Opinie o Tobacco Press w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tobacco Press. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tobacco Press na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tobacco Press w Szczecin

Johnny

Jest źle jest Ch.... wszystko nie tak.. to czemu nie macie takiej ochoty zamienić pracy?? Łatwo pisać i marudzić ale żeby zrobić krok by było lepiej to już nie... hahaha komedia.... niby dorosłe osoby a zachowujecie się jak dzieci barwiące się w piaskownicy g.... gdzie kot narobił... Miłego dnia

Pati

Co to za drogie ceny gilz i bateri przeciez ludzie juz marudzili ze mamy drogie baterie !czy to nie przesada ???

@Pati

Giełdy to mamy 2x droższe od innych. Co ono wyprawiaja!!!!! Szukają pieniędzy nie tam gdzie trzeba

Kwiq
@anonymous

I oni nazywają to przecena fajnie mają

@Kwiq

Gruba przesada!

@Pati

U nas dzis kazdy klient burzyl co to za ceny duze wrb z 16,99na 20.99 i czy sobie jaja robimy ?'wiecznie sie tłumaczyć rozumiem o 50gr maks 1zl ale nie tyle :///

Anonymus

Jaki prezes takie podwyżki - Prezes narcyz myśli że jest zaj..... To i podwyżki muszą być zaj......

Kam
@Pati

Nikt nie bedzie przychodzil do saloniku każdy woli kupic 4baterie energizer za 9,99 w netto a nie tu 2baterie w tej cenie !!!!paranoja

Xd
@Kam

Co sie tu dzieje to gruba przesada tracimy klientow ://

@Pati

Teraz do góry poszły akcesoria i rzeczy do tytoniu.... Ceny masakra :(

PRACOWNIK

ZAPAŁKI 0,49GR!!! CZY WAS PORĄBAŁO ????? NABIJARKA ANGEL 19ZŁ????? A NABIJARKA MASCOTE 49ZŁ???? BIBUŁKI Z TIPSAMI 10ZŁ?????MASAKRA. KAŻDY KTO PODEJDZIE DO KASY USŁYSZY ODE MNIE, ŻE MAMY DROŻEJ CO NAJMNEJ 2X I NIECH UCIEKA STĄD!!!!

Jony
@PRACOWNIK

Dokladnie ! ! ! !

@Pati

http://terenowe.autoklub.pl/news/powtorka-maluszynskich,83875 taka zabawka kosztuje więc trzeba na klientach zarobić :) start w Baja Poland też nie za darmo ....

Janicki
@Pati

Serio ceny z kosmosu juz 20ludzi zrezygnowalo u nas z zakupu baterii a co 5narzeka na gilzy ,jezeli stracimy klientow mogą tylko sobie pogratulowac

Jaaabaduu
@Pati

Czy wam zabrali juz lodowki z salonikow?macie jakies napoje ? Jak salonik bez lodowki ?????

Ooooo
@Jaaabaduu

Lodówki z coli mają być zabrane a mają nam dać jakieś mniejsze z innej firmy ale czekam i czekam i nie zabierają.

Johnny

Widzę że przyjemnie tutaj ludzi się ciśnie :) ale jakoś nikt nie ma odwagi drugiej osobie powiedzieć coś w oczy.. przyjemnie jest być tchórzem.. Takich pozerow coraz więcej..

@Johnny

Gdyby Pan Dorosz odbierał lub odpisywal na mail to nie było by tylu "pozerow". Pozdrawiam

@Johnny

Gdyby DOROSZ słuchał ludzi a nie tylko i wyłącznie wojtka to i firma lepiej by zarabiała i atmosfera byłaby lepsza - jak pracować jakby to napisał Dorosz - "żetelnie" skoro jedną osobę się wyrzuca na podstawie pomówień a udowodnione kłamstwa i fałszerstwa danych - puszcza w zapomnienie i udaje się, że się nic nie stało - a saloniki, które straciły premię na rzecz wojtka i jego saloników - mają o tym zapomnieć ???? przykre

długo będziesz mnie pamiętać

"Wszyscy stawiamy na żetelnych ludzi" to cytat z dzisiejszego maila Właściciela :) 25.06 Pan DOROSZ ma urodziny złóżcie się na słownik ortograficzny dla niego. Chociaż skoro nie ogarnia słownika w kompie to nie wiem czy ten książkowy ogarnie - ale chyba warto spróbować :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tobacco Press? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
blokada terminala

no i jak coś dobrego można powiedzieć o firmie skoro pan DOROSZ świetnie się bawi na rajdach pokazując zdjęcia na FB a dziś terminale zablokowane z powodu braku płatności. Nic dodać nic ująć....

