SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA

Kraków

Opinie o SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA

pracownikk 2015-11-11 19:59:30
po przeniesieniu do Skawiny specodlew to więźienie! w czasie śniadania nawet nie ma dostępu do WC i szatni! skandal. Powietrze w zakładzie zanieczyszczone, słaba wentylacja. Odradzam stanowczo, szkoda zdrowia
abdul 2016-01-04 21:16:47
a jak zarobki najniższa krajowa ? bo witaja umowa zlecenie
mateusz1985 2016-01-10 18:14:33
Witam,
Mam pytanie dotyczące pracy w tej firmie. Jak wygląda praca w dziale technologii lub w dziale kontroli jakości? Jak wyglądają zarobki? Czy atmosfera pracy jest w miarę przyjazna, czy przełożeni raczej są z góry źle nastawieni do nowych pracowników? Czy rzeczywiście zatrudniają na umowę zlecenie, tak jak napisał poprzednik ?
Andrej 2016-02-13 19:47:16
Specodlew to b. dziwna firma, główny pan od BHP chodzili po hali i zabiera nam czajniki. A temperatura w niektórych dniach spadala do 8°C, wiec BHPowiec powinien zapewnic cieple napoje! Niestety on pracownika ma wglebokim powazaniu, jest wulgarny i poza zabieraniem czajnikow nie robi dla pracownika NIC. A na hali po zalewaniu tak smierdzi, ze az w oczy szczybie, niekturym wyskakuja uczulenia na skorze. Halas od maszyn ogromny. W tej nowoczesnej firmie 21 wieku bhapowiec jest jak Ormo komunistyczne,
mASTA 2016-02-20 15:52:44
Co do zarobków to bardzo niskie jak na odlewnictwo (umowa zlecenie 10,50 -11zł brutto). Firmy nie polecam dla osób którym zależy na zdrowiu. Przy odlewaniu na masach furanowych wydziela się bardzo nieprzyjemny oraz szkodliwy zapach, a z racji tego, że wentylacja jest zepsuta lub wyłączana w ramach oszczędności to ludzie muszą się truć.Część ludzi już odczuła warunki pracy poprzez zmiany na skórze lub obrzęki gardła. Niektóre pomieszczenia pracy szczelnie zamknięte bez dopływu jakiegokolwiek świeżego powietrza. Na skargi pracowników do Pana odpowiedzialnego za BHP on odpowiada że tak ma być a jak im nie pasuje to niech się zwolnią. Pani właścicielka zakładu zwraca uwagę tylko na czystość oraz efekt wizualny zakładu, a warunki zdrowotne ludzi ją nie interesują. Niektórzy pracownicy pracują po 10lat na umowie zlecenie bez jakichkolwiek podwyżek. Zwiększenie płac następuje w raz z zwiększeniem płacy minimalnej krajowej. Co do poprzednika to do działu technologi bez znajomości się nie dostaniesz a pracy w kontroli nie polecam z powodu warunków oraz bardzo wymagającego kierownika.
NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU. PROSZĘ SIĘ NIE NABRAĆ NA WYGLĄD WIZUALNY ORAZ NA OBIECANKI PRZY ROZMOWACH O PRACE NA WYSOKIE ZAROBKI.
marek9595 2016-02-20 16:07:37
mASTA - czy możesz coś więcej przybliżyć na temat pracy w dziale kontroli jakości? Jestem z okolic Skawiny i chciałbym złożyć CV właśnie do Specodlewu do działu KJ . Co należy do obowiązków takiego kontrolera - jeżeli warunki są ciężkie? Kierownik kontroli jakości jest wymagający, ale jest OK czy raczej nie? Czy w kontroli też są zarobki rzędu 11 złotych na godzinę i umowa zlecenie? Będę wdzięczy za odpowiedź.
Majdanek 2016-08-29 18:21:17
Specodlew wspaniała firma polecam wszystkim gorąco.... pod warunkiem że jesteś znajomym ... wm lub rodzina z .... Warunki na hali bardzo ciężkie(zapylenie, chemia w powietrzu wysoka temperatura w okresie letnim). Zarobki bardzo marne w biurze np. technolodzy 2200-2500zl netto po kilkunastu a nie rzadko kilkudziesięciu latach pracy. Kierownicy działów 2600-3200zl netto. Podwyżek 0 szans no chyba ze najniższa krajowa podwyższają. Wszechobecny mobing na każdym stanowisku, resztki kompetentnej kadry czekaja tylko do emerytury zresztą zakład emerytów około 30% to osoby przed 60. Kilka osób młodych które się nabrały na obiecanki .... wm i odchodzą po kilku miesiącach. Przy wejściu powinni rozdawać bilety i być napis " witamy w cyrku" bo to co się dzieje w tej firmie to jest nie do uwierzenia przez normalnego człowieka. Na szczęście teraz wykwalifikowana kadra ze wschodu będzie pracować bo polacy sa niepotrzebni cytując wm.
Pracownik 2016-10-13 14:52:12
Firma beznadziejna brak warunków na trzymanie jedzenie nie wolno jeść na hali produkcyjnej dyrekcja masakra nie polecam firmy
Trend 2016-10-18 19:28:46
Pracuje w Metalodlewie i już wysłałem trzy podania do Specodlewu i nic. tego tu nie rozumiem bo u nas każdy inżynier chce pracować w Specodlewie, tylko przyjęć jakoś nie ma. Ale może się coś ruszy. Kolega był na hali w Skawinie i mówił, że z podłogi można jeść bo taka czystość a i odlewy małe więc łatwiej. U nas jak pracownik oczyszczalni szlifuje cały dzień pierścienie lub stożki tak z 15 ton sztuka, to trzy razy musi brać prysznic, o ile w ogóle ciepła woda jest. U nas podobno sam Sierant mówił, że jak zmienić pracę to tylko do Specodlewu, bo tam za podobno darmo dojazd dają i premia w każdym miesiącu i jeszcze dają wczasy pod gruszą jak za dawnych czasów. U nas to raz się pracuje po 12 godzin, żeby potem pracować 3 dni w tygodniu i odebrać sobie wolne a premia to nigdy nie wiadomo czy będzie (takie Marcowe idy). Żenada, żenada i nic więcej. Ja tylko czekam na telefon i może się uda popracować jeszcze w nowoczesnej odlewni i czegoś się nauczyć, zdobyć doświadczenie.
inżynier 2016-10-18 20:54:43
coś mi to śmierdzi tekstem sponsorowanym przez Specodlew :-)
Robot 2016-11-11 22:14:39
SPECODLEW to prywatny folwark Królowej w którym nic się nie liczy prócz zysków dla firmy Ma dwóch prezesów którzy oceniają załogę jako nierobów pijaków i złodziei tylko zastanawiam się kto zarabia na ich astronomiczne pensje Nie polecam tam pracy bo będziecie niezauważalnym robotem z głodową pensja.
Zostaw swoją opinię o SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA