Opinie o Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A. w Chojnice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A. w Chojnice

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

świetna współpraca Nowy wpis

elementy stalowe dostarczone na czas (przed terminem), super precyzja i jakość wykonania, z takimi firmami można działać! pozdrawiam

Czy Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A. zapewnia kartę multisportu?

niestety Nowy wpis

Nie.

Kola

Podpowiedzcie jaka jest sytuacja w firmie? Widziałem, że są w restrukturyzacji, są szanse?

zremb chojnice
@Kola

formalny proces ppu (przyspieszone postępowanie układowe) został zakończony. Obecnie firma funkcjonuje normalnie, ma znaczną ilość zamówień, głownie export i kontenery dla niemieckiej armii. Pracownicy mają też możliwość pracy w nadgodzinach.

Firma Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko MAGAZYNIER. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Hej, czy w firmie Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A. płacą za nadgodziny?

zremb chojnice

Witam tak w firmie ZREMB są wypłacane nadgodziny 50% dodatku w tygodniu 100%dodatku w weekendy

WŚ-dziadek

Dalszy ciąg zabawy z windą. ZERO PRZEPŁYWU INFORMACJI W FIRMIE. Dni mijają. Przychodzą KOLEJNI " fachowcy" i każdy (każdy, z którym udaje się porozmawiać) po kolei stwierdza, że winda jest ok. Bo wybrał piętro np. 3 i pojechała. I zatrzymała się wyświetlając na panelu 3. To ja mu pojazuję, że FIZYCZNIE stoi na np. 5 . Nigdy na tym, który wybrano. No i każdy od nowa jest zaskoczony. Ani dyspozytor, ani szefostwo, z którym 3 razy rozmawiałem nie są w stanie spowodować, by przychodzący serwisant nie polegał na odczycie z wadliwie działającego panela ... Ręce opadają .... Każdy chce zgłosić, że wszystko jest ok tylko jakieś głupki się czepiają. Żaden nie ma dość wyobraźni by nie polegać na odczycie na uszkodzonym panelu. FACHOWCY .......

ZREMB Chojnice
@WŚ-dziadek

proszę przeczytać naszą odpowiedź i usunąć swój "nieroztropny" komentarz w przeciwnym razie rozważymy wystąpienie na drogę prawną W internecie nikt nie jest anonimowy Nawet "dziadek"

ZREMB Chojnice

ZREMB Chojnice nigdy nie zajmował się produkcją wind. To był ZREMB Warszawa. Szkoda że pan "Dziadek" miał czas napisać komentarz ale nie miał już umiejętności żeby sprawdzić kto wyprodukował jego zepsutą windę. Pozdrawiam

Barbara

Rozumiem, że możesz mieć jakieś negatywne doświadczenia związane z Zakładem Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE, ale zwróć proszę uwagę na to, że wyrażenia, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane za pomówienie. Czy zaległości w wynagrodzeniach, o których piszesz, są duże? Może to jakaś przejściowa sytuacja.

Nik

Tak potwierdzam nie wypłaca pieniędzy , nie dajcie się nabrać naiwni

Anonimowy

UWAGA NA OSZUSTA !!! Zalecamy omijać tego oszusta, nie wypłaca pieniędzy

Wokulski

No to v-ce prezes Kazimierz Złotousty Cemka, w stanie spoczynku (tj. na emeryturze) swoim wybitnie nieudolnym rządzeniem i niespotykaną ignorancją oraz poglądami i metodami z lat 70-tych zniszczył ZBM ZREMB-Chojnice S.A.. Obecnie pędzi spokojny i dostatni żywot emeryta, a ludzie ze ZREMB walczą o pracę, pieniądze, rodziny. Dziękujemy Kazimierzu Złotousty - potrafiłeś jedynie kwiecistym językiem pieprzyć bez sensu.

admin

Jak wspominasz pracę w Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A.? Dodaj komentarz i podziel się wiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A. - Chojnice

Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A.
  • Przemysłowa 15
    89-600 Chojnice

Zakład Budowy Maszyn Zremb Chojnice S.A.