@blokada terminala

U mnie terminal działa cały dzień nie mam żadnej blokady. A co do Pana Dorosza to jego życie i może sobie robić co chce gdzie chce i kiedy chce. On nie wchodzi komuś w życie to po co Ty wchodzisz mu. Boli Cię chyba to co Pan Robert robi. Ewidentna zazdrość.

Dziwne bo mi tez.nie dzialal do ok. 14 I inne salony w naszym miescie tez mialy blokade

Lidia

@Anonymus @Maggi @Dorota Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Nie rozmawiamy na forum o prywatnych sprawach pracowników. Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem, takie wpisy zostaną usunięte. Ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie i może ją polecić innym osobom? Przydałyby się na forum nowe informacje.

I znowu ktoś nowy ciekawe ile ta Pani popracuje. Coś mało ma tych punktów w obsłudze...

P.
@Ania

Agnieszka jest agentem 5 punktów, które nie zostały wymienione. Czyli będzie sama siebie kontrolować. Ja jestem jednym z jej pracowników i szczerze to nie wiem skąd taka decyzja to kolejna kretaczka ale dobrze zna Wojtka to pewnie po układzie poszło

Pracownica
@P.

Witam, Skoro jesteś pracownikiem PANI Agnieszki to dziwi mnie bardzo twój wpis.Tak się składa,że ja też jestem pracownikiem Pani Agnieszki ,I nie rozumiem takich osób które niesłusznie oczerniaja drugie osoby za plecami.Wszyscy którzy u niej pracują dobrze wiedza co to jest za kobieta... A więc , jest przede wszystkim normalna, nie zgrywa Bóg wie kogo,wysluchuje problemów wszystkich na około,nikt nie jest jej obojętny,zawsze próbuje znaleźć rozwiązanie które będzie dla wszystkich dobre(Nie tylko dla siebie).Jest oparciem i wsparciem dla swoich pracowników. Jest wyplacalna i uczciwa.Jest po prostu życiową kobietą,która dla mnie jest wzorem do naśladowania,bo zamiast wypisywać takie bzdury to pomysl jak ona ogarnia wszystko,dom,dzieci,pracę,problemy pracownikow?A przy tym zawsze jest uśmiechnięta i opanowana...mam nadzieję,że ruszy to twoim sumieniem i przestaniesz oczerniac ludzi którzy są dla Ciebie dobrzy...Pozdrawiam

@Pracownica

chyba sama Agnieszka to napisała.. a może córka .. skoro taka uczciwa to czemu firma jest na córkę a nie na nią? Dlaczego pożycza z kasy pieniadze na koniec miesiąca a później oddaje? Ma dobrze bo na każdym kiosku ma osioła, który za nią robi prace. Widziałaś kiedys ją za ladą?

Damian
@P.

Ej ej,hola hola. Coś tu kogoś ewidentnie zakłuło w serce,bądź (usunięte przez administratora) Czy awans osoby,która ewidentnie na to zasługuje,jest powodem do oczerniania jej na forum? Zastanówcie się dobrze. Owszem układy były są i będą,ale dotyczą kretynów,którzy sami nie potrafią zadbać o swoje interesy i zapracować od podstaw. Agnieszka,doszła do tego sama bez wchodzenia komuś w tyłek,bez podlizywania się i bez krętactwa. Pracowałem pod nią,prawie pół roku i nigdy nie było żadnych spięc,nie było problemów,oszustwa na pieniądze,kręcenia z godzinami. Uczciwa kobieta,która swoim wysiłkiem do czegoś doszła i z całego serca życzę jej coraz więcej sukcesów i awansów,bo po prostu na to zasługuje. Potrafi otoczyć wsparciem,w wierzcie mi naprawdę trudnych sytuacjach i nie mam na myśli biegunki... Ale jak widać w naszym kraju ktoś kto osiągnął coś więcej,dla 80% społeczeństwa jest (usunięte przez administratora) i krętaczem. Szkoda mi was. Pozdrawiam ekipe z Cieplic i Jeleniej Góry.

