Silvan sp. z o.o.

Jaśki

Opinie o Silvan sp. z o.o.

pracownik 2013-01-01 23:40:25
Zakład doi pracowników jak może,praca ponad siły za najniższą krajową.Nie polecam pracy,no chyba że przymierasz głodem każdy grosz się liczy.
OLGA11 2013-09-02 15:57:14
[usunięte przez moderatora]. ALKOMAT KAMERY INA OKRĄGŁO ZAKAZY I ZAKAZY. A GDZIE OBOWIĄZKI PRACODAWCY CHYBA ŻE KOŃCZĄ SIE ONE NA ZAKAZACH.
bladumen 2014-02-08 03:13:10
Jak ktoś się obija, albo chleje w pracy, to normalne ze kamera i alkomat przeszkadza. Praca jak praca, raz lepiej, raz gorzej, ale o zadnym dojeniu raczej bym nie powiedział. Czasem i premia się trafi, na święta też była, co u prywaciarza raczej się nie zdarza. Generalnie kto się stara, ten ma dobrze. Kto olewa, to potem narzeka.
beret 2014-04-09 18:54:40
a mnie pasuje i w końcu pracuję u NIEMCA
OLGA11 2014-04-09 20:13:52
KOLEGO[beret] TO TY CHYBA W ŻYCIU PO ZA OLECKIEM NIE BYŁEŚ. JAK CI ROBI SATYSFAKCJE PRACA U NIEMCA W OLECKU ZA MARNO KASE.WYJEDZ DO NIEMIEC TAM BĘDZIESZ MIAŁ SATYSFAKCIE I LEPSZO KASE.TYLKO SE TROSZKE POMYŚL.
beret 2014-04-11 18:53:21
koleżanko OLGA11 upuść ciśnienie to żart, a pozatym w olecku wszędzie to samo.PRAWDA -3zmiany-noc jest do spania! DELPHIA- chemia ! JANEX tragedia-warunki pracy i płacy. tu masz 2 zmiany i drewno i czym ty się zajmujesz że taki zapieprz przecierz maszyny mają swoją przepustowość i musi być jeszcze jakość także bez przesady, boisz się alkomatu to masz coś na sumieniu!kamera służy do sprawdzenia jak doszło do wypadku, ale skoro i ona razi to znak że człowiek naprawdę wali w hu.abo jak się ruszasz i jest spływ materiału to nikt nikomu nic nie zażuci. a tak apropo wyjeżdżam z olecka bo robię w jaśkach aha byłem też w plazie w suwałkach i w ełku na giełdzie haaahaa
OLGA11 2014-04-11 21:09:19
KOLEGO beret PEŁEN SZACUN.KAMERY TO SIE Z TOBO ZGODZE OK. ALE ALKOMAT,POWIEDZ MI W JAKIM ZAKŁADZIE W OLCKU DWA RAZY DMUCHASZ NA DZIEŃ.A TO CO MNIE ZASKOCZYŁO KOLEGO ŻEJESTEŚ OBEZNANY W TERENIE PLAZA SUWAŁKI,O COŚ BYŁEŚ TAM SAM CZY Z KIMŚ WYPRAWA ŻYCIA.BO DO PRACY PEWNIE JAK Z PŁATKA DROGE ZNASZ.JESTEŚ OK.WIECEJ TAKICH LUDZI FIRMA POTRZEBUJE.TRZYMAJ SIE.
obserwator 2014-04-16 10:33:43
Art. 17 ust. 1 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz.U. z 2012 r. / 1356 tj.) nakłada na kierownika zakładu lub osoby przez niego upoważnionej obowiązek niedopuszczenia do pracy pracownika, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że stawił się on do pracy w stanie po spożyciu alkoholu albo spożywał alkohol w czasie pracy. Okoliczności stanowiące podstawę decyzji powinny być podane pracownikowi do wiadomości. Prostszą metodą na sprawdzenie stanu trzeźwości pracownika jest zbadanie tegoż stanu przez uprawniony organ powołany do ochrony porządku publicznego. Takim organem jest policja lub straż miejska. Znowelizowany przepis zobowiązał powyższe służby do wsparcia pracodawców w zakresie sprawdzania trzeźwości pracowników. Jego zapisy mają jednak zastosowanie do sytuacji, w której istotnie istnieje uzasadnione podejrzenie, że pracownik znajduje się w stanie nietrzeźwości - zachowanie pracownika musi nasuwać wątpliwości co do jego trzeźwości.
