąkolwiek pracę, swoją drogą to wydajesz się trochę mało rozgarnięty ze swoją prozą

bhpumysłu

próbuj, ale stanowczo Ci odradzam tego pracodawcę, szukaj lepiej szczęścia w Lntex-ie, obecnie mają tam szeroko zakrojone przyjęcia

Pysiak
@bhpumysłu

potwierdzam, tam panuje totalna ignorancja i głupota zarówno w stosunku do personelu jak i strategii funkcjonowania przedsiębiorstwa - jedna totalna MASAKRA !!!

ninio
@Pysiak

jedno wielkie dno, nie ma co komentować, odradzam !!!

Powiem jasno tym wszystkim trolom na forum. W Hygienice w końcu pojawiła się odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Człowiek operatywny z głową na karku. Efekty jego pracy odrazu są widoczne. sprzedaż ruszyła z kopyta już dawno nie było tyle roboty w Hygienice co teraz. Poprawiły się zarobiki. Wszystko idzie w dobrym kierunku!!! Oby tak dalej a w najbliższej przyszłosci wszystkie te trole z forum będą stały w kolejce po prace w Hygienice.

Trol
@678

to jest obrzydliwe jak można tak kłamać, pieniędzy nie ma na nic, magazyn owszem zawalony w nie roty i zwroty reklamacyjne, maszyny w opłakanym technicznym stanie, zarobki poniżej możliwości egzystencji ludzkiej, praca max. na dwie zmiany czasem ale to czasem na III a głupota kierujących sięga orbity, a atmosfera obrzydliwa, ten który napisał te bzdury to dopiero musi być Troll lub Trolica

Czy ktoś wie czy pojawił się już nowy inwestor Chodzą plotki po zakładzie za ile moze być sprzedany zakład?

@123

a kto by tą ruinę kupił, nie mówiąc już o tych zaciągniętych zobowiązaniach bieżących plus kolosalne długi w bankach

Rafał

a kto o zdrowych zmysłach wraca z takim wykształceniem do Lublińca i do tego poważnie myśli o Hygienice, chyba tylko kompletna fajtłapa, dla nich się nie pracuje chyba, że niema się godności dla samego siebie

już to doświadczyłam

umowę dostaniesz od razu bez najmniejszych problemów, tylko zakres wymaganych od Ciebie tematów, gigantycznie będzie przekraczał zakres powierzonych Ci obowiązków, natkniesz się na ogrom głupoty, niekompetencji, złośliwości, arogancji, włącznie z niestosownym zachowaniem wobec pracowników co tu jest normalnym standardem - zwykłe normalne chamstwo ze strony nie których członków zarządu. Daj sobie spokój, to firma bez większej przyszłości, a już na pewno żadnej renomy, kto tylko znajdzie coś lepszego zaraz z stąd ucieka i szuka lepszego rozwiązania, a jak będziesz za mądry to Ci podetną skrzydełka lub znajdą powód, aby zwolnić Cię dyscyplinarnie ze zwykłej ludzkiej zazdrości czy to "życzliwości" i nic tu nie będzie do tego miało dobro firmy, dobra atmosfera to jeden wielki "ZONG"

mckproduct
@już to doświadczyłam

jedna wielka żenada, szkoda na nich czasu- stanowczo odradzam

tripco

nie bardzo rozumiem co chcesz przekazać i co do tego ma nędzna sytuacja w Hygienice

muchomorek
@tripco

tak, źle to jeszcze nie było, jeden wielki dramat, ogromna arogancja, duża nie kompetencja, ogromne braki w wykształceniu i doświadczeniu kierownictwa średnie jak i wyższego szczebla, jednym słowem głupota goni głupote - ODRADZAM

Sylwia

Lepiej idź do pośredniaka to mniejsza kara niż praca w Hygienice, chociaż bycie tam trudno nazwać pracą i to wcale nie jest zależne od nas(usunięte przez administratora)

tripco

podobno idziemy pod młotek, więc nie szukałbym przyszłości w tej organizacji z tego powodu, chociaż mógłbym tu wiele innych przytoczyć tylko po co ?