Pracownica
@anonymous

Ale widać jak plytko u Ciebie z inteligencją...skoro wypisujesz takie rzeczy..szkoda ,że nie jesteś na tyle odważnym człowiekiem,żeby powiedzieć jej to wprost np.w dniu wypłaty....dlatego to jest takie oczernianie kogoś bo żal Ci tyłek ściska bo ma coś więcej....widocznie masz za mało pracy skoro masz czas na takie beznadziejne wpisy....A i jeszcze jedno ani Pani Agnieszka Ani jej córki pewnie nawet nie czytają takich forum...więc zajmij się sobą,piękna pogoda idź się po opalac i daj żyć innym...Pozdrawiam

@P.

Żal (usunięte przez administratora) ściska widać... Pani Agnieszka świetnie wykonuje swoją pracę. Dostała awans nie dlatego że kogoś tam zna ale ciężko pracuje. Ma pod sobą ileś tam punktów i jak by coś było nie tak to awansu też by nie było. Więc każdy z punktów był dopilnowany papiery też zawsze się zgadzaly więc czemu doświadczona osoba którą już się znam miała by nie dostać awansu. Lepiej dać kogoś to już w tym siedzi wyżej niż szukać nowej osoby na nowo ja uczyć i przekonać się czy jest uczciwa... Totalnie głupie podejście pisząc że poszło to po znajomości...

@anonymous

Jeśli to co piszesz nie okaże się prawda to za takie bzdury grozi paragraf.. A za starty moralne które może ponieść Pani Agnieszka można potężne odszkodowanie zapłacić. Więc polecam myśleć co się pisze szczególnie bez twardych dowodów.

@Rejden

A po adresie IP spokojnie można dojść kto to pisze. Jeśli nie wiedziałeś/łaś to również każdy telefon ma swój adres IP po którym można namierzyć właściciela

Linda
@Rejden

Czy tu można się wypowiadać czy nie? nie znam Agnieszki ale każdy ma prawo powiedzieć co myśli i jak ocenia firmę. A jeśli komuś się to nie podoba to niech czyta pudelka a nie forum :)

@Linda

Więc jeśli się można wypowiadać to niech każdy robi to w sposób jaki chce.. Ale oczernianie kogoś na siłę musi być piętnowane

Gosia

Pracuję u Agi ponad rok.Nigdy nie było żadnych nieprawidłowości.Jest surową,ale i bardzo sprawiedliwą szefową.Zawsze i w każdej sytuacji można na Nią liczyć.Swoich pracowników traktuje,jak rodzinę.A że nie toleruje złodziejstwa i matactwa,to chyba kolejny plus na Jej konto.

Ajent

Czy do was też dzwonił Robert wypisywać o Wojtka???

@Ajent

Wypisywać czy wypytywać o wojtka czy zabronił pisać na temat swojego prawie przełożonego -do mnie nie dzwonił ale ja nie jestem ajentka

@Ajent

Do mnie też nie dzwonił :) niby po co dzwoni?

@Ajent

Chyba Wojtek chce wiedzieć czy Robert zainteresował się jego przekrętami - nie martw się przecież wiesz ze my wiemy że Robert to twój zastępca a nie szef i nikt się nie wychyli i złego słowa o tobie nie powie

@Anonymus

Robert dziś jeździ po terenie i wypytuje. Jaki to jest zryty facet... On się na niczym nie zna ale jakie ma wizję przyszłości tylko kiedy... Jak zapytałam o podwyżkę to zaśmiał mi się w twarz i powiedział żebym agenta przycisnela to mi da podwyżkę...

@anonymous

A o co wypytywał ?? śledzi swoich pracowników ??

Zestawienia teraz marta robi I nagle takie spadki wszedzie???? W marcu tez niedziele byly zamkniete a jakos u Wojtka wzrost w zestawieniach... czlowiek juz nie wie w co wierzyc I komu. Co to sie dzieje z ta firma

@anonymous

Marta nie zna się na NICZYM

@Plumplum

Jahahhaha co za myślenie wychodzi na to, ze geniuszy postawili na punkty a tłumoków do centrali

Idioci
@anonymous

Jak Wojtek robił to (usunięte przez administratora) bo pod swoich i z 20 miejsca na pierwsze szły salony a jak Marta to sie nie zna ludzie czy wam można kuwa dogodzić????? Polaczki które potrafią jedynie narzekać. Żal mi was

@Idioci

Nie chodzi mi o zestawienia, chodzi mi o jej zachowanie na wizytach na naszym punkcie i sposób rozwiązywania spraw.

