Opinie o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Instalcompact Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Czy Inżynier Budowy jest możliwy w firmie Instalcompact Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

wtf

Zapomnij, firma zwalnia ludzi na potęgę, od kiedy rządzi kamila.

Chętny pracować

Hej, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca spawacza ile zarabia i czy są nadgodziny

@Chętny pracować

Hej, też jestem ciekawy i chętnie dowiem się, jaka jest pensja dla spawacza? Ja mam doświadczenie 6 lat w tej pracy. Czy mógłby dostać z tego powodu minimum 6500 zł netto? I czy spawacze pracują tu w stałych godzinach od pon do pt, czy jest inny system pracy??

Gruby Nowy wpis

6.500 netto jak zrobisz cały miesiac po 12h + wszystkie soboty no to może tyle wyciągniesz

@Gruby

Wszystkie soboty? Tak można? Zawsze jest co robić? I ile godzin jest w taka sobotę? Oraz jak od jednej płacą? Zastanawiam się czy wiele osób tak na pełnych obrotach pracuje?

Czy firma Instalcompact Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Widzieliście ten komentarz o tym, że ludzie stad kiedyś chyba odchodzili „na potęgę”? tak przynajmniej ktoś to ujął jeszcze jakoś w maju z tego co widzę. Do dziś zaszły jakiekolwiek zmiany w tym zakresie? interesuje mnie zatrudnienie się jako młodszy konstruktor elektryk, jest to w zasadzie pierwsza z ofert na głównej stronie. opiszecie jakie są standardy pracy? i przede wszystkim jaka kasa wychodzi?

Cześć, a czemu? No ja wlasnie planowałem podesłać to cv na stanowisko pracownika produkcji, bo właśnie kogoś szukają. Odradzasz? Lepiej szukać dalej? Widełek w sumie nie podali, czyżby chodziło ci o wynagrodzenie?

Ktoś

Niestety nie, wszyscy są niemożliwi.

@Ktoś

w jakim kontekście to ujmujesz? chodzi o atmosferę? tu w tym pyt chyba zabrakło dopisku na temat samego awansu... co do niego się odniesiesz? jakie są obecne perspektywy?

wtf

Zapomnij, firma zwalnia ludzi na potęgę, od kiedy rządzi kamila.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalcompact Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik Produkcji?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Instalcompact Sp. z o.o.?

Były

Praca i atmosfera ok nawet big ok , tylko płace zwłaszcza niektóre nie zwalają z nóg.Mega plus to wypłata na czas, i od każdej złotówki odprowadzony ZUS co jak się okaże za ileś tam lat ma kolosalne znaczenie.(emerytura)

jaka jest atmosfera w firmie instalcompact? Chodzi mi głównie o dział wykonawczy/kierowniczy. Czy częste są wyjazdy w delegacje?

@Gość

Jeszcze nikt nie odp a ciekawa jestem gdzie zazwyczaj takie delegacje mogą się odbywać. Wiadomo jak obecnie za nie zapłacą? One raczej kilkudniowe by były?

Spawacz

Witam chciałbym się dowiedzieć ile zarabia spawacz?

Szukam

Pracownik Logistyki Wewnętrznej / Magazynier - ogłoszenie, dużo wyciągnę na tym stanowisku?

odp
@Szukam

pytasz ile zarobisz, czy ile ukradniesz?

@odp

A to pracownicy tutaj dokonują takich rzeczy?

Grzegorz
@odp

Wszyscy (usunięte przez administratora) kończą tak samo wiec proszę się zastanowić zanim coś przywłaszczycie kamerek tam nie brakuje

Iwona
@Grzegorz

znaczy w firmie jest monitoring o ktorym nie wszyscy wiedza skoro sobie tak biorą ?

Dawid
@Iwona

Kamerki widać na całej hali więc uwaga wszystko monitorujemy A jak złapiemy to konsekwencje wyciągnięmy

@Dawid

ciekawa wobec tego bym była jakie to konsekwencje mogą być ale przede wszystkim czyny, bo ktoś o podbieraniu czegoś pisał a coś jeszcze ludzie tu praktykowali? ogólnie to zdarzają się zwolnienia dyscyplinarne?

On

Niet!!!!

