interkosmos

Poznań

Opinie o interkosmos

mała 2011-08-26 08:56:23
dla mnie to jest nie do pomyslenia zeby 4 zupelnie obce osoby zajmowaly taki kurnik bo taki ten domek maly!ani zamkow w drzwiach zero bezpieczenstwa.Przeciez nie wiadomo na kogo trafimy a z opowiesci wiem jacy ludzie sie tu pojawiaja.Nacpa sie taki najara a potem szuka przygody nigdy nie wiesz czy ci sie taki sublokator do wyrka nie wladuje i nie zgwalci malo zdoczencow na ommelu?ale arturek ma to gdzies i zamiast sie zainteresowac to od rana na bani chodzi i mysli ze ktos jest slepy!jak mu postawisz to jestes cool i ci zalatwi.Malo z brzuchami stad powyjezdzalo?nie mowiac o pracy ktorej nie ma bo potrzebuja cie zeby za twoje sofi wziasc kase i zebys im harowal na bungalo.Jak ktos jest samotny i zarobic chce to sie zadowoli praca 2 razy na tydzien.Nie spoufalajcie sie z kierowcami bo to kapusie na maxa cicho siedza a radary nadstawiaja o czym sie z tylu gada najlepszy jest w tym darek ktory na dodatek nie wie chyba co to szczoteczka DO ZEBOW.Omijajcie ta firme i otto tez
Zostaw swoją opinię o interkosmos - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie interkosmos