@Plumplum

Ja mam Wojtka, z ciekawości jak sie ona zachowuje i czego nie wie?

@Ciekawa

Wielu rzeczy, nie chcę pisać ale jej sposób sprawowania kierownictwa regionalnego w naszym salonie mnie nie zadowala

@Plumplum

To powiedz jej to i tyle

@Ciekawa

Chodzi mi bardziej o to jak Wojtek kręcił w zestawieniach skoro u niego tak ładnie na zielono a rzeczywiście było inaczej

@Ciekawa

Masz Wojtka i co - tak pomaga ??, tak często bywa na punkcie ?? - kłamie, kreci i kombinuje i nie tylko o zestawienia chodzi - a Marta jest młoda i jeszcze się nauczy - byle nie od Wojtka bo wyrośnie następny kombinator i leń

@anonymus

(usunięte przez administratora)nic nie pomaga i w ogóle go nie ma na salonie. Ja pracowałam w Trzebnicy był u nas raz na 4 miesiące. Chyba centrala może to spr prawda?? U koleżanki we Wrocławiu na szybowcowej był też tak 'czesto'. U nas przecenial produkty na 0.1gr i je zabierał ale nie wiem po co mu to bo to były słodycze i zabawki. Może dla dzieci :) ja już tam nie pracuje pół roku ale wiem że nic się nie zmienilo

@anonymous

Hehehehehe poprzeceniał słodycze i zabawki na groszówke i zabrał. Może miał zlecenie zabrać na jakiś cel od firmy te rzeczy do domu dziecka czy coś.

@Grażyna

Ciekawy sposób na następny przekręt - ciekawe co DOROSZ na to - pewnie nic bo skoro wiedział że Wojtek okradł niektóre Saloniki z premii i nic z tym nie zrobił a salonikom, które zasłużyły premii nie oddał to kradzież to też pikuś - Wojtek powinien napisać książkę - jak skutecznie rżnąć szefa - a wy czepiacie się mlodej - napiszcie jakie sposoby ma Wojtek - niech sobie DOROSZ poczyta gdzie mu kasa ucieka a nie kosmiczne podwyżki robi

Jampi
@anonymous

Bo to sa zestawienia rok do roku wiec myslcie troche tepaki !rok temu byly pozamykane punkty

Angi
@anonymous

U nas na pukncie Pan Wojtek byl zrobil co mial zrobic zawsze pomogl rozwiazac problem ,bardzo wporzadku Regionalny !lepiej zajmijcie sie praca a nie oczernianie innych i glupimy domyslami !

@Angi

Angi to ty napisałaś że Artur do ciebie wydzwaniał a teraz chwalisz Wojtka - przypadek ??? Tutaj ludzie podają konkretne informacje podają miejscowość - a ty ?? Może jesteś pracownikiem punktu może ajentem a może to Wojtek pisze chwaląc siebie - jak jesteś pracownikiem napisz okolice w której pracujesz bo wiadomo już że Artur był regionalnym a jeżeli ajentem to w czym Wojtek ci może pomóc - Ajent w tej firmie to najbardziej nie docenione stanowisko - to my zatrudniamy pracowników i musimy onich dbać a Wojtek w czym pomaga ajentom ?? Chyba w umieszczaniu ich saloników na szczycie aby od nich dostać działkę tak więc angi zrobiłaś co ci Wojtek kazał - oczernilas Artura i znów nikt nie patrzy Wojtkowi na ręce

Angi
@Anonymus

Co Ty za bzdury wygadujesz chyba mnie z kims mylisz żadnego Artura nie oczernialam nawet goscia nie znam!Ja Ci sie ta praca nie podoba i to ja zmien nikt nikogo nie trzyma

@Jampi

Jak to pozamykane?? Co Ty wypisujesz za bzdury?

@Angi

Czyli ktoś ma taki sam nick - przeczytaj sobie - jeżeli to nie ty to ktoś posłużył się twoim nickiem

Malwina

Ja juz miałam wczoraj o 12

Malwina

Nie mam....

Wsciekla

Panie Robercie gdzie są przelewy?

