Restauracja Spot

Poznań

Opinie o Restauracja Spot

art 2014-03-19 10:42
Jak na tyle co jest tam pracy za takie pieniądze i warunki to na pewno strata czasu. Właścicielki udają miłe a w mailach jadą po obsłudze itp. do tego noszenie stołów, blatów bo kto ma to zrobić tylko obsługa w koszuli i spodniach, że potem strach podejść do klienta bo jesteś spocona/spocony jakaś porażka !!
zniesmaczony 2014-10-12 22:15
Zgadzam się z powyższą opinią. Złe traktowanie pracowników pozostawia wiele do życzenia, przy jednocześnie śmiesznie niskich pensjach nieadekwatnych do ciągłego natłoku pracy. Zdecydowanie odradzam. Praca dla osób lubiących stać cały dzień na nogach cieżko pracując za pół darmo i będących za wszystko ruganym i pomiatanym.
jiog 2016-04-30 18:30
Restauracja jak każda inna @ania, wiadomo, sami kelnerzy to głównie dorabiają sobie dzięki napiwkom...
alunia51 2017-04-19 20:03
Witam , no to czas i na moja opinie o restauracji Spot ,a przede wszystkim o jedzeniu podawanym .Powiem ,tak -nie polecam nikomu tego przereklamowanego miejsca -kelnerzy udaja byc mili , lecz niestety nie trzeba byc po psychologi by odczuc ich wykonywana prace z musu ,bez przyjaznych usmiechow do klientow ,a przede wszystkim do ludzi .Co do meni to drogie potrawy i okropne .BYŁAM dzis tj 19 kwietnia czas , poswiateczny -zamowiłam znane mi i kIedys b dobre danie -danie PYZY Z WIEPRZOWINA .....-otrzymałam pyzy zimne , twarde a zamiast wieprzowiny byłe skrawki szynki ,chyba poswiatecznej, skory wieprzowe, gorsze jak w galarcie wieprzowym w czasach komunistycznych , gdy trudno było o mieso bo wtedy dominowały kartki Zjesc to sie nie dało ,widzac moje niezadowolenie kelner spostrzegł podszedł zapytac czy wszystko smakuje -wiec powiedziałam co czułam i to ze juz wiecej tam nie zawitam .Reakcja zenujaca skory w zimnych pyzach a w nagrode za skrawki w renomowanej restauraji-l
kelner nie policzył w rachunku herbaty .-Czy wiecej cos trzeba pisac? polecac? odradzac> słowa tu napisane sa szczere i prawdziwe ODRADZAM , A JA POWINNAM NIE ZAPŁACIC WCALE ZA TAK PODŁE JEDZENIE W DZISIEJSZYM DNIU .POWODZENIA SZEFOWIE KUCHNI SPOTU!!!
Zostaw swoją opinię o Restauracja Spot - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Spot