drewniak 2014-08-26 16:04:34
będzie kasting na świeżą krew nieświadomą co robi
drewniak 2014-08-27 15:47:29
poprostu nowy pracownik który orze za najniższą i do najcięższej roboty . chyba że szybko kumasz to może zauważą i docenią ......... nowymi obowiązkami.ale jak szukasz roboty to ciśnij do biura czasem nowi mają lepiej zero odpowiedzialności tylko układać dechy
drewniak 2014-09-29 11:34:01
i jak robi ktoś [jeszcze] z nowych? i jak się widzi robota
drewniak 2014-09-29 23:07:24
chłopie ,babo , wal do biura z papierami jutro z rana pytaj o kierownika produkcji albo kadrową i do roboty sezon rusza, praca jest ale czy fajna,ciekawa odpowiedz sam. też robię zeby żyć ale nie robie tego co chcę co daje satysfakcję wegetacja i czarne myśli deprecha jak skurwesyn
drewniak 2014-10-29 11:25:16
poprostu przejedz się do biura do kadr złóż papiery ludzi trzeba co rusz ktoś przychodzi trzeba samemu szukać nie licz na UP .jeżeli pracowałeś przy drzewie poroś o kontakt z kierownikiem powiesz co potrafisz i jakoś pójdzie mile widziani operatorzy np strugarki wielopiły itd bo ludzi do układania desek to jest w h... chyba że nie masz doświadczenia ale szybko kumasz to też plus .powodzenia
drewniak 2014-11-20 20:54:22
ogólnie masz najniższą w dokumentach plus premia ,na początek 30procent ,po okresie próbnym 40 i w zależności jak coś umiesz obczaisz maszynę to możesz negocjować z kierownikiem a uwież że jak coś potrafisz albo się nauczysz np ustawiać wymiary na wielopiłach lub strugarkach samodzielnie to możesz mieć 1800-1900 na łapę na miesiąc gdzie pracujesz od pon -pią. po osiem godzin
OLGA11 2015-01-30 18:13:16
KOLEGO DREWNIAK. Ale jesteś najwny do kogo on ma iść negocjować stawke ,do pana Jarka [kierownika] albo do pana AURONA i co oni zrobio . Kolego mi i tak to jóż wisi To ci napisze że ja za gródzień dostałem na konto przelew 1008 złoty. w tym było 5 dni urlopu płatnego.A ZATEM LUDZIE DO SILVANU.Kolego premie masz30 procent ale DO 30 procent i nikomu nie mydl oczu że firna cud. Na początek pięknie ładnie a poten muszo dać 5 procent premji żeby wyszło 1260 za cały miesiąc PARODIA. LUDZIE WALCIE DO BIURA DO PANI MONIKI I BŁAGAJCIE O PRACE. POWODZENIA.
parobek 2015-02-05 21:36:35
w tym zakladzie czlowiek czuje sie jak w oswiecimiu. napierda.. ile sil i tak im nic nie pasuje. pojdziesz na zwolnienie to zwolnia nie polecam nikomu takiego zakladu. a z kierownikiem wzo....i monta... nie da sie dogac. niewiem jak na innych halach ale na tych wiem bo pracuje na jednej z nich
ruda 2015-02-12 11:26:15
świetna praca . bardzo dobre zarobki . po roku pracy zarabiam 2000 z jedna sobota . wszystko dzieki wspaniałemu kierownictwu z ktorym można sie zawsze dogadać , bez problemu dostaje urlop bezpłatny gdy chce wyjechac za granicę .Myslę ze juz tu zostanę na dlużej . ;)
pozdrawiam stolarnie .
Polecam wszystkim ambitnym .
pracownik 2015-02-13 20:41:02
Koleżanko Ruda.Popieram Cię,2000 na łape,po roku pracy.Full wypas. to po co Ci zagranica.Jak teraz niedawno działy miały wymuszone przestoje to czym sie pochwalisz a mamy sam sezon pracy.Sranie w banie, Koleżanko ruda jakbym tego nie widział. Dlaczego paski wysyłane są do domu. A dla tego że potem ja zarabiam 2000 zł w gadce a pasek średnia krajowa. Za granice na wakacje za chlebem. Co nie.Po roku taka płaca a co będzie po kilku latach 7 albo 8 tyśi.