@Wsciekla

Nie ma pieniędzy, no chhhhh mnie strzeli jeszcze przyszły papiery z obciążeniami chhhhhh wie za co.

....

Ma ktoś przelew?

Zdenerwował

I gdzie są moje pieniądze? Dzisiaj jest już 16 pieniądze powinnam mieć od wczoraj na koncie... Też mam swoje zobowiązania z których muszę się wywiązać... dzisiaj przez cały dzień kiosk bedziecie mieć zamknięty skoro płacić nie umiecie na czas (usunięte przez administratora) z was są

Hsjskana

@Ona

Skąd takie info?

Wkurwiony
@&×&×&

(usunięte przez administratora) gdzie jest moja wypłata???

1762u383
@Wkurwiony

Nie będzie już. Nie ma to jak zostawić ludzi na weekend bez kasy. (usunięte przez administratora) ich

Havana
@Hsjskana

Gdzie są wypłaty? Porażka. Z misiąca na miesiąc gorzej. Jutro 14, niedziela 15 a z tego co wiadomo wypłaty mają być D O 1 0 ! W głowie się nie mieści.

@Havana

http://terenowe.autoklub.pl/news/powtorka-maluszynskich,83875 tu Robert zostawił Wasze pieniążki... Ciekawe ile nowa zabawka kosztuje??? Oj jak przykro-ostatnie miejsce :)

@Hsjskana

Tak jak Wy traktujecie nas tak my Was!!! WCZORAJ ŚWIDNICA ZAMKNIĘTA O 15:00 BO NIE BYŁO KOMU PRZYJŚĆ DO PRACY. DALEJ NIE PŁACCIE ZA PRACĘ

@Anna

Nie przesadzaj że nie płaca jak płacą z tym że z opóźnieniem ale płacą.

Grażyna

Panie Robercie, mam nadzieję że dotrze do Pana moja wiadomość. Jako że Pan się nie zna na niczym a zwłaszcza pracy w Pańskich salonikach( no sory ale to prawda). Pragnę udzielić Panu rady która ma dotyczyć WYMYSŁU takiego jak stawianie na zatrudnianie osób starszych kobiet a co gorsza mężczyzna po 40, 50 . Proszę Pana jest to bardzo idiotyczny niestety pomysł. Już pomijając że wiele takich osób nie widziało w życiu na oczy komputera, skanera, drukarki, lottomatu. Ludzie czasami zachowują się jak szarańcza, zbiera ich się dużo, jak małe dzieci nie potrafią ustawić się w kolejkę i czekać cierpliwie na swoją kolej jak nie kłócą się między sobą to skaczą po głowie sprzedawcy. Ale do rzeczy- czasami a właściwie często młode, prężne dziewczyny nawet nie są w stanie tego ogarnąć i po głupich 7 godzinach są już zajechane a co dopiero ustawiać w sklepie szybkiego ruchu ,,starsze" osoby.

@Grażyna

Dlatego polecam stawiać na młode osoby lecz przede wszystkim odpowiedzialne, uczciwe i zaangażowane które mogą potraktować tą pracę jako początek kariery, przyuczenie do innej poważnej solidnej pracy na właściwej umowie.

eltom6
@Grażyna

Pani Grażyno nie zgodzę się z tym, że w salonach powinni pracować tylko młodzi ludzie, ponieważ z młodymi różnie bywa. ja akurat pracuję w salonie gdzie wszyscy(4 osoby) mają grubo po 50 i wszyscy pracują już w tym punkcie ładnych lat. Myślę, że jest to jeden z najlepszych punktów w całej firmie. Problemem, który warto zgłosić do rozpatrzenia p. Robertowi jest zróżnicowanie zarobków na poszczególnych punktach. Nie może być tak, że jedni mają utargi kilkakrotnie większe od innych, czyli pracują dużo więcej, a zarobki są wszędzie jednakowe(13,70 zł. brutto) pozdrawiam

@eltom6

Być może jesteście Państwo wyjątkiem, ale przewertowałam już wiele starszych osób i wiem że to nie miejsce dla nich. A z młodymi różnie bywa- dopisałam nie chodzi o byle jakiego młodego a takiego który jest wychowany na osobę odpowiedzialną, zaradną i zaangażowana.

