Z.E.W DIVANI KASPRZAK ZDZISŁAW, JAN

Wałowice

Opinie o Z.E.W DIVANI KASPRZAK ZDZISŁAW, JAN

JAN 2013-08-26 18:36:50
NIE SUMIENNY,NIE SŁOWNY,OSZUST, KŁAMCA,WYZYSKIWACZ,OSZUKUJE LUDZI NIE PŁACI KONTRAHENTOM ,NIE PŁACI PRACOWNIKOM , A SAM BAWI SIĘ DOBRZE KOSZTEM PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN
elooooo 2014-03-26 21:26:53
PŁACIĆ PŁACI NA CZAS ALE NIE SĄ TO SUPER ZAROBKI.DOBRZE ZE SLEPEGO ZWOLNILI BAY RZEPIKKKKKKKKK
Aga 2015-04-13 10:53:38
Szef jest ok,ale dzięki takim pracownikom jak (usunięte przez administratora)który wyzywa kobiety od s.. wszystkie się zwolnimy:)
gtfr 2016-04-27 16:56:20
no ale przeciez zawsze tam kazdy moze mioec swoje zdanie i niekoniecznie Ty musisz sie z tym zgodzic
goja 2016-12-09 20:24:41
każdy kto ma trochę rozumu i swoje zdanie ,kończy za bramą,zwłaszcza kiedy są mniejsze zamówienia.a pan krzysztof ma gdzieś ,że pracownik jest niesprawiedliwie traktowany.ale przyjdzie dzień kiedy zrozumie ,że dobry pracownik jest na wagę złota,a tych pseudo kierowników,którym dał wolną rękę to powinien bardziej kontrolować ,bo go okradną,a on nie zauważy kiedy.
Zostaw swoją opinię o Z.E.W DIVANI KASPRZAK ZDZISŁAW, JAN - Wałowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.E.W DIVANI KASPRZAK ZDZISŁAW, JAN