HR

to idź i sprawdź sam/a :-), cieniutkie te twe podchody, ale na Hygienikie wystarczą

lubisie

tak nędznie to jeszcze nie było głupota goni głupotę, to chyba celowe działanie zmierzające do plajty

kadry Hygieniaka
@lubisie

ludziska trzymajcie się od nich z daleka, to jedna wielka karykatura pracodawcy, tyle nieudolnych ludzi na tak małej powierzchni /niby biurowca/ to jeszcze nie widzieliście

LATOS

Praca tam to jedno wielkie nieporozumienie, pieniążki totalnie nędzne, ale nie to jest przykre tylko ta mega wielka niekompetencja osób kierujących oraz kompletny brak poszanowania człowieka, (usunięte przez administratora)

maciek

Tak zarządzali tymi finansami, że zakład stał się kompletną ruiną, której już nawet pakt z samym diabłem nie dźwignie. Podobno szukają jakiegoś naiwniaka, który to kupi razem z całym inwentarzem i długami. Szkoda tylko tych ludzi, z drugiej strony dobrze zdawali sobie sprawę z tego co się świeci.Smutne jest tylko to, że do degradacji zakładu może nie doprowadził sam Prezes tylko pozostali członkowie jego zarządu. To ich postawa, zarozumialstwo niczym nie uzasadnione i brak odpowiednich kompetencji doprowadziły do tego stanu. Przykre jest to, że Pan (usunięte przez administratora) nie chciał dostrzec tej gangreny, którą wszyscy widzieli, tylko nie on sam. Dał się im rzeźbić jak dziecko, stara zasada mówi ufaj i kontroluj.

bajka

potwierdzam, rozgarniętych to tam za dużo nie ma, (usunięte przez administratora) zwłaszcza w obszarze finansów

latos

Nikt o zdrowych zmyslach i ambicjach zawodowych nie bedzie dla much pracowac, chyba tylko miernoty zyciowe

pack

adwersarzowi chodziło chyba raczej o to, że każdy z pracowników posiada nie z krępowaną wolę, a skoro ja posiada to nie powinien dalej pracować w tym cyrku, w którym top managment nie posiada elementarnej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, o kulturze osobistej to już nie będę się rozwodzić. należy poszukać innego rozwiązania w swoim życiu zawodowym, a nie ciągle się umartwiać i liczyć nie wiadomo na co, tam nic się już nie zmieni tylko może być gorzej

kleopatra

wspulczuje tym ludziom ktozy tam pracują za tak marne pieniądze ina takich warunkach cztalam wszystkie opinie i stwierdziłam ze pracują ta uposledzeni

neron
@kleopatra

normalni dawno pouciekali albo zostali ,,zmuszeni,, do tego, co tam zostali to tworzą już tylko i ,,wyłącznie zakład osób chronionych,,

X
@neron

twoj poziom ortografi jest tak wysoki że nie ma co wyzywac ludzi od uposledzonych więc nie ubliżaj innym weź sie za siebie.

logistic81
@X

To nie zmienia faktu, że ludziska mają rację, poziom intelektualny ludzi zarządzających Hygieniką jest delikatnie mówiąc uwłaczający tym co tam pracują. W ciągu niespełna roku 60% pracowników rotowała, żaden fachowiec podkreślam fachowiec od HR nie powie, że to jest normalna praktyka w zarządzaniu kapitałem ludzkim. Prawda jest taka, że rybka psuje się od głowy. Prezes albo jest ślepy, albo celowo dopuszcza do praktyk jakie stosują pozostali je członkowie top managmentu, i do tego wszem obecny brud i waląca się infrastruktura, z którą kompletnie ic się nie robi, na pewno nie wpływają dopingująco na pracowników.

product

to nie czekaj na wypowiedzenie tylko szukaj korzystniejszego dla Ciebie i Twojej rodziny rozwiązania, tam nic dobrego się już nie wydarzy

Zostaw merytoryczną opinię o Hygienika Dystrybucja - Lubliniec

• Jak się pracuje w Hygienika Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Hygienika Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hygienika Dystrybucja?

Hygienika Dystrybucja
2.1/5 Na podstawie 313 ocen.

Hygienika Dystrybucja