Dlaczego kiosk w netto Bielsko jest ciągle zamknięty??? I czynny do 19stej max

@anonymous

Wyciągnij wnioski i odpowiedz sobie sam: nie ma komu pracować a jedna czy dwie osoby nie pociągną po 14 godzin z dnia na dzień. Zatrudnij się to będzie otwarty.

@Grażyna

Jaki RKS takie punkty Wojtek robi co chce czyli nic - Robert - bez komentarza - nie reaguje bo po co jedną firmę już utopił . Dlaczego zastępca Wojtka czyli Robert nie pojedzie do saloniku i nie załatwi pracownika - No tak jak może załatwić skoro obydwaj się na niczym nie znają - Robert obudź się bo tą firmę też utopisz

@Anonymus

Grażyna idąc takim myśleniem powiedz dlaczego Netto nigdy nie jest zamknięte? Dlaczego Inmedio się nie zamyka? Czemu stacje benzynowe zawsze otwarte? Są ludzie tyko u nich nikt nie chce pracować, jaki zarządca taki pracownik. Wojciech, który przychodzi się polansować, który zawsze się spieszy, obiecuje przyjechać a nie dojeżdża. Ta Pani teraz z kiosku jest sama, rozmawiałam z nią i ona od miesiąca jest sama !!!!! mówiła, że Wojciechowi się nie spieszy z zatrudnieniem, że był u niej trzy razy i nawet nie zapytał czy daje radę. Tak firma salonikprasowy dba o pracownika!!!

@anonymous

U mnie RKS to Marta - może jest młoda może niestety Robert ma na nią duży wpływ przez co tylko traci -Ale jak czytam o Wojtku to teraz wiem o co chodzi - to poprostu tak samo pusty, nie znający się na niczym człowiek jak jeden który czasami się pojawia w salonikach i opowiada niestworzone historie. Facet który zniszczył jedną firmę teraz razem z Wojtkiem wykończy druga - a potem razem usiądą i będą sobie opowiadać bajki jak jest fajnie - Pani Ewo - niech się może Pani weźmie - pierwsze niech pani odsunie Roberta od saloników i skontroluje tego śmiesznego Rks-a który okrada i panią i inne Saloniki fałszując wyniki i dokumenty

@anonymous

Właśnie o tym mówię że Pani jest sama więc nie wyrabia i musi zamknąć o 19 bo się zajedzie. O tym właśnie mówię a klienci powinni być myślący że to nie wina tej pani a firmy bo ta pani nie jest robotem.

@Anonymus

Bardzo dobrze napisane, Robert steruje młoda Martą a ona trzęsie się na kazdym kroku o to co powie Robert czy mu się to czy tamto nie spodoba. Ogólnie jest słabo myśląca, nie logiczna a Robert na niczym się nie zna. Przykra sprawa

@Grażyna

Na drzwiach do saloników powinno wisieć jego zdjęcie z dopiskiem wstęp wzbroniony - lepiej niech z wojtusiem gdzieś wyjadą i opowiadają sobie jacy są zaj...... Wojtuś przynajmniej ma dobrą pensje drugie tyle jak nie więcej ukręci na boku okradając inne Saloniki i ajentów z nagród . Jest cwany. A Robert jest z Marsa . W jego przypadku to prawda faceci są z marsa

@Anonymus

zgadza się. Wojtkowi już całkiem sodówka uderzyła do głowy. Zastanawiam się tylko jaki cel ma Robert, że nie ukręci Wojtkowi "tych boków" tylko nadal pozwala by ten żywcem wynosił towar z salonu i się tak panoszył. Jak się z nim rozmawia to on jakby był już wlaścicielem tej firmy. Może Robert sprzeda to w końcu firmę a Wojtek kupi? Nie rozumiem tego postępowania...

pracownica
@anonymous

współczuję tylko żonie Roberta bo jak narobi długów jak w Tobacco to ona będzie miała pecha - najwyraźniej się tym nie interesuje - a szkoda - może pohamowała by jego narcystyczne zapędy - jeden myśli, że jest tak zajefajny - że jak się uśmiechnie i opowie bajeczkę jak to jest fajnie to jest fajnie - a drugi cwaniaczek czyli Wojtek go w tym utwierdza, a poza jego plecami śmieje się z niego i doi jak krowę :) Panie Robercie - niech Pan zacznie myśleć - jak Pan tak jeździ od saloniku do saloniku przestanie opowiadać bajki - my wszyscy wiemy, bo Wojtek wszystkim już powiedział że ma pan długi ogromne w eurocashu i nie tylko i zapyta się nas - pracowników - jak ten cwaniaczek pracuje - ale nas a nie ulubienic Wojtka z którymi dzieli się kasą. Panu naprawdę nie przeszkadza - że saloniki wojtka robią co chcą bo on na to pozwala - a on to już na bezczelnego bierze sobie z niektórych saloników co chce i się śmieje ze wszystkich - włacznie z Panem