Hanna
@On

Post użytkownika anonim został usunięty, w związku z tym nie wiem, do czego odnosi się Twoja odpowiedź. No ale tak czy inaczej - ja chciałam zapytać o to, czy zatrudniając się w Instalcompact istnieje możliwość dopasowania grafiku do własnych potrzeb, czy jednak pracodawca na to nie pozwala?

Vasilij

Супер робота

lepsze jutro było wczoraj

Zgodzę się z Posłem. Pracownicy nowo przyjęci bez żadnego doświadczenia startują niekiedy od stawek wyższych od pracowników z długoletnim stażem. Dochodzi do takich paradoksów że pracownicy z kilkunastoletnim doświadczeniem w IC szkolą nowych pracowników którzy mają wyższe stawki niż oni a po trzech miesiącach dostają kolejną podwyżkę. Mało tego świeżaki odchodzą po jakimś czasie bo za mało zarabiają lub nie mogą znieść panującej atmosfery. Zostają starzy, doświadczeni pracownicy którymi łata się braki kadrowe i którym się wmawia że ich doświadczenie jest dla IC bardzo cenne.I tak to wygląda w skrócie. Na horyzoncie nie widać żadnej nadziei na lepsze jutro, natomiast widać coraz większa frustracje wśród pracowników.

Przyszły
@lepsze jutro było wczoraj

Jak ci tak źle to załóż swoją firmę. Najlepiej stwórz konkurencje dla instal.. Jak sie nie podoba do droga wolna.

Dawid k
@Przyszły

Zajmij się praca bo ci premie obetne A swoją drogą reakcja po roku niezły zasłon

Emerytowany pracownik Nasa
@Przyszły

Takie odżywki już nie raz słyszeliśmy od kadry zarządzającej. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Jest to na hali często stosowane sformuowanie.

Lolo
@Emerytowany pracownik Nasa

Tak to prawda szczególnie taki tekst to od pana D często było słychać jak nie miał argumentów na swoje obiecanki i kłamstwa

Dawid

Jaki macie sposób na nadgodziny ?

Gruby spawacz
@Dawid

Przez 8 h nic nie robić. Kawka internecik pogawędki a potem nadgodzinki a najlepiej w sobote

Witam możecie podać zarobki na spawalni + - ile na godzinę i czy są jakieś premię? Czy nadgodziny są płatne 50 i 100% pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Spawacz

Najlepsza firma. Kadra zarządzająca na najwyższym poziomie. Gorąco polecam firmę z tradycją. Praca tu to sama przyjemność i bezstresowe wykonywanie pracy. Kwestia wynagrodzenia to temat indywidualny każdego pracownika. Warunki pracy są na najwyższym poziomie czysto i ciepło. Jestem mega zadowolony z pracy z tymi ludźmi i w tym firmie.

monter
@Spawacz

godzina 12;13 a spawacz zamiast spawać to siedzi w WC i pisze opinie rada dla kadry skierować kamery na spawalnie i sprawdzić który to koleś o tej godz był autorem tego tekstu widocznie ma za dużo wolnego czasu

Oz1x
@Spawacz

Czy dostanę tam 4.000 od razu. Niedawno przeprowadziłem się do gminy i szukam pracy jako spawacz bliżej domu

Długi vel żyrafa
@Oz1x

Tak 4000 tyś to dostaniesz. Po 10 latach jak będziesz grzeczny

wojtek

stare niebezpieczne maszyny zwłaszcza wiertarki na których wierci się wszystko od 2cm do 2 m brak stabilnego mocowania wszystko lużne wyrobione pamiętające lata 80 brak reakcji na ten stan ze strony tak zwanych '' majstrów'' wolą posiedzieć w akwarium i obgadywać pracowników niż poprawić sytuacje ze sprzętem

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Instalcompact Sp. z o.o.?

leo

tak biorą wszystkich jak leći

Gruz

Szkoda, że wszystkie niewygodne komentarze są usuwane... widocznie prawda boli

ŻYRAFA - KŁAMCZUSZEK

CZY on nadal pracuje i kłamie i obiecuje złote góry

ćwierć- wałek ---żyrafa

ile zarobie na produkcji na 8 h

kruszynka

jak jesteś tak dobrze poinformowany to ilu pracowników ma 20 lub 15 lat stażu jak cała produkcja tzn elektrycy, spawacze, montaż,. produkcja to ok 30 osób.Może jedna osoba ma 20 lat stażu i wszystkie choroby świata jedna z 15 lat i 2 lata do emerytury to nigdzie nie pójdzie jak piszesz z biura to chociaż podawaj prawdziwe dane a nie kłam .obecnie nie ma ludzi do pracy ,szukają biorą wszystkich kucharzy ,piekarzy ,cieśli i murarzy może być ukrainiec , hindus.nowi co przyszli to po trzech miesiącach odeszli. co się tyczy wypłaty na czas to nie łaska że wypłata dziesiątego każdego miesiąca.w ogłoszeniach na olx piszą. możliwość pracy w nadgodzinach[ 5 tys na miesiąc ale dwa miesiące w miesiącu]zajefajna perespektywa pracujemy po to aby żyć a nie a nie żyjemy po to aby pracować.karta sport ok to wyjaśniam dopłacają do karty 25 zł a resztę pracownik( pojechali nie ma co).Sentencja na dzisiejszy dzień jakim sposobem komuś miałoby się podobać budzenie o05;00 przez budzik,wyskakiwanie z łóżka ubieranie się jedzenie na siłę sranie,szczanie, mycie zębów i głowy,i walka z korkami by dostać się do miejsca gdzie zarabiasz dużo pieniedzy dla kogos innego i musisz być wdzięczny za to że masz taka możliwość?

Antek
@kruszynka

Skoro jest tak strasznie to co jeszcze robisz w tej firmie ? Kto normalny by się tak męczył ? Każdy myje zęby je i sra nie ważne gdzie pracuje Jak ci nie odpowiada wstawanie o 5 to często można pracować od 14 do 22 to nie ma chętnych

kruszynka
@Antek

Antos Sam zadaje sobie takie pytanie-jestem w trakcie budowy drogi ewakuacyjnej.Co do twojej odpowiedzi nie odniosłeś się do stażu wielu pracowników wyssałeś te informacje z palca.Kolego na ten temat nie masz nic rzeczowego do powiedzenia-jakoś ci to umknęło(może jesteś zmęczony) Nie masz tez nic do powiedzenia w ogłoszeniach o prace na platformie olx .Kłamstwo posiada wiele aspektów;niedopowiedzenie,półprawda oczernianie....ale zawsze jest bronią tchórzy.Ostatnia część mojej opinii to aforyzm Charlsa Bukowskiego czytaj z zrozumieniem czas pokaże może zmienisz zdanie chyba że piszesz z biura taka możliwość też istnieje ( to złapałeś plusa u pan Wassermana) jeżeli ci się Antoś podoba to ja się cieszę że jesteś jednym z nielicznych co lubi klaskać tacy też są potrzebni (brakuje firmie pochlebnych komentarzy)dużo jest negatywnych opinii -pomyśl coś w tym jest np duża rotacja pracowników na produkcji policz jak to wygląda procentowo to będziesz miał obraz sytuacji jak w biurze to nie wiem co mi wiadomo to kadrowa się zwalnia a broniła firmę jak lwica młode Mając to wszystko na uwadze nie mogę ci wszystkiego powiedzieć staram się być anonimowy ale znalazło by się parę innych rzeczy.W jednym punkcie masz całkowitą racje ranne zmiany to jest duży plus ale praca popołudniu też jest możliwa

Antek
@kruszynka

Jeżeli chodzi o olx to stawki tam podane 3900 do 4900 brutto są realne dla nowo przyjętych. Każdy przed podjęciem pracy podpisuje umowę na której napisane jest na jaką stawkę się zgadza. Jeżeli chodzi o staż pracy zobacz ilu pracowników z tych 30 osób na produkcji pracuje krócej niż 5 lat . Nie będę tutaj nikogo wymieniał z imienia i nazwiska ale wiesz że mam racje. Skoro jest tak źle to powiedz gdzie jest lepiej. Rotacja pracowników jest jedynie na trawialni 2 osoby i na spawalni 2 osoby w ostatnim czasie. To jest normalne żyjemy w wolnym kraju nikt nikogo do niczego nie zmusza każdy może odejść w każdej chwili.myśle że wyjaśniłem już wszystko

op
@Antek

tą opinie napisał wszystkim znany DŁUGI vel ŻYRAFA

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalcompact Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instalcompact Sp. z o.o.