Opinie o Business & Work Consulting Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Business & Work Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Business & Work Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business & Work Consulting Sp. z o.o. w Włocławek

Szukam pracy i właśnie zastanawiam się nad zgłoszeniem do tej agencji. Dalej znajdują tutaj ludziom pracę za granicą? Jeśli tak, to czy można liczyć na jakąś pewną, stabilną pracę? I jak z zakwaterowaniem? Firma załatwia jakieś przyzwoite, czy nadal warunki nie są zadowalające? Poza tym, firma całkowicie opłaca kwaterę? Czy trzeba coś od siebie dawać? Poinformujcie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Business & Work Consulting Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pati Nowy wpis

Rozmowę przeprowadzają w siedzibie firmy lub on-line.

Goga Nowy wpis

Znalazłem pracę w serwisie Razem - kontroler ruchu podczas robót drogowych. Po przyjeździe osiedlili się w okropnym, okropnym mieszkaniu z bałaganem. Było wrażenie tymczasowej jadłodajni, nieprofesjonalizm. Po chwili zadzwoniła i powiedziała, że ​​nie ma wakatu i jest inna praca na autostradzie. Później dowiedziałem się, że wysłała 2 osoby swoich znajomych do kontrolera ruchu. Osiedlili się w okropnym hotelu z Polakami, tą brygadą przebiegłych i (usunięte przez administratora) którzy kradną zegarki. Brygadzista to tylko łajdak i kłamca. W rezultacie zostałem oskarżony, że nie pracuję, tylko stoję, gdy wszyscy są spięci! Właśnie dałem pieniądze w 2 dni, około 300 zł NIE POLECAM KONTAKTU Z NIKOGO, HORROR

Ala

Czy ciężko dostać się do biura?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Business & Work Consulting Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca we Francji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Piotrek

Odradzam pracę przez tą agencję. (usunięte przez administratora) nastawienie na zarobienie jak najwięcej na pracowniku.(usunięte przez administratora)

Klaudia

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje?

Może ktoś mi podpowie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Julita

@Kierowca Dziękuję za tę informację. Pozwól, że spytam o to, na jakich warunkach byłeś zatrudniony. Ostatnio bardzo mało opinii oraz informacji pojawia się na temat pracy w firmie Business & Work Consulting, dlatego będzie to ważne. @Radek A orientujesz się może, czy firma aktualnie szuka pracowników? Jeśli tak, to gdzie można aplikować? Próbowałam znaleźć informacje w internecie na ten temat, jednak nie udało mi się.

Radek

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca więc myślę, że warto z nimi pracować.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Business & Work Consulting o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kierowca

Dokładnie w zeszłym roku wyjechałem z tą agencją i pracowały tam Pani Ania i Wileta bardzo kompetentne dziewczyny i można było się normalnie dogadać, znały temat i języki obce, a teraz to nie wiadomo kto tam pracuje.

Podpowiedzcie jak się współpracuje z agencją? Po raz pierwszy chcę skorzystać,

Pracuje ktoś w Lipsku przy komisjonowaniu?jakie warunki mieszkaniowe?

Pit
@anonymous

Tak w lipsku nie jest jak powinno być w systemie 3na1 daje 15 dni pracy lecz obliczono nam 14dni nie w systemie tylko jakoby w całym miesiącu przepracowanym czyli 22dni robocze a do tego nie jest wpisana kwota jaka jest na umowie tylko o 700euro mniejsza zobaczymy w tym rozliczeniem?

Julita

@Grzegorz rozumiem, że po przyjeździe do pracy, to co zastałeś na miejscu nie było zgodne z tym, co zostało Ci przedstawione w ofercie pracy. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Co takiego Cię zaskoczyło?

..............

ŁADNE ZDJĘCIE NA OKŁADKE TO NIE WSZYSTKO JAK DAJECIE OFERTĘ TO NAPISZCIE SZCZERZE CO I JAK A OD DAWNA WIADOMO ŻE CZYM DŁUŻSZY KRAWAT TYM WIĘKSZY HAM Y ZAGLĄDANIE PROSTO W OCZY TO ...,,.........

ojoj

Dla mnie najważniejsze jest to, że zapewniona jest tutaj pracownikom zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Wypłata i tak jest w porządku więc nie ma co narzekać.

karol

no no, te 8,5 euro to całkiem pokaźna suma według mnie. Są jakieś obostrzenia co do tego czy faktycznie każdemu, bez żadnych kryteriów przysłuhuje to 8,5 eurusa? bo jeśli tak to znając niemiecki chyba nawet nie ma sie co zastanawiać. No i jeszcze polecacie tą pracę przez businees & work? jest coś na co trzeba uważać?

wiesiek

Nie ma tak ze pobierają opłaty. Prawo tego zakazuje. Oni za każdego pracownika maja pieniadze od pracodawcy. Jeżeli macie 8,5€ na godzinę to obie mają w granicach 15-17€ i to jest ich wynagrodzenie.

Witam prosze o opinię czy ktoś ma doświadczenia w pracy z tą firmą w Niemczech czy płacą na czas to co w umowie jak wygląda wspólpraca później ?

Ciekawy

Witam :) ja z takim zapytaniem udało się skontaktować z (usunięte przez administratora) co do tego wyjazdu?

Agon
@Ciekawy

Niestety nie, w piątek próbowałem się do niego dodzwonić, jednak nie obierał telefonu. Maila również nie otrzymałem.

Ciekawy

Witam Serdecznie czy wiadomo już ,czy te "wyjazdy za granice" są rzeczywiście realne? czy posiada ktoś wiedzę na temat tego(usunięte przez administratora)? bo widzę że niestety temat troszkę ucichł na forum proszę o odpowiedź czy wpłacił już mu Ktoś zaliczkę na bilet Dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Business & Work Consulting Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Business & Work Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business & Work Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Business & Work Consulting Sp. z o.o.