Macie już wypłatę?

olga
@pracownica

Panie Robercie, a czy takie kierownik nie powinien być częściej na saloniku niż 1x na 3 miesiące??? I co z tymi zestawieniami ??? dlaczego są tak nieregularnie ?? kiedyś Marta wysyłała je regularnie 1x w tyg, wysyłała promocję, kontrolowała prasę na ladzie i ilość sprzedanych zapalniczek. Kiedyś było to wkurzające te jej maile co dwa dni z ciśnieniem ale teraz widzę, że moi pracownicy potrzebują takiego bata, że było to dobre, bo mail Wojtka raz na 2-3 tyg z tekstem "w załączniku zestawienia - trzeba przycisnąć" nie motywują.. a jeszcze jak się otwiera i widzi, że jakiś salon skoczył z 20stego miejsca do czołówki to nic się nie chce. Niestety kiedyś minęło bezpowrotnie mamy jak mamy. Nie chce tu chwalić Marty ale jak ona była to czuło się respekt, nie znam drugiej osoby, która tak żyła pracą. Teraz jest luz - zero satysfakcji z pracy, zero zaangażowania

Amigos
@olga

Zajmij sie praca a nie pieprz tyle na forum cos sie nie podoba wypad kazdemu dogodzic sie nie da :) pozdro

Anonymuska
@Amigos

No to chyba nam się Wojtek zdenerwował :) Marta Martą ale może Robert w końcu nam napisze jak u nas w firmie karze się za oszustwo ?? W końcu Wojtek nie oszukał i okradł tylko nas ale też Roberta o czym wszyscy wiedzą . Dlaczego my mamy pracować aby kłamca i oszust brał nagrody ??

Maciej
@anonymous

To i tak ta Pani robi łaskę firmie że do 19 ma otwarte, bo ja bym na jej miejscu to zrobiłbym swoje 8 godzin i zamknął już o 15 i poszedł do domu. Tak właśnie w (usunięte przez administratora) ludzi jeb... , nie wiem kogo ta Pani ma za kierownika regionalnego i nic mnie by nie interesowało że Robert zagląda o której salon jest zamykany bo ani Robert ani Marta ani Wojtek nie będą leżeć w szpitalu z rozbitą głowa jak ta Pani pierdyknie z przemęczenia w posadzkę ani znosić bólu rodziny jak nie przeżyje. Nie potrafią być porządna firmą ani porządnym pracodawcą to niech nie oczekują że tak będą traktowani !!!!

Sama
@olga

Mam gorsze problemy niż ty. Niż myślenie o zestawieniach, utargach, ilości sprzedanego tego czy tamtego. Kiedy mój problem to czy w ogóle będzie miał kto stanąć i przyjść do pracy.

Czy dzisiaj będą przelewy skoro 15 to niedziela .... Jak myślicie

@Ciekawa

Pewnie nie bo trzeba Wojtkowi nasze nagrody wypłacić

Pracownikx

Niskie zarobki to jedno.. dodatkową frustrację powoduje stosunek ludzi do Ciebie.. przed chwilą dostałam solidny ochrzan za to, że poszłam do toalety... Brak słów normalnie.. najlepiej założyć pampersa chyba , żeby pod żadnym pozorem nie zamykać sklepu bo ludzie to by chyba poumierali jakby salonik był zamknięty dłużej niż 5 minut.

