Biuro Rachunkowe ARTUS

Opinie o Biuro Rachunkowe ARTUS

były pracownik 2009-07-11 21:01:17
miałam " przyjemność pracować :( odradzam pracę jak i przyszłym klientom !) zresztą widać to po rotacji pracowników , że coś jest chyba nie tak !!! zarobki marne ! zero podwyżki ! jedyne co może się zdarzyć to obniżka ! szefowa żyje w przekonaniu , że wszyscy kombinują za jej plecami dlatego nagrywa i kontroluje swoich pracowników w każdy możliwy sposób ! do tego [usunięte przez moderatora] !!!!

uff ! jak dobrze , że nie muszę już tego wąchać !
były klient 2010-01-25 15:02:42
Mogę tylko potwierdzić złą opinię. Pani [usunięte przez moderatora] traktuje innych ludzi jak bydło. Byłem tam rok jako klient i odeszły 3 pracownice. Nie dziwi mnie to, bo krzyczała po nich nawet przy klientach wyzywając ich od [usunięte przez moderatora]. Jak zdarzył się błąd w księgowości to oczywiście zwalała to na innych a na koniec oszukała mnie na 1500 złotych i od 2 miesięcy nie wypełniania deklaracji VATowskich. Odradzam!!!!!
2010-05-17 17:10:47
panie byly kliencie - na innym forum opisujesz ta sama sytuacje tylko wtedy na 1000 zl niby cie oszukala!!!
klamiesz byly kliencie w najpaskudniejszy sposob jaki mozna - nawet podpisac sie nie masz odwagi bo wiadomo wtedy mozna by cie za oszczerstwo oskarzyc
taki zaklamany jestes ze nawet kwoty ci sie juz myla na jaka niby oszukany jestes,
ja u [usunięte przez moderatora]prowadze ksiegowosc (3 firmy) od wielu lat i nigdy zadnej wpadki nie bylo, [usunięte przez moderatora] jest wymagajaca to prawda i potrafi [usunięte przez moderatora] jak sie 20 rachunki przyniesie ale najbardziej wymaga od siebie!!!
jest do dyspozycji klienta 24h na dobe 7 dni w tygodniu, wie wszystko o swoich klientach bo po nocach siedzi i sprawdza po takich "bylych pracownicach" co to tylko w solarium siedza i w krzywych zebach dlubia,
zal mi ciebie maly-anonimowy czlowieczku, pewnie pol zycia spedzasz na szkalowaniu innych
szczyt 2016-04-19 11:51:34
w Warszawie jest kilka podobnych biur rachunkowych, o podobnych nazwach. A to mogło wprowadzić tutaj kilka osób w błąd. Szczególnie jeśli chodzi o siedzibę.
Zostaw swoją opinię o Biuro Rachunkowe ARTUS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe ARTUS