kolezanka :) 2015-02-22 21:45:34
za prace w tym zakladzie powinno byc min 2tys "na czysto". zima na podworku jest cieplej niz na hali, latem sauna i woda biedronkowa nie pomaga :) alkomaty to jakas parodia, bo kto sie chce napic to i tak to zrobi a do tego jest jeszcze kryty.o brameczce wejsciowej nie wspomne bo to jest wogole cyrk.
jedynie fajne jest ze sa jakies dodatki na swieta itp.
zadowolony inaczej 2015-02-23 15:34:33
zgadzam się z "KOLEŻANKĄ" warunki termiczne hali tragedia, na podwórku cieplej,rygor jak w wojsku masz być przed bramką 5-30 wcześniej się nie da.na halach jakieś trąby które piszczą - robole start do roboty!!!!!!!! każdy uważany za pijaka bo dmucha prawie dwa razy dziennie. moim zdaniem to firma wystawia sama sobie opinię poprzez te alkomaty że nikt normalny tam nie chce pracować tylko pijaki których trzeba kontrolować. kontrole plecaków na wejściu i wyjściu jakbyś pracował w mennicy narodowej czy przypadkiem sęka nie wynosisz, odniosę się do wypowiedzi "OBSERWATORA" Który to podał parę paragrafów odnośnie kontroli trzeźwości i napisane jest jak wół że jeżeli istnieje uzasadnione podejżenie to dmucham a nie tak jak w firmie że na gębę DMUCHAJ lub lista z biura osób które w danym dniu mają dmuchać ustalana przez bóg wie kogo ! czy ten ludź który ustalał tą listę miał ze mną kontakt w tym dniu ? NIE to wygląda jak obstawa totolotka dziś dmucha nr 367, 225 itd{numery przykładowe} jestem jak w NICKU zadowolony inaczej , kamer więcej jak pracowników nawet w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie można się podrapać jakieś pytania?
zadowolony inaczej 2015-02-23 15:49:35
jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że stawił się on do pracy w stanie po spożyciu alkoholu albo spożywał alkohol w czasie pracy. Jego zapisy mają jednak zastosowanie do sytuacji, w której istotnie istnieje uzasadnione podejrzenie, że pracownik znajduje się w stanie nietrzeźwości - zachowanie pracownika musi nasuwać wątpliwości co do jego trzeźwości. widzi pan{i} OBSERWATOR działacie wbrew przepisom !! a w firmie nawet człowieka nie widzą i już podejżany dmuchaj!!Proszę dostosować się do przepisów
kolezanka :) 2015-02-26 12:21:38
pracodawca przesadza ze sprawdzaniem kilka razy dziennie,co uwazam za ponizajace,ale tak naprawde to niektorzy sami sie prosili o to, po co przychodza pijani do pracy albo pija po katach?to jest conajmniej niepowazne,przeciez pracujemy przy maszynach gdzie nie trudno o wypadek.ludzie troche odpowiedzialnosci! napij sie jeden z drugim w domu w weekend az bedziesz robic pod siebie,a w poniedzialek przyjdz do pracy jak czlowiek.
niewazne 2015-02-26 18:01:03
Koleżanka drewniak zapewne pracuje na palisadach. W przeciwnym razie ,nie wiedziałaby ile zarabia operator strugarki.
drewniak 2015-02-26 19:00:41
może koleżanka pracuje na palisandrach ale ja [drewniak]nie!! ale widzę co się dzieje ja jestem z boku wolę dechy układać niż naginać na maszynach przynajmniej nikt mi nie gada że mam przyjśdź w sobote abo niedziele jestem ZASTĄPIONY
niewazne 2015-02-26 21:23:58
Na jakiej podstawie twierdzisz, że koleżanka, a może kolega. Soboty i niedziele nie są obowiązkowe nikt nikogo nie zmusza.
kolezanka :) 2015-02-27 10:29:21
wszyscy wiedza ze wiekszosc zarabia najnizsza krajowa, wiec nie widze powodu do zgadywania gdzie pracuje.
niewazne 2015-02-27 17:41:36
Drewniak bajki pierniczy, papiery składa sie u ochroniarzy w dyżurce, a nie wali sie do kadrowej czy Aurona. Premia do 30 procent zależnie ile dni w miesiącu.ogólnie nie jest tragedia. W każdej wiekszej firmie są kamery. Nikt nie robi z tego tragedii .Pracujesz uczciwie ruszasz sie troche nikt Ci nic nie zarzuci.Mam tylko zastrzeżenia do alkomatowych list , rzeczywiście troche jak toto lotek.Pozdrawiam.
kolezanka :) 2015-02-27 20:56:29
ta niby premia to jest tylko dodatek, zeby najnizsza krajowa wyszla.
Obserwator 2015-03-12 00:47:41
W danym zakładzie, gdzie pracuję nie ma kontroli alkomatem i wszyscy są trzeżwi bo praca w akordzie, tyle ile zrobisz to tyle zarobisz i wszyscy mają 10 palców u ręki i nogi, nie ma kamer, bez stresu, raj, lub inaczej eden, ach jeszcze wspomnę o zarobkach 2494.34 za luty, pomimo że był o dwa dni krótszy od pozostałych miesięcy.
taki jeden 2015-03-16 22:56:05
pracuję niecały rok ,ale powiem tak , praca niby godzinowa ale robota i maszyny tak ustawione że zapierdziel większy jak u Prawdy w akordzie i najniższa na konto , dziękuję wracam do Prawdy mam już zaklepane
Stary pracownik 2015-03-31 19:38:50
Robię w tej firmie już od jakiegoś czasu .
Z roku na rok jest coraz gorzej . Na podwyżkę nie ma co liczyć bo mówią ,że albo nie chodzisz w soboty do pracy , albo za krótko pracujesz lub chodzisz na zwolnienia . Zawsze mają jaką wymówkę .
Alkomaty to parodia . Nie każdy jest alkoholikiem , chyba ,że mierzą ludzi swoją miarą .
Premia ? jaka premia ... to jest nasza dniówka naliczana w angażu godzinowym w zależności od ilości dni przepracowanych w miesiącu np . ktoś kto ma 10,50 zl na godzinie dostanie za 21 dni pracujących 5%premii za 22 dni 10% a za 23 15%wiec to tylko są nasze dniówki a nie prezent od wielkiego szefa.
Wyzysk , wyzysk i jeszcze raz wyzysk .

ja 2015-07-01 09:27:38
ciekawa jestem kto pisze takie głupoty. Jak wam żle to fora ze dwora. Ciekawa jestem gdzie znajdziecie lepiej. Płaca całkiem przyzwoita jak na nasze warunki, pensja zawsze na czas. Podejrzewam że Ci co narzekają to w życiu tutaj nie pracowali, a jak pracowali to wylecieli za nieróbstwo. kto uczciwie pracuje to nie narzeka
drewniak 2015-07-09 16:39:56
"ewelinka" chyba pomyliła firmy ,bo tu chodzi o drewutnie pod oleckiem w warmińsko mazurskim
Robiłem 2015-08-27 17:27:06
Amatorska firma-drewutnia, ZPU Prawda zabija tą firmę porządkiem i stawkami. Ogólnie oceniam ten zakład jako najgorszy w okolicy Olecka.
1234 2015-08-29 14:57:25
no cóś w tym jest panie ROBIŁEM {PIERRE}
1234 2015-09-10 20:27:15
plusy to
-urlopy latem
-wypłata 10
reszta to same -------
gawlin 2015-09-13 16:51:09
stado narzekaczy się spotkało, A a robię i mi pasuje i praca i wypłata. Tylko lenie narzekają.
kolezanka 2015-09-18 12:26:12
ludzie nauczcie sie czytac! to nie jest firma Silvan Logistics tylko Silvan sp. z o.o- drewutnia z Olecka
Michu 2016-06-08 18:47:22
Witam,

Mam tam rozmowe na stanowisko spedytora. Pracowal tam ktos?
Taki ja 2016-07-20 18:00:40
Pracuje tam od pewnego czasu jestem operatorem maszyny i za miesiąc zarobilem1288 jakaś poraszka a o premi nie ma mowy premia jest tylko na papierze
Abcd 2016-09-08 14:34:06
To jest firma silvan drewutnia a nie silvan logistic baranie!
Patyk 2016-09-08 14:53:50
Trudno te dwie firmy rozróżnić, no nic nie poradzisz na to, że tak jest, trudno się mówi przecież, nna spokojnie wszystko trzeba obmyślić i jakoś to będzie
Zostaw swoją opinię o Silvan sp. z o.o. - Jaśki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silvan sp. z o.o.