@Pracownikx

To prawda, myślę że jakby ludzi traktowali z szacunkiem to by doceniali ludzie ta prace nawet mimo niższych zarobków i nie byli tak skorzy do rezygnowania. Najlepsze jest to że oni myślą że jeden człowiek jest równy drugiemu-mam na myśli to że jak solidna osoba wyuczona która ma w sobie wysokie poczucie estetyki, która jest solidna, odpowiedzialna i zaradna mówi że się chce zwolnić to dają ogłoszenie na nowego pracownika, zgłasza się 10 osób i oni są happy - może się zwalniać. Tylko że z tych 10 osób to z 5 nie przyjdzie na umówioną rozmowę, 4 niedojrzałych, nieudolnych osób przyjdzie, zobaczy że się nie siedzi i czyta gazetek tylko zapiernicza a do tego ponosi odpowiedzialność za towar i pieniądze to zrezygnuje bo nie dla nich odpowiedzialność, a jedna solidna osoba uzna że nie dla niej praca i odpowiedzialność za takie pieniądze i na takiej umowie.

A ja tak z ciekawości.Artur pracował od 1.02. Dlaczego nikt wczesniej nie pisal o jego wyskokach tylko wszystko tuż przed jego zwolnieniem ? Jakaś zorganizowana akcja, czy jak? Nie kwestionuje prawdziwości wpisów ale dziwi mnie, że przez 2 miesiące nie było żadnych uwag a nagle lawina.

Cab

Wcześniej był normalny. Na inwentaryzacji zachowywal się jak przyglup, kiedy przyjeżdżał na wizyty nie można było go znieść na punkcie. Człowiek wzięty z ulicy, na pracy nie znał się wcale. Rozumiem ze od czegoś trzeba kiedyś zacząć ale Artur to kompletny ewenement. Praca z Wojtkiem jak najbardziej na plus, konkretny gość i czuje się przed nim respekt a nie jak Artur- nikt nie zwracał na niego uwagi

anonymus

Ogólnie to dziwne było- ciekawe czy ktokolwiek zapytał się Artura czy to prawda - czy sprawdził telefon służbowy. Tutaj kilka wpisów i faceta się zwalnia - były wpisy, że Wojtek sfałszował wyniki sprzedaży przez co premie dostawały saloniki , które z nim się dzieliły nagrodami, były wpisy że Wojtek nie przyjeżdża na punkty - nawet z nazwami punktów - były wpisy o tym, że kombinuje z towarami inie tylko - tutaj zero reakcji - a może Artur - podobno kolega Wojtka -odkrył na jego punktach jakieś oszustwa -i kolega Wojtek go załatwił -dziwne to zwolnienie tego faceta - ale prezesem to już chyba jest wojtek a nie Robert :) - trzeba sprawdzić w KRS- ie bo Wojtek najwyraźniej jest nietykalny - ciekawe kto zwolnił Artura -wojtek czy Robert ?? ktoś wie ??

@anonymus

Szczerze to myślę że gdyby Wojtek był prezesem a nie Robert to byłoby lepiej. Chociaż wcale Wojtka nie uważam za cud ale chyba każdy byłby lepszy od Roberta który na niczym się nie zna, życia nie zna, na ludziach nie zna. Jak pomyślę o tym jego wymyślonym pomyśle o starszych babkach na punkcie nie znających się kompie a co dopiero na ogarnięciu lottomatu, kasy, drukarki to nie wiem w jakim on świecie żyje.

maciek
@anonymus

a skąd wiesz, czy to tylko "kilka wpisów" zadecydowało o zwolnieniu? Jestem przekonany, że Artur musiał mieć coś za skórą. Ja mam wrażenie, że Robert zdaje sobie sprawę, że Wojtek go okrada, że nie pracuje itd ale przyzwala na to bo sam nic nie wie i gdyby się jeszcze Wojtka pozbył to.... Fakt jest taki,że firma chyba źle stoi dostawy to porażka - po 10 sztang fajek??!!! żadnego nowego towaru, fajek wodnych brak, sklep internetowy chyba już się skończył. Do tego Wojtek w terenie - a Robercik nadal uważa, że on taki czysty i fajny :)

Anonymuska
@maciek

Dziwne ja robiłam zamówienie kilka dni temu na stronie internetowej - fajki wodne dostałam słodycze dostałam chusteczki dostałam może źle szukasz bo fajki wodne zapalniczki itd są

@Anonymuska

fajki wodne są - kilka rodzai - zamówiłam dzisiaj - ogólnie zapalniczki, słodycze i torby ozdobne zamówiłam bo mi się pokończyły - nie wiem isklep jak na razie wg mnie działa - chyba że towar nie przyjdzie i zamówienie nie bedzie zrealizowane - zobaczymy pojutrze

Zostaw merytoryczną opinię o Tobacco Press - Szczecin

Tobacco Press