Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska w Borzechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska w Borzechowo

Hania Nowy wpis

Dziękujemy za pyszne jedzonko w restauracji k2 dziękujemy za organizacje tego pięknego 40 letniego pożycia małżeńskiego naszego, goście zadowoleni my również. Ogromne podziękowania dla kelnera Grzegorza który w swojej pracy spełnia się w stu procentach,. Dziękujemy Hania i Piotr

Evivalarte Nowy wpis

Jadłem w setkach restauracjach na całym świecie a najbardziej haniebna kurtuazję zaświadczyłem na rodzimym Kociewiu. Niejaki Pan Dariusz po prostu nas zbluzgał, ze nie umiemy czytać ze Polacy to taki naród ze zobaczy napis rezerwacja a i tak wlezie z butami. (Była jakaś mała tabliczka za krzakami gdzie coś było napisane ze rezerwacja) wchodząc do lokalu zapytaliśmy czy jest możliwość zamówienia posiłku Pani kelner powiedział, ze oczywiście żeby usiąść a podczas jedzenia, ( jedzenie całkiem dobre, chociaż kwestia podania pozostawia dużo do życzenia ) przyszedł największy cham jakiego widziałem, żeby na nas nakrzyczeć, ze nie powinnismy jeść tu i nam stać nad nami gdy jedliśmy i nam ubliżać ze nie umiemy czytać a ja tłumacze ze sie spytałem kelnera czy mozna to on ,,po co pytasz skoro napisane a sie pchacie tu nie wiadomo po co”. Finalnie musiałem po kliku próbach krzyknąć na niego żeby sobie poszedł już i ,,skończ wasc wstydu oszczędz” oczywiście jedzenia nie dojedliśmy bo każdy stracił humor. A pojechaliśmy tam sprawdzić jedzenie bo chcieliśmy wziąć katering na wigilie firmowa na kilkadziesiąt osób, ale po tym co uświadczyłem to będę przestrzegał i negował to miejsce każdemu regionalnemu partnerowi jak i znajomym. A i Jeszcze jak na samym początku zamówiłem lemoniadę to krzyczał z konca sali, lemoniady nie dostaniecie bo nie ma, zamiast podjeść i poinformować. A jak zapytałem o godność to powiedział ze możemy sobie pisać na niego co chcemy i na koniec nam jeszcze ironicznie dziękował. DRAMAT jak tacy ludzie mogą pracować w usługach bez manier i kultury. Zachowywał się jakby był nie wiadomo kim, bardzo mu współczuje musi mieć smutne życie ze odreagowuje na klientach @pracodawca.

petronet51@wp.pl Nowy wpis

Witam! jestem turystą z Sopotu ,kocham Bory Tucholskie, byłem w Państwa restauracji, i byłem zawsze zadowolony z obsługi i menu. Niestety 13.10 2022r '.pech' zamówiliśmy kotlet schabowy dostaliśmy mięso nie przyprawione,z odpadającą panierką , wiadomo leżała tak już parę godzin ,tej pysznej kapusty zasmażanej jak na lekarstwo Już Was skreśliłem i odradzam znajomym. .

Marek Nowy wpis

Jakie są godziny otwarcia restauracji?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ktoś

Inwestują i nie płacą wykonawcom trzeba się prosić o pieniądze za wykonane prace. Jest to bardzo nieuczciwe zarabiają a innym ni chcą zapłacić

Ktoś1
@Ktoś

najwidoczniej źle usługa była zrobiona. Widać, że ktoś źle życzy. Pracowałem w tej firmie. Właściciele są uczciwi i kompetentni. Zarobki dobre.

Sami swoi

Zatrudnianie ludzi na czarno marne pieniadze 10 zł na godzinę śmiechu warte jak legalnie jest najniższa 13,70 menadżera dawno bym zwolnił ale na układy niema rady

klhgf

@karlik a powiedz co konkretnie nie odpowiadało ci w pracy w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym K2? podaj konkretne przykłady żeby można sie było odnieść

Karlik

Dlaczego tylko ty się wypowiadasz robić się nie chciało tylko ściema i byś chciał zarabiać nie wiadomo ile !!!!!Idź do pracy na akord na produkcję to docenisz to co miałes w k2!!!!

piotr

A co inspekcja pracy na to?

KUBA

Nieprawda że nierzetelny pracodawca pracowałem w tej firmie i wyplaty były zawsze na czas ,szefostwo ma zaufanie i szacunek do swoich pracowników wrecz pomagają w trudnych sytuacjach .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska - Borzechowo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Katarzyna Langowska
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wczasowa 30
    83-224 Borzechowo