Opinie o Krzysztof Sprengel Champion Trans w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Krzysztof Sprengel Champion Trans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Sprengel Champion Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Sprengel Champion Trans w Gdynia

bubu Nowy wpis

byłem na rozmowie o pracy dozo ciężkiej pracy za słabe pieniądze

Małgorzata Nowy wpis

Czy w Krzysztof Sprengel Champion Trans zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to czy są one obowiązkowe czy dobrowolne? Interesuje mnie też to jak są płatne, czy normalnie jak inne godziny czy jakoś specjalnie. Liczę na Waszą odpowiedź, napiszcie.

Były mechanik Nowy wpis

Człowiek dziki. Wyzysk w 100,%. W życiu nie spotkałem się z gorzej oszczędnym i wyzyskującym prywaciarzem. Idealnie pasuje do memow o polskim przedsia biorczu????. Nie poleca w 100 %

Marcin Nowy wpis

W tym roku zupełnie nikt nie podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat współpracy z Champion Trans. Jak firma traktuje pracowników? Oferuje na tyle dobre warunki, że warto pomyśleć o aplikowaniu? Dzięki za odpowiedzi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Krzysztof Sprengel Champion Trans na stanowisko Kierowca C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Adaś

Szef po mimo tego co mi koledzy nagadali całkiem fajny gość ???? poważnie jak miałem sprawę to mi nigdy nie odmówił kasa na czas zawsze była A że lepiej chciałem zarobić to sprawa jasna takie moje prawo więc się rozstalismy co jakiś czas jerzdze do nich pogadać bo bardzo polubiłem szefa

Katarzyna

@Dżigi, jeżeli Twój komentarz został usunięty to znaczy, że był niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Nikt nie usuwa komentarzy bez powodu. Jeśli komentarz jest negatywny, ale nie narusza regulaminu to oczywiście zostaje na forum.

Awe

O widzę, że Łysy załatwił sobie usunięcie nieprzychylnych komentarzy. Hahaha.

Dżigi
@Awe

No mojego też nie ma ????

Krzysiek

Trochę tam pracowałem. Raz lepiej raz gorzej. Kasa była na czas. Szef trochę dziki, kupił jakieś rozbitki i je wyremontował. Na minus, że nie potrafił sie pogodzić, że chciałem odejść. Ale to już było dawno, jakieś 5 lat temu. Ponoć wybudował sobie ładna bazę w Chwaszczynie.

Andrz

A jak o tym powiedziałeś to założę się, że Łysy powiedział- ""przecież tam były nowe aku" . Mi kiedyś zeszło powietrze z przedniego koła, pojechałem na wulkanizacje a tam się okazało, że nie ma dziury, tylko opona jest tak stara, że juz puszcza powietrze hehe.

magneto_niet

Mnie kiedys wypuscil w trase autem bez sprawnych akumulatorow, rozumiem ze myslal ze niektorzy na puszkach to pauzy nie robia .. hehe.. ja zrobilem 9tke i aku zdechł. Haha.

Orest

Super pracodawca, super przewoźnik. Taki, że ogłoszenie cały czas wisi na trojmiasto i olx. U Sprengela to już chyba całe trójmiasto jeździło :)

Mariusz

Pracowałem , jak wiadomo byly lepsze dni i gorsze. chumory dopisywały i też nie . samochody nie najgorsze, firma zmienia na nowsze . wypłata na czas i wcale nie taka zła . ogólnie to polecam.

Kierowca

Panowie, czytam te opinie i mam wrażenie, że coś jest z Wami nie tak ? Wiadomo, jak w każdej firmie jest raz lepiej raz gorzej, ale bez przesady. Jeździłem, miałem płacone. Z właścicielem idzie się dogadać, ale trzeba mniej roszczeniowo a bardziej po ludzku. Generalnie źle nie wspominam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Sprengel Champion Trans - Gdynia

• Jak się pracuje w Krzysztof Sprengel Champion Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Sprengel Champion Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Krzysztof Sprengel Champion Trans
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Olgierda 26 lok. 2
    81-534 Gdynia