logo Ankopol

Ankopol

Wrocław

Opinie o Ankopol

nick 2010-11-19 19:29:08
Wysyłają ale nie płacą. (usunięte przez moderatora)
prawda 2010-11-22 17:59:46
Niestety to prawda.
Pracę daja obiecują i rodziny bez pieniędzy zostawiają. (usunięte przez moderatora)
anonim 2010-12-04 17:54:48
JEDNA WIELKA LIPA, NIE PŁACĄ TYLKO GADAJĄ!!
zadowolony 2011-01-03 20:33:54
ja byłem z nimi na jabłkach w Liege i to dwa razy z rzędu co roku i dowieźli i pieniądze płacili i zakwaterowanie było i z tego co wiem wszyscy zadowoleni byli i z właścicielem bez problemu można było się dogadać wiem nie rozumiem dlaczego nagle tak miałoby się zmienić??
anonim 2011-01-08 18:05:54
Też byłem z nimi,Zawsze było wszystko ok.
Zawalił francuski pracodawca,który
nie dotrzymał umowy i nie zapłacił do tej pory.
Mam nadzieję,że wszystko zakończy się pomyślnie i ludzi odzyskają
pieniądze
OK! 2011-01-10 00:50:32
ja też jestem zadowolona. było ok. mieliśmy opiekuna tam na miejscu, więc w razie czego pomagał. zawsze się można było skontaktować telefonicznie żeby rozwiązać jakiś problem. a pieniądze wpływały na czas chyba tylko raz się zdarzyło minimalne opóźnienie, ale to przez francuzów. Ogólnie to polecam współpracę!
lux 2016-04-21 20:33:26
znana we Wrocławiu agencja pracy.. jednak to co dziwne, oni nie wrzucają ofert nigdzie. Jak na agencję to są mało widoczni ostatnio i zastanawiałem się czy w ogóle jeszcze pośredniczą w zatrudnianiu pracowników do innych firm, bo to aż niemożliwa ta cisza
Zostaw swoją opinię o Ankopol - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankopol