Indrax sp.z o.o.

Zabrze

Opinie o Indrax sp.z o.o.

Anka 2015-03-27 16:28:22
Ciężka praca za marne grosze.Praca akordowa, czyli jeśli nie wyrobisz wysokiej normy to nie dostaniesz nawet minimalnej krajowej za miesiąc pracy. Gdy są zamówienia pracujesz po kilkanascie godzin dziennie i obowiązkowe soboty. Jeśli zamówień brak to wyślą cię na bezpłatny urlop na kilka miesięcy. W lato na zakładzie gorąco jak w piecu, w zimę szef oszczędza na ogrzewaniu i jest zimno jak w psiarni. Odradzam pracować tam.
Lala 2015-09-10 21:29:58
Praca w firmie INDRX jest ok zarobki sa w miare dobre atmosfera tez jest super soboty napewno nie sa obowiazkowe pracy jest bardzo duzo i polecam ta firme zarobic napewno mozna ja tam pracuje i jestem bardzo zadowolona
Ewelina 2016-10-22 17:00:24
No jasne da się zarobić chyba jak na godzinach się oszukuje kierownictwo niech lepiej sprawdza godzin pracowników wyjdzie na tym pewnie na plusie ☺
Zostaw swoją opinię o Indrax sp.z o.o. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indrax